Atalanta BC – Janov 3:0 (kon.) | Crotone – Chievo 2:0 (kon.) | Empoli – AS Řím 0:0 (kon.)
Lazio – Sassuolo 2:1 (kon.) | AC Milán – Pescara 1:0 (kon.) | Sampdoria – Inter 1:0 (kon.)
S. S. Lazio
2:1 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 30.10.2016, 15:00 • Olympijský stadion Řím • Italská Serie A • 11. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:10:04)

Utkání končí vítězstvím Lazia, které dnes bylo lepším týmem. Všechny tři góly padly v rozmezí sedmi minut, od 50. do 57. minuty a zejména hosté se po snížení nadechli k náporu, nicméně podruhé se jim již Marchettiho překonat nepodařilo. V závěru zápasu si již Lazio zkušeně těsný náskok pohlídalo.

90+4

90+3
    Felipe Anderson rozehrál, ale akce Lazia končí útočným faulem, Consigli rozehrává.

90+2
    Lazio vybojoval rohový kop, domácí se výrazně přibližují k třem bodům!

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, domácí se z volného kopu prosadit nedokázali.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí získávají volný kop a rozhodně nebudou spěchat s rozehrávkou.

88
    Statistika držení míče – 55% : 45%.

86
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Filip Djordjević.

85
    Míč ve středu hřiště, za pískotu diváků kombinují hosté.

82
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Alessandro Murgia.

81
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Emanuele Terranova, přichází Antonino Ragusa.

80
    Felipe Anderson tentokrát rozehrál hodně nepřesně, domácí ztrácejí míč a rodící se protiútok zastavuje Radu taktickým faulem.

79
    Závar před brankou Sassuola, nakonec obránce před Andersonem odehrál na další roh.

78
    Lazio získává rohový kop, domácí rozehrají z pravé strany.

77
    Nyní se Felipe Anderson sice efektně obtočil kolem bránícího hráče soupeře, ale pak ztratil míč.

76
    Senad Lulić se prohnal kolem obránce Sassuola, vypálil z levé strany, ale branku netrefil.

74
    Lucas Biglia má míč a rozehrává z půlící čáry, míč jde do obrany Lazia.

72
    Sassuolo se nyní drží na útočné polovině, je to ale v dostatečné vzdálenosti od pokutového území soupeře.