Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Calgary Flames
Středa 26.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
    Marc Giordano oslavil 600. zápas v NHL výhrou.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji dobrou noc. (04:42:57)

3. Dennis Wideman (CGY) 1+0

Je dobojováno! Hosté z Calgary trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě po více jak pěti letech vítězí ve Scottrade Center, když základ svému vítězství položili již dvěma góly v první třetině. Domácím se dnes nedařilo vůbec nic a celý zápas tahali za kratší konec lana, a přestože to ve třetí třetině chvíli vypadalo, že po Shattenkirkově snížení ještě může přijít drama, Flames nakonec své vedení s přehledem ubránili. Brian Elliott si tak osladil návrat do St. Louis svým druhým vítězstvím v dresu Calgary.

59:29
    Zápas už se jen dohrává, domácí v klidu kombinují v obranném pásmu.
    58:49 Johnny GAUDREAU - 1:4

58:49
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Domácím se nedařilo ani se šesti hráči na ledě dostat do tlaku a logickým vyústěním je tak trefa JOHNNYHO GAUDREAUA do prázdné branky.
    Asistence: Matt Stajan, Michael Ferland.

58:03
    Jakupov protečoval puk do útočného pásma a domácí to zkouší v šesti.

57:35
    Definitivně rozhodnout nyní mohl Sam Bennett, ani nadvakrát ale nedokázal překonat Huttona!

56:57
    Johnny Gaudreau ujížděl sám na Huttona a kvůli očividnému faulu nemohl zakončit, paže sudích však zůstaly trochu nepochopitelně dole.

56:18
    Flames vyhazují puk do středního pásma, kde ho sbírá Jay Bouwmeester.

55:48
    Oba týmy hrají v plném počtu.

55:36
    Brian Elliott kryje puk před Paraykem, vhazovat se bude po jeho levici.

55:19
    Pietrangelo se nenechal ošálit Bennettovými kličkami a získal puk pro Blues.

54:44
    Hutton si připisuje zákrok po střele Hamiltona a opět přerušuje hru.

54:33
    Berglund zkoušel z úhlu nachytat Elliotta, neúspěšně.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 46. Shattenkirk (Tarasenko, Parayko) – 4. D. Wideman (Brouwer, J. Gaudreau), 11. Engelland (Versteeg, S. Bennett), 23. S. Bennett (D. Hamilton, Backlund), 59. J. Gaudreau (Stajan, Ferland)

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Fabbri, Stastny, Steen – Perron, Schwartz, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano, D. Wideman, Brodie, Engelland, D. Hamilton, Grossmann – J. Gaudreau, Monahan, Chiasson – Versteeg, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Tkachuk.

Rozhodčí: Hebert, Peel – Murphy, Mach