Opava – Kopřivnice 4:0 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 1:2 (1:2 po s.n.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (po pr.)
Nymburk – Pelhřimov 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 4:3 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Písek 5:4 (po pr.) | Klatovy – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:1 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Jablonec n/N – Sokolov 5:1 (kon.) | Kobra – Děčín 5:4 (kon.)
HC Řisuty
4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
HC Draci Bílina
Sobota 29.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Západ • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Řisuty
    Pozice: 3.
    Body: 16
    Skóre: 38:37
    Po 100% bilanci co měli domácí po začátku soutěže v září se jim v říjnu vůbec nedaří, ze šesti odehraných zápasů dokázali vybojovat pouze 4 body za jednu výhru (KLA – 2:1) a prohru po nájezdech (DEC – 3:4 sn.)

Skóre: 38:41
    Hokejisti Bíliny mají rozhodně lepší formu než ti z Řisut, v posledních pěti zápasech dokázali vyhrát třikrát (SOK – 4:3, DEC – 4:2, TRU – 4:2), jednou prohráli na nájezdy (JAB – 4:5 sn.), a jednou prohráli v základní hrací době proti Vrchlabí 4:5.

Poslední vzájemné utkání:

17.9. HC Draci Bílina – HC Řisuty 4:6 (3:2, 0:3,1:1)

Branky a nahrávky: 8. Procházka (Bohm), 10. Bohm (Kolíček, Nedrda), 18. Procházka, 53. Procházka (Nedrda) – 8. Kos (Borovanský, Sladký), 16. Borovanský (Sladký), 25. Kos (Borovanský, Záleský), 28. Slavíček (Vyskočil), 39. Janeček (Kolařík), 50. Janeček (Sedláček)

HC Řisuty: Chabr, (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický (A), Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Hegenbart (A), Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Sladký, Vyskočil

HC Draci Bílina: Dlouhý, (Lisý) – Polák (A), Machač, Kolíček, Šefl, Fryč, Brettschneider, Lysov, Fučík – Procházka, Nedrda (A), Böhm (C), Čmolík, Petráš, Komínek, Trübenekr, Štěpka, Kopřiva, Bačák, Dunko, Jirkovský.

Oba celky se rozcvičují, Buldoci nastoupí v modrých dresech, hostující Bílina v bílo zelených.

00:01

00:18
    Bílina vyhrála vhazování avšak puk hned ztratila.

00:33
    Hegenbart vystřelil z blízkosti Dlouhého, ten však vytasil zákrok svým betonem.

01:42
    Z rohu dostal přihrávku Sladký, který se také pokoušel zakončit, to se mu ještě povedlo, ale umístit střelu se mu nevyvedlo podle představ.

01:43
    Zakázané uvolnění Bíliny.

02:28
    Střela Vyskočila z levé strany byla znovu zastavena betonem Dlouhého.
    Budou se dnes gólmani ve 2. lize činit?

02:41
    Buldoci střídají a budou rozehrávat od svojí branky.

02:54
    Nahození z obraného pásma šlo až na brankáře Bíliny, který puk kryje.

03:14
    Draci právě vstřelili branku!
    Bílina se rychle vrhla do útoku, před brankou se dostal k odraženému puku LUKÁŠ JIRKOVSKÝ, který ho protlačil mezi betony brankáře Chabra a dává gól na 0:1. Bez asistence

03:45
    Nahození obránce Bíliny končí u brankáře.

03:54
    Záleského přihrávka před branku od pravého mantinelu nikoho z jeho spoluhráčů nenašla.

04:54
    Za brankou Dlouhého ztratil puk Sladký a do útoku jde Bílina.
    Střela Böhma z pravé strany šla doprostřed branky kde byl Chabr.

05:22
    A v rychlém sledu je to druhý gól Bíliny!
    U levého mantinelu dostal přihrávku od Dunka DOMINIK ŠTĚPKA, který nádhernou střelou do pravého rohu branky dává gól na 0:2. Asistence: Dunko

06:36
    Nahození Poláka bylo zblokováno Hiermanem.

06:51
    Kos si pokoušel vyměnit puk s Borovanským, to se jim však nepovedlo a u puku jsou znovu hosté.

07:26
    Tvrdou střelu zápěstím od Petráše zastavuje Chabr svojí maskou.

07:49
    Puk byl ztracen mezi hráči, bude se tedy vhazovat.

08:05
    Kalla ztratil puk při přechodové fázi po zákroku obránce.

08:36
    Fryč obešel dva strážce Buldoků, Bílina je tedy v útočné třetině.

09:20
    Nahození na branku od Hiermana se pokoušel tečovat Krpata, ten však na puk nedosáhl a vyrazil ho Dlouhý.

09:50
    Hegenbart chtěl před brankou najít svého kapitána Kosa, ten dostal přihrávku na paty, následnou střelu Kolaříka chytil brankář do náruče.

10:28
    Fučík trefil svojí nepřesnou přihrávkou tyčku branky Chabra!

10:53
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Šefl – 2 min., faul kolenem).

12:02
    Střela Kosa skončila u brankáře, na druhé straně se také dostal ke střele Fučík jehož rána šla vedle

12:25
    Střela Babického od modré čáry byla zastavena před brankou Sladkým.

13:04
    Z levé strany mířil mimo branku Petráš.

13:48
    Fortelka dostal přihrávku od Vyskočila, prošel přes svého obránce a vystřelil, bohužel pro něj jen doprostřed branky kde byl Dlouhý.

14:08
    Střela Kosa z levé strany byla zastavena rukou jednoho z obránců.

14:20
    Puk vyskočil z hrací plochy mezi oběma střídačkami, bude se vhazovat ve středovém kruhu.

14:46
    Bílek chtěl ze svojí třetiny najít jednoho ze svých spoluhráčů, jeho pas však skončil na zakázaném uvolnění.

15:05
    Bílina se usadila v útočném pásmu.

15:22
    Sladký obral o puk útočníka a přihrává na Záleského, který je ve středním pásmu.

16:21
    Nahození Sedláčka se odrazilo od zadního mantinelu do rohu hřiště.

16:33
    Trübenekr zakončoval z blízkosti branky, Chabr byl však ve střehu a bude se vhazovat.

16:53
    Krpata vybojoval u pravého hrazení puk, který poslal na modrou čáru na Bílka jehož střela byla zastavena obráncem.

17:58
    U puku jsou v útočné třetině Buldoci.

18:09
    Hierman přejel modrou čáru, narazil si s Janečkem a následně vystřelil, jeho tvrdá rána šla jen do míst, které měl pokrytá Dlouhý, který chytá puk.

19:11
    Bílek převzal puk a probruslil až za branku hostů kde ztratil puk.

19:39
    Poslední chvíle třetiny tráví hosté v útočné třetině.

19:50
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Sedláček – 2 min., nedovolené bránění).

20:00

A je tu konec první třetiny ve kterém byli lepší hosté a také to je znát na výsledku, po první třetině vedou nad domácími Řisuty 2:0.

Další třetina začne přibližně v 17:45.

20:01

20:11
    Hosté vyhráli vhazování a pokoušeli se dostat do útočné třetiny kde je zastavil Kolařík.

21:04
    Bílkovo nahození na branku od pravého mantinelu tečoval těsně před brankářem Kos, avšak ne tolik aby dokázal rozhodit Dlouhého, který puk vytěsnil betonem.

21:34
    U puku jsou ve vlastní třetině hosté.

21:51
    Přes střední pásmu rychle projel Fučík a vystřelil, mířil však mimo.

22:28
    Blízko před Dlouhým se objevil osamocen Sladký, jehož střela mířila do rohu branky, avšak brankář ji výborně chytil do své rukavice!

22:56
    Vyskočil se nejlépe zorientoval před brankou a dokázal vystřelit jen nad braku.

23:15
    Rychlý protiútok Bíliny skončil střelou Jirkovského, který mířil do brankáře.

23:37
    Hegenbart se dostal do ostrého úhlu odkud trefil svojí střelou tyč branky!

23:51
    Na druhé straně se podobně jako Jirkovský dostal ke střele Polák, který také mířil mimo.

24:11
    Kos vybojoval za vlastní brankou puk a rozehrává.

24:55
    Borovanský byl za brankou odkud přihrál na Hegenbarta, který trefil masku Dlouhého!

25:41
    Brankář Dlouhý si dojel pro puk za branku a nevěděl že mu za zády jede jeden z jeho protihráčů, to byl Hegenbart, který vybojoval puk ke kterému se před brankou dostal Brém, ten však zakončit do polo prázdné branky nedokázal!

26:55
    K odraženému puku od zadního mantinelu se dostal Vyskočil který rozehrává.

27:12
    Fortelka obdržel puk za svojí brankou a vyvezl ho až do útočného pásma kde o něj přišel.

28:47
    Sedláček ztratil puk v nebezpečném prostoru před brankou, měl štěstí že se Komínek nestačil zorientovat a vystřelit.

29:07
    Brankář Bíliny rozehrává puk po nahození Vyskočila které s klidem chytil.

29:15
    Na druhé straně se blýskl skvělým zákrokem Chabr, který po střele Procházky zastavil puk lapačkou.

29:48
    V rohu hřiště vybojoval puk pro Buldoky Bílek.

29:55
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Fortelka – 2 min., příliš mnoho hráčů).

30:40
    Polák přenesl hru od levého mantinelu k pravému přihrávkou za brankou.

30:48
    Dělovka Poláka od modré čáry byla zastavena Chabrovým betonem.

31:14
    A po rychlé protiútoku se dostal ke střele mezi kruhy Hegenbart, který mířil do brankáře.

31:55

32:11
    Puk se dostal do výstroje obránce Buldoků, bude se tedy vhazovat u branky domácích.

32:58
    Slavíček dostal přihrávku před branku, zakončit do branky však nedokázal a mířil mimo.

33:10
    Zakázané uvolnění Draků.

33:26
    Na pravé straně se uvolnil Böhm a pokoušel se vystřelit avšak puk netrefil a ztrácí ho.

35:25
    Matěj Kos se snažil za brankou Draků vymyslet přihrávku na jednoho zesvých spoluhráčů, to se mu nepovedlo a také ztrácí puk.

35:48
    O puk se bojuje těsně před modrou čárou v třetině Řisut.

36:21
    Sedláček se pokoušel vystřelit avšak skvělým zákrokem ho zastavil obránce.

36:37
    Od modré pálil Fryč, který mířil mimo.

37:01
    Řisuty právě vstřelily branku!
    A Buldoci se konečně dočkali!
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku, střela Filipa Bílka ještě byla zastavena brankářem, Dlouhý byl však na dorážku MICHALA FORTELKY krátký a právě Fortelka dává gól na 1:2. Asistence: Bílek

38:10
    Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění v pásmu Bíliny.

38:19
    Přihrávku z rohu hřiště dostal Brém, který vystřelil precizní střelu, brankář hostů však znovu chytá puk do lapačky!

38:54
    Do rychlého protiútoku se dostal Draci, Čmolík obdržel přihrávku v rohu, poté ještě přiťukl na KARLA ŠEFLA, který dává gól na 1:3. Asistence: Čmolík

39:12
    A je tu blesková odpověď!
    PAVEL HEGENBART vybojoval puk a skvělou střelou zaskočil brankáře Dlouhého a znovu snižuje na rozdíl jednoho gólu – 2:3. Bez asistence.

39:37
    Vhazovat se bude po zákroku Chabra u jeho branky.

39:46
    Následné nahození Bílka skončilo u druhého brankáře, který také kryje puk.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:31.

40:01

40:29
    Tentokrát vyhrály vhazování Řisuty, avšak hned o puk přišly po nepřesné přihrávce.

40:39
    První přerušení v poslední třetině, je to zakázané uvolnění Draků.

40:50
    Babický střílel od modré čáry, brankář Dlouhý s klidem chytá puk do lapačky.

41:55
    Přihrávku obdržel Fučík který byl úplně volný a dokázal vystřelit, zamířit přesně však nedokázal a Chabr puk chytá.

42:24
    Další střela od modré čáry, tentokrát od Kellera šla vedle branky.

42:37
    Puku se zmocnila ve vlastní třetině Bílina.

43:01
    Borovanského pokus o přihrávku před branku na Hegenbarta končí na hokejce obránce Bíliny.

43:37
    Brankář Chabr vyjel až do půlky své třetiny a chtěl rozehrát puk, našel však jen Nedrdu, který si puk špatně zpracoval a poslal ho do boční sítě!

44:03
    Brém mířil svoji střelu jen do betonu brankáře.

44:53
    Hiermanovo nahození od modré čáry chytá Dlouhý.

45:41
    Jirkovský chtěl najít před brankou svého spoluhráče, avšak mu mířil jen na paty a puku se zmoncili Buldoci.

46:12
    Borovanský chtěl přejít přes svého strážce, ten ho ale skvěle zastavil.

46:20
    Brém vyhodil puk jen za cenu zakázaného uvolnění.

47:11
    Petráš přešel přes tři protihráče, puk do branky však uklidit nedokázal.

47:18
    Tobiáš Slavíček dal gól, ten ale neplatí!

47:31
    Borovanský přejel puk a ztratil ho v útočné třetině, následně ho však jeho spoluhráč vybojoval zpět.

47:58
    Další střelu chytá do lapačky Dlouhý, tentokrát šla z hokejky Hegenbarta.

48:20
    Nadějný útok Bíliny byl zastaven ofsajdem.

48:53
    Kalla se dostal do úniku, vybruslil však do moc ostrého úhlu z kterého nedokázal překvapit brankáře Draků, který puk kryje.

49:45
    Kolařík skvěle vyvezl puk z vlastní třetiny, přiťukl ho na levou stranu kde byl Matěj Kos, jehož střela trefila tyčku!

50:22
    Böhm se dostal až před branku, vystřelit však nedokázal.

50:33
    Další zákrok si připisuje Dlouhý, tentokrát trochu netradičně svojí maskou.

50:56
    Slavíček se dostal mezi kruhy k odraženému puku a pokusil se vystřelit, střela mu však nesedla a brankář s ni neměl zádné problémy.

51:40
    Nahození Šefla bylo tečováno před brankou a skončilo v síti, avšak jen v té ochranné.

52:21
    Borovanský vyváží puk z vlastní třetiny a přihrává na Krpatu jehož střela byla zastavena obranou.

52:49
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Lysov – 2 min., držení protihráče).

53:08
    Buldoci obsadili třetinu Draků.

53:40
    A domácí vyrovnávají!!
    Ondřej Krpata objel branku a vystřelil, tu střelu ještě Dlouhý chytil, na tvrdou dorážku JAKUBA SEDLÁČKA však nestačil, a právě obránce domácích dává gól na 3:3! Asistence: Krpata, Babický

54:35
    Kos chtěl najít na útočné modré čáře Hegenbarta, ten však čáru přejel dříve než puk, je z toho tedy ofsajd.

55:04
    Dlouhý vyhazuje puk od vlastní branky.

55:16
    Brém vystřelil z rohu hřiště, brankář Draků byl však připevněn k tyčce a puk chytá.

55:55
    Böhmovo nahození na branku z pravé strany chytá do lapačky Chabr.

56:21
    Matěj Kos se dostal z levé strany ke střele kterou Dlouhý chytá ramenem.

57:32
    Kapitán domácích Kos vyslal nepřesnou přihrávku v útočné třetině a ztrácí puk.

57:39
    A domácí otáčejí vývoj zápasu!!!
    K puku se dostal před brankou PAVEL HEGENBART, který měl dostatek prostoru i času a uklidil puk mezi nohy Dlouhého. A je to 4:3 pro Buldoky!! Asistence: Borovanský

58:23
    Hierman ztratil puk ve vlastní třetině, následně však puk vybojoval zpět.