Vsetín – Šumperk 7:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 3:7 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 9:1 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.)
HC Technika Brno
5:4 (2:2, 2:2, 0:0 - 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 19.10.2016, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 11. kolo

Konec zápasu. (20:23:15)

63:00
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Fojtík – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

63:00
    Technika právě vstřelila branku!
    Dvě minuty před koncem prodloužení rozhoduje Technika o vítězství! ONDŘEJ STEHLÍK se dostal do střele z mezikruží a rozhodl o vítězství Sov. Asistence: Marek Kaluža.

62:05
    Odehnal rozjíždí akci Techniky.

61:40
    Ofsajd Bobrů. Vhazovat se bude po levici Plška.

60:12
    Tomáš Brunec mohl rozhodnout, ale jeho bekhendový pokus ze středu útočného pásma minul klec Nováka!

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla a uvidíme prodloužení.

60:00

59:34
    Petr Dvořák střelou z křídla prověřil pozornost brankáře Nováka. Ten kotouč vyrazil a vzápětí přikryl.

59:13
    Ofsajd Techniky Brno.

58:23
    Jan Boček nabral rychlost ve středním pásmu, přešel přes obránce, ale nepřekonal Plška v bráně Bobrů! Velká škoda pro Techniku

58:02
    Vlastimil Odehnal ztratil puk na modré čáře a hostující Fojtík prchal na Nováka. Domácí gólman v pravou chvíli máchnul lapačkou a kotouč v ní schoval.

57:54
    Po delší debatě mezi třemi rozhodčími se hlavní rozhodčí rozhodl nevylučovat.

57:54
    Tomáš Buhaj byl tvrdě sestřelen v rohu za brankou Plška. Rozhodčí se chystá vylučovat. Hostující střídačce se to nelíbí. Uvidíme jak se rozhodne.

57:38
    Icing hostujícího týmu. Hra se opět přesune před Plška.
    .

57:18
    Kalužova rána sražena mimo hrací plochu. Hosté v plném počtu.

57:00
    Hosté vyhazují až k brance Brna.

56:28
    Kotouč opustil hrací plochu. Bude se vhazovat před Plškem.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 1. Stehlík (Bustin, M. Brzobohatý), 16. Čtvrtníček (Kaluža, Šidák), 30. Stehlík (Odehnal, M. Brzobohatý), 37. Bustin (Stehlík, Odehnal), 63. Stehlík (Kaluža) – 7. D. Varga (Žabčík, M. Varga), 13. Pořický (Studený), 24. Fojtík, 38. Dvořák (Báchor)

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Vlček, Kaluža, Odehnal, Štancl, Šidák, Kupčík, Cívka, Grünwald – Benýšek "A", Brzobohatý P., Bustin, Stehlík, Medek, Buhaj, Boček, Čtvrtníček, Kozák, Matov, Brzobohatý M., Florek
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Mikel, Nedbálek "A", Štědrý, Vydra "A", Žabčík, Báchor – Fojtík, Kubo, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický, Studený "C", Baroš, Brunec, Dvořák, Varga D., Varga M., Hlaváč

Rozhodčí: Honza – Goňa, Čelechovský.