Švédsko
3:6 (2:2)
Česko
Neděle 30.10.2016, 19:00 • Skelleftea, Švédsko • Přípravný zápas

Český tým ve druhém poločase dokonal obrat a raduje se ze druhého vítězství. To je pro dnešek vše, ze švédského Skelleftea přejeme příjemný večer. (20:46:14)

39:31
    Česko právě vstřelilo branku!
    Další branka ve švédské síti! ONDŘEJ VAHALA zachytil power-play švédského týmu a střelou přes celé hřiště upravuje na konečných 6:3!

38:54
    Naši při hře bez brankáře v podání soupeře získali balon, Slováček našel před odkrytou klecí RADIMA ZÁRUBU, který patičkou dává razítko na druhé české vítězství – 3:5!

38:43
    Švédsko okamžitě zkouší hru v power-play!

38:43
    Sargon Abraham se hnal do dobré šance, byl faulován Koudelkou, který po zásluze vidí žlutou kartu.

38:41
    Český tým znovu reklamoval hru soupeře rukou, marně. Následně pálí Záruba těsně mimo. Švédský tým se zatím k ničemu kloudnému nedostal.

38:00
    Naši futsalisté uklidňují hru a kontrolují balon.

36:41
    Švédský tým stále více zvyšuje aktivitu směrem dopředu, to ale otvírá okénka pro český výběr. Do šance se snažil procpat Cupák a následně Holý, ani jednomu ale štěstí nepřálo.

35:03
    Akce se střídají na obou stranách, český tým i nadále drží v Skelleftea těsné vedení.

34:40
    Slováček vysunul z pravé strany Rešetára, jeho prudké zakončení ale gólman Armandt dokázal znovu zlikvidovat.

34:10
    Češi mohli znovu odskočit na rozdíl dvou branek, rychlou akci Záruby a Slováčka však Armandt chytá!

33:12
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Domácí snižují na rozdíl jediného gólu. Po střele Sargona Abrahama míč Vahala vyrazil pouze na nohu EMILIA ROSSIHO, který neměl potíž zakončit. Český brankář již neměl žádnou šanci zasáhnout – 3:4!

32:13
    Sargon Abraham se snažil potrápit českou obranu, do cesty se mu ale postavil Koudelka a rozhodil ho natolik, že jeho následné zakončení mířilo mimo tři tyče.

30:54
    Domácí vysouvají svojí obranu, Češi si s daným systémem umí poradit a šikovně se drží na balonu.

30:00
    Do konce zbývá přesně deset minut, na fauly vede ve druhé půli švédský výběr poměrem 4:2.

29:20
    Holý pěknou přihrávkou uvolnil Cupáka, po kličce brankáři zamezila jeho zakončení ruka švédského zadáka. Píšťalka sudích ale mlