Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 7:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 2:7 (kon.) | David Servis – Kolín 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Písek – Nymburk 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 4:5 (kon.) | Děčín – Klatovy 2:1 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Řisuty – Trutnov 5:7 (kon.)
IHC Králové Písek
1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
NED Hockey Nymburk
Středa 26.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

IHC Písek
    V 9. kole do Písku přijel H.Brod. Zápas byl vyrovnaný, ale nakonec vyhrál domácí tým 4:3sn. Nájezdem rozhodl J.Sýbek, který v utkání nastřílel hattrick.
    Písek je v tabulce na 2. příčce se 17 body a na domácím ledě zatím neprohrál.

V posledním kole narazil na Ždár, kdy po 60. minutách byl stav utkání 2:2. Rozhodnout muselo až prodloužení, kdy se v první minutě trefil K.Bičiště.
    Nymburk po 9. kolech je vedoucím týmem v tabulce s 18. body.

Vzájemné zápasy
    V 1. kole II. ligy přivítal Nymburk na svém ledě hostující Písek. Domácí výběr soupeře porazil 5:2.

Udrží domácí tým neporazitelnost na svém ledě? Porazí vedoucí tým a dostane se na čelo tabulky ? Nebo hostující Nymburk bude prvním týmem, který překoná Písek na jeho ledě ? To vše se dozvíme na zimním stadionu v Písku.

IHC Písek: Kadlec (R.Kříž) – Hřebíček, Hanus, Červinský, Pokorný, Koutenský, Kozák, Suda – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod.

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Krofta) – Loučka, O.Kříž, Knesl, Pýcha, Novák, Rittig, Saňa – Bičiště, Stehlík, Ječný, Šimek, Eis, Arnošt, Smejkal, Dyrynk, Barbora, Kuncek..

Hráči obou týmů jsou na ledě a probíhá rozbruslení.

00:01

00:05
    Úvodní buly vyhrál Nymburk.

01:00
    První šance Písku po chybě obrany, ale gólman chytá.

01:58
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Po úvodní šanci se ujímá vedení Nymburk. Hostující Smejkal našel před brankou osamoceného DOMINIKA BARBORU, který tečí před Kadlecem dává gól. Asistence: Smejkal.

03:24
    Další pokus hostů končí u Kadlece ve výstroji.

05:20
    Nymburk dává obraně Písku pořádně zabrat. Hosté se dostali do několika šancí, ale další gól do branky Kadlece nepadl.

06:50
    Domácí tým vyhazuje na zakázané uvolnění.

07:00
    Další vyhození přes všechny čáry, vhazování v obranném pásmu u Kadlece.

08:07
    Vyloučen hráč hostů Rittig na 2 min. – příliš mnoho hráčů.

08:30
    Pašek prověřil střelou Brázdila, který chytil puk do lapačky.

09:28
    Písku se nedaří dostat Nymburk pod tlak a navíc vyhazují na zakázané uvolnění.

10:10
    Písek dostal na konci přesilovky soupeře podtlak, ale nakonec z toho gól nepadl.

13:27
    Hosté tlačí na Písek v jeho pásmu a domácím se nakonec podařilo puk vyhodit do středního pásma.

15:15
    Šance domácího výběru a znovu Brázdil chytá.

16:41
    Domácí se dostali do šance, ale hostující obrana dobře pokryla celou akci.

17:16
    Hosté zvyšují dalším gólem. Kuncek našel před brankou JANA STEHLÍKA, který překonává Kadlece. Asistence: Kuncek.

18:50
    O. Kříž zkusil střelou překvapit Kadlece.

19:00
    Ohlášena poslední minuta úvodní třetiny.

20:00

Máme za s sebou úvodních dvacet minut, kdy domácí měli pár šancí, ale hosté dali dva góly. Nejdříve první gól zápasu dal Barbora. Potom druhý gól hostů přidal Stehlík.

Další třetina začne přibližně v 18 45 hod.

20:01

20:40
    Z kruhu najel Sýbek, ale Brázdila nepřekonal.

22:05
    Signalizovaná výhoda pro Písek, který si zahraje přesilovku.

22:12
    Vyloučen Ječný na 2 min. za hákování.

22:40
    Domácí se dostali do dobré příležitosti, kdy ze střely a několik dorážek před Brázdilem nakonec nic nevytěžili.

23:52
    Další šance, Sýbek byl osamocený před brankou, kde mu jeho spoluhráč poslal krásnou nahrávku, ale domácí hráč nedal.

25:30
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

26:17
    Slavík se dostal do šance, ale hostující brankář znovu zasahuje.

