Pardubice – Chodov 5:7 (kon.) | Kladno – Sparta 8:7 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 13:9 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 1:11 (kon.) | Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Bulldogs – Ostrava 1:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:4 (1:2, 1:0, 4:2)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Pátek 28.10.2016, 19:00Livesport Superliga • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

00:01

00:20
    Hostující celek začal hrát aktivně, a tak se domácí Otrokovice musí bránit tlaku soupeře.

01:45
    Tomáš Kafka si připisuje první zákrok v tomto zápase, domácí hráči na něho vyslali míček vůbec poprvé.

02:40
    Otrokovice hrají nyní aktivněji, Tatran se musí bránit.

03:00
    Radovan Michaljovič si výborně dokázal poradit se střelou hostujícího celku. Střešovice svou hru zlepšily.

03:58
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Nestává se příliš často, aby akci svého týmu zakončoval tento hrát. Nyní se tak stalo a je z toho první gól zápasu. Bez asistence.

05:00
    Martin Szweda udělal chybu v rozehrávce, jeho zaváhání nikdo z hostů proměnit nedokázal.

05:58
    Otrokovická defenzíva se musí neustále ohánět, hostující celek je podstatně aktivnější.

07:20
    Domácí florbalisté nyní zlepšili jsou hru a nemusí se už jen bránit.

08:45
    Lukáš Uhrinovský se probojoval do zakončení, Tomáš Kafka byl pozorný a neinkasoval.

09:50
    Radovan Michaljovič se prezentoval dalším výborným zákrokem.

11:00
    Domácí se musí bránit, spolehnout se mohou na brankáře. Nyní hostující tým nedokázal proměnit zajímavou akci.

11:51
    Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Marek Deutsch – 2 minuty, Sekání).

13:05
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK BENEŠ Hostující celek se prosazuje při vlastním oslabení, je vyrovnáno. Bez asistence.

14:25
    Hostující celek, který má ve svých řadách zkušené hráče, je momentálně aktivnějším.

15:54
    Martin Szweda nyní fauloval Marka Beneše, a tak uvidíme trestné střílení. To Beneš proměnit nedokázal, výborně jeho kličku vystihl brankář.

15:54
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Martin Szweda – 2 minuty, Sekání).

16:48
    Domácí tým nehraje příliš aktivně, hosté jsou lepší, ale nemohou prostřelit brankáře.

17:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

17:29
    Autorem branky je ONDŘEJ VÍTOVEC. Hosté proměnili přesilovou hru a Střešovice vedou. Asistence: Marek Deutsch.

18:00
    Oba brankáři nyní podrželi své spoluhráče, skóre zůstává nezměněné.

19:07
    Kostka se položil do střely soupeře, brankář tak zasahovat nemusel.

20:00

20:01

20:25
    Domácí celek je nyní aktivnější, snaží se o co nejrychlejší vyrovnání.

21:00
    Autorem branky je MARTIN KRCHŇÁČEK. Ujala se střela tahem, kterou hostující brankář nedokázal zastavit. Asistence: Matěj Kostka.

22:37
    Střešovice se nyní snaží hrát aktivně. Domácí se musí bránit.

23:44
    Hra je přerušena, míček je v hledišti.

24:05
    Hostující Kafka má na svém kontě další zákrok.

25:25
    Domácí celek je hodně aktivní, Tatran se může spolehnout na svého brankáře Kafku.

26:15
    Martin Szweda se dostal ke střele bekhendem, ale brankáře prostřelit nedokázal.

27:20
    Hosté se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale brankář Otrokovic skvěle zasáhl.

28:00
    Panteři se snaží vstřelit další branku, zatím se jim to nedaří.

30:00
    Sledujeme poklidný florbal, ani jeden tým se nikam nežene. Brankáři nyní mnoho práce nemají.

31:30
    Radovan Michaljovič si dokázal naprosto s přehledem poradit s nahozeným míčkem z poloviny hřiště.

33:40
    Domácí tým bude hrát přesilovou hru.

33:47
    Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Jakub Slavík – 2 minuty, Sekání).

35:00
    Polovina přesilové hry domácích je pryč, zatím se Otrokovice nedostaly do výraznější akce, po níž by ohrozily branku.

35:47
    Tatran Střešovice výborně odehrál oslabení, soupeře do žádné šance nepustil, domácí hráli tyto dvě minuty nevýrazně.

37:45
    Kafka výborně vyhodnotil hru, a díky tomu si připisuje dobrý zákrok.

38:35
    Tatran má více ze hry, je aktivnější a snaží se vstřelit vedoucí branku.

39:47
    Nyní pro změnu výborně zasáhl domácí brankář, jeho pohotový zákrok nohou znamená remízový stav.

40:00

40:01

41:02
    Do třetí třetiny Tatran vlétl velmi aktivně. Jedna z mnoho střel končí nyní na tyčce domácí branky. Nechybělo mnoho a hosté ze Střešovic se dostali do vedení.

41:35
    Autorem branky je KAREL ŤOPEK. Skvěle to nyní sehrál Martin Krchňáček, který předložil míček na zcela volného spoluhráče, který neměl problém skórovat. Asistence: Martin Krchňáček.

44:20
    Hosté se snaží vyrovnat, dostávají se do zajímavých pozic, ale domácí celek se může spolehnout na svého brankáře.

45:45
    Omlux hraje velmi dobře, snaží se vyrovnat a domácí tým se musí bránit. Hráči Otrokovic se nedostávají k míčku.

46:08
    Autorem branky je MAREK BENEŠ. Po zajímavé akci hostujíc celek vyrovnává. Asistence: Ondřej Vítovec.

47:40
    Radovan Michaljovič musí být nyní pozorný, protože hosté hrají dál aktivní hru.

49:35
    Do vyložené šance se nyní probojovali po dlouhém pobytu na útočné polovině hráči Tatranu. Míček jen o malý kousek minul tyčku. Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny.

50:00
    Další zákrok domácího brankáře, ten musí být hodně pozorný.

51:40
    Domácí tým momentálně vychází ze zabezpečené obrany a čeká na chybu soupeře. Ta zatím nepřichází.

52:05
    Tomáš Kafka nyní dokázal podržet svůj tým. Domácí si vypracovali po řadě přihrávek nadějnou pozici.

53:26
    Autorem branky je MILAN MELIŠ. Asistence: Marek Deutsch.

54:27
    Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Tomáš Svačinka – 2 minuty, Hrubost).

55:03
    Autorem branky je PAVEL JURČÍK. Krásná přihrávka, po níž domácí hráč překonal Kafku, je vyrovnáno. Asistence: Michal Nagy.

55:50
    Stav zápasu je vyrovnaný, což znamená, že uvidíme pravděpodobně zajímavý závěr třetiny.

56:32
    Autorem branky je MAREK II ZAPLETAL. Domácí fanoušci mají velkou radost, po krásné samostatné akci překonal brankáře Zapletal. Asistence: Matěj Kostka.

56:48
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Tomáš Sovják – 2 minuty, Hrubost).

57:10
    Hosté to zkoušeli v šesti, následně ale byla hra přerušena, a tak musel brankář zpět do branky.

57:45
    Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno. Míček po střele jednoho z hostujících hráčů končí mimo branku.

58:48
    Hostující celek nedokázal přesilovou hru proměnit, domácí sehráli oslabení velmi dobře.

59:03
    Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Matěj Kostka.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

Domácí Otrokovice vyhrávají nad Střešovicemi 6:4. Výborně vyšla domácím třetí třetina, kterou vyhráli 4:2. (20:58:42)

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Sovják, 21. Krchňáček (Kostka), 42. Ťopek (Krchňáček), 56. Jurčík (Mich. Nagy), 57. Zapletal (Kostka), 60. Sovják (Kostka) – 14. Marek Beneš, 18. Vítovec (Deutsch), 47. Marek Beneš (Vítovec), 54. Meliš (Deutsch)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Ťopek, Vyoral, Koníček, Kostka, Szweda, Mich. Nagy – Zatloukal, Sovják, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Čevela – Mar. Nagy, Pančocha, Krchňáček – Petřík, Rozumek.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Fibiger – Tlapák, Deutsch, Fořt, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Švejkovský, Vítovec – Komárek, Jak. Kolísko, Wojnar – Slavík, Marek Beneš, Meliš – Svoboda, Brautferger.