Nice – Nantes 4:1 (kon.) | Rennes – Méty 1:0 (kon.) | Marseille – Bordeaux 0:0 (kon.)
Stade Rennes
1:0 (0:0)
FC Méty
Neděle 30.10.2016, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:35)

Je konec, Rennes se raduje z vítězství a hlavně ze tří bodů. Herně to ale v podání domácích nebylo tak úplně slavné, nicméně na to se historie neptá, důležité jsou body a ty dnes zůstávají doma. Méty potvrdily špatnou formu a po nepřesvědčivém výkonu zaslouženě odjíždí z Rennes bez bodů.

90+3

90+3
    Tři nastavené minuty se pomalu chýlí ke svému konci a hosté se nemohou dostat z vlastní poloviny.

90
    Renaud Cohade ostře zajel pod nohy útočícího hráče soupeře, to byl zákrok na kartu, obešlo se to pouze s domluvou.

90
    Nyní dokonce získávají výhodu přímého kopu zpoza vápna soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou těsně o gól, ale závěr zápasu zatím zvládají na výtečnou.

88
    Jenže čím rychleji hosté rozehrávají, tím také rychleji ztrácejí míče...

87
    Jonathan Rivierez ubránil Ntepa a odehrál míč k Didillonovi, ten se snaží co nejrychleji rozehrát od branky Mét.

85
    Mevlüt Erdinç centruje z levé strany do vápna, tam si ale prostor dělá Benoît Costil, který míč stahuje do náruče.

84
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Ramy Bensebaini.

82
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Georges Mandjeck, přichází Florent Mollett.

81
    Do otevřené obrany se domácím dobře útočí, Benjamin André se dostal ke střele z pravé strany, ale branku minul.

80
    Čeká nás posledních deset minut řádné hrací doby a místo náporu Mét sledujeme tlak Rennes!

78
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Opa N'Guette, přichází Kévin Lejeune.

76
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Kermit Erasmus.

76
    Trochu nervózní závěr zápasu, další ostrý faul, tentokrát domácí Paul-Georges Ntep musí strpět domluvu sudího.