26:21
    Klesl se dostal do šance a trefil boční síťku branky Kadlece.

26:23
    Vyloučen domácí Vlček na 2 min.za podražení.

26:40
    Hosté měli šanci, kdy před Kadlecem bylo několik hráčů hostů, ale další gól nepadl. Byla posunutá branka.

26:59
    Další gól hostů. Krásnou nahrávkou Knesla našel volného PETRA PÝCHU, který zvyšuje už na 3:0. Asistence: Knesl, Eis.

28:40
    Další akci měli opět hosté, tentokrát Kadlec puk chytil bez problémů. Hosté pořád tlačí na domácí tým.

29:35
    O. Kříž pálil vedle branky Kadlece.

30:16
    Hostující hráč jen těsně minul střelou nad branku Kadlece.

30:30
    Bičiště prověřil domácího brankáře.

32:00
    Po delší době se dostal Písek do přečíslení, ale obrana hostů puk uklidila od Brázdila.

33:20
    Sýbek se dostal do šance, ale po střetu s hostujícím hráčem upadl. V následné situaci měli domácí další příležitost, ale Brázdil puk chytil.

33:55
    Vyloučen Knesl na 2 min. za hrubost.

33:55
    Vyloučen Šuhaj na 5 min. + do konce utkání za vražení na hrazení. Trest odpykává Rod.

35:58

36:19
    Hosté prověřili Kadlece střelou z dálky.

37:05
    Větší část oslabení domácích je za námi, hosté zatím přečíslení nevyužili gólem.

38:13
    Vyhození puku k Brázdilovi.

38:30
    Střela hostujícího hráče prověřila Kadlece.

38:55

39:20
    Vyloučen Novák na 2 min. – nedovolené bránění.

39:40
    Nymburk vyhazuje až ke Kadlecovi.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19 35 hod.

40:01

40:46
    Domácí mají ještě asi půl minuty přesilovku, ale tlak na Brázdila zatím nevytvořili.

41:00
    Do dobré příležitosti se dostal Novák a prověřil Kadlece.

42:20
    Saňa z další akce pálil z mezikruží. Kadlec vyráží puk k mantinelu.

42:58
    Zakázané uvolnění hostů.

44:08
    Další icing hostů.

44:30
    Z pravého kruhu dobře vystřelil Urbanec, ale hostující brankář vytěsnil puk mimo klec.

46:01
    Vyloučen Eis na 2 min. za faul loktem.
    Změní se dnes pořadí v čele jednotlivých skupin 2. lig?

46:34
    Vyloučen Slavík na 2 min. za sekání. Čeká nás hra ve čtyřech.

48:51
    Oba týmy jsou kompletní ani jeden přesilovou hru nevyužil.

49:15
    Hosté vyhráli vhazování a snaží se založit další akci, Písek jim puk odebral.

49:49
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na 1:3. Vlček našel volného JANA SÝBKA, který krásnou střelou prostřelil Brázdila. Asistence: Vlček.

51:10
    Střelou z dálky Sýbek vystřelil, hostující brankář střelu v pohodě kryje.

52:17

52:38
    Gól, který dal Písek deset minut před koncem zápasu oživil hru.

53:43
    Nahození na brankáře hostů, vhazování vyhrává Písek.

53:49
    Vyloučen Slavík na 2 min. za hákování.

54:27
    Hráč Pýcha od modré čáry prověřil Kadlece, který puk vyráží vyrážečkou pryč.

54:39
    Hosté zvyšují na 4:1. FILIP JEČNÝ se trefil po nahrávce svých spoluhráčů. Asistence: Eis, Bičiště.

56:00
    Vyloučen Duchoň na 2+10 min. za faul na hlavu.

56:30
    Vyloučen Vlček za sekání na 2 min.

56:39
    Hosté dávají další gól z přesilové hry 5:3. Bičiště nahrál DANIELU ARNOŠTOVI, který puk trefil za záda domácího brankáře. Asistence: Bičiště.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 min. třetí třetiny.

59:27
    Domácí v útočné třetině.

Písek nakonec poprvé na domácím ledě prohrál výsledkem 1:5. Nymburk si odváží všechny body od břehu Otavy. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (20:08:35)

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 50. Sýbek (Vlček) – 2. Barbora (Smejkal), 18. Stehlík (Kuncek), 27. Pýcha (Knesl, Eis), 55. Ječný (Eis, Bičiště), 57. Arnošt (Bičiště)

IHC Králové Písek: Kadlec (R.Kříž) – Hřebíček, Hanus, Červinský, Pokorný, Koutenský, Kozák, Suda – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod.

Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Tvrdík