Přerov – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 5:3 (kon.) |
Kadaň – Benátky n/J | 4:2 (kon.) | | | Most – Havířov | 2:1 (kon.) | | | Třebíč – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Jihlava – Slavia | 2:1 (kon.) |
New Jersey – Chicago | 2:3 (po pr.) | | | Carolina – NY Rangers | 3:2 (kon.) | | | Colorado – Winnipeg | 0:1 (kon.) |
Calgary – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Anaheim – Columbus | 0:4 (kon.) | | | Vancouver – Edmonton | 0:2 (kon.) |
Buffalo – Florida | 3:0 (kon.) |
Vladivostok – Kunlun | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Soči | 2:5 (kon.) | | | Toljatti – Barys | 2:3 (po pr.) |
Čerepovec – HC Slovan | 1:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Jokerit | 4:1 (kon.) | | | Kazaň – Jekatěrinburg | 5:0 (kon.) |
Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk | 2:1 (kon.) |
Opava – Kopřivnice | 4:0 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 3:2 (po pr.) |
Nymburk – Pelhřimov | 8:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec | 8:2 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 4:3 (kon.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 5:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Písek | 5:4 (po pr.) | | | Klatovy – Vrchlabí | 5:3 (kon.) |
Mor. Budějovice – David Servis | 10:2 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 3:1 (kon.) | | | Trutnov – Klášterec nO | 1:4 (kon.) |
Jablonec n/N – Sokolov | 5:1 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 5:4 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 3:2 (po pr.) | | | Zlín – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Chomutov – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Vsetín – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Havířov – Jihlava | 2:3 (po pr.) |
Písek – Č. Budějovice | 1:6 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Liberec – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Třinec – Přerov | 4:2 (kon.) |
Uničov – Kroměříž | 9:12 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 3:2 (po pr.) | | | Mar.Lázně – Cheb | 5:11 (kon.) |
HC Děčín B – HC Turnov | 0:0 (odl.) | | | Telč – Radomyšl | 4:5 (kon.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Lev Benešov – Mělník | 5:1 (kon.) | | | Milevsko – Soběslav | 5:2 (kon.) | | | TJ Sušice – Klatovy | 1:5 (kon.) |
HC Rokycany – Kaznějov | 9:3 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Brod | 3:5 (kon.) | | | Vlašim – Černošice | 6:5 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 9:4 (kon.) | | | Jesenice – Příbram | 2:4 (kon.) | | | Blansko – Břeclav | 1:4 (kon.) |
Žirovnice – Hluboká n.V. | 7:2 (kon.) | | | Hvězda Praha – Louny | 5:7 (kon.) | | | Tachov – Třemošná | 7:3 (kon.) |
Olympik – Roudnice | 1:11 (kon.) | | | Kobra Praha B – Letňany | 3:10 (kon.) |
Znojmo – MAC Budapešť | 4:5 (1:2 po s.n.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
po s.n. (1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
4:5
(0:1, 2:1, 2:2 - 0:0)
MAC Budapešť
Marcela Procházková
Branky a nahrávky:
23. Oščádal (Fruhwirt, Svatuška), 33. Jambor (Jeřábek, Brabec), 43. Niederhafner (Bulín J.), 58. Bulín J. (Konečný) – 3. Löczi (Fejes), 25. Majoross (Korchma), 51. Majoross (Korchma), 60. Makowski, rozh. náj. Korchma
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kruckovyč (ZNO)
0:1 Löczi (MAC)
2. série:
0:1 Bulín P. (ZNO)
0:1 Fejes (MAC)
3. série:
1:1 Jambor (ZNO)
1:2 Korchma (MAC)
HC LERAM Orli Znojmo:
Gerža (Slavík) – Kruckovyč, Hrubý, Kuntoš, Brabec, Fruvirt, Konečný – Jambor, Svatuška, Jeřábek – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Niederhafner, Fruhwirt, Oščádal – Šlégl.
Náhradníci:
Trenér:
MAC Budapešť: Györi (Dobos) – Jaszai, Boros, Toth, Sarcia, Mogyorosi, Fejes – Türmer, Fekete, Vajda – Korchma, Majoross, Körösi – Farago, Löczi, Kedves.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
MAC Budapešť: Györi (Dobos) – Jaszai, Boros, Toth, Sarcia, Mogyorosi, Fejes – Türmer, Fekete, Vajda – Korchma, Majoross, Körösi – Farago, Löczi, Kedves.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
A autorem vítězného gólu v samostatných nájezdech se stává BENCE KORCHMA.