Eibar – Villarreal 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Osasuna 1:1 (kon.) | Real Betis – Espanyol 0:1 (kon.)
Las Palmas – Celta Vigo 3:3 (kon.)
SD Eibar
2:1 (0:1)
Villarreal CF
Neděle 30.10.2016, 12:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) [Kapacita: 6 479] • Španělská LaLiga • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (13:54:05)

Dnešní utkání je za námi. Domácí po skvělém druhém poločase nakonec poráží Villarreal 2:1! V 80. minutě dokázal vyrovnat Ramis a následně v 87. minutě dokonal obrat León. Domácí se tak po dnešní výhře posunují v tabulce na sedmou příčku. Hosté se prakticky ve druhém poločase nedostali do žádné větší šance, krom šance Bakambua, který v 84. minutě poslal míč svou hlavou těsně vedle pravé tyče Riesgovy branky.

Držení míče: 47% – 53%
    Střely celkem: 13 – 6
    Střely na branku: 9 – 1

90+4

90+3
    Ale ani tentokrát nedokázali z rohového kopu udeřit a rozhodčí následně ukončuje dnešní utkání.

90+3
    Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže, ale budou mít možnost to napravit z dalšího rohu.

90+3
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že domácí si z dnešního zápasu připíší do tabulky plný počet bodů.

90+2
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se příliš neženou.

90+1
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Denis Čeryšev.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Rubén Peña.
    87. Pedro LEÓN - 2:1

87
    Eibar právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí vývoj utkání a vedou již 2:1! Enrich dostal skvělou přihrávku za obránce od Adriána. Enrich se následně dostal kolem jednoho z obránců s míčem do vápna, kde místo střely zvolil přihrávku na úplně volného PEDRA LEÓNA, a ten se střelou, která se ještě odrazila od jednoho z hostujících hráčů nemýlil.

86
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
    84. Bakambu poslal svou hlavou míč jen kousek vedle pravé tyče.

84
    Bakambu dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště. Jeho následný hlavičkový pokus z hranice malého vápna však skončil těsně vedle pravé tyče Riesgovy svatyně.

83
    Hosté se momentálně snaží oplatit branku soupeře stejnou mincí, ale zatím se jim to příliš nedaří.

81
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Adrián González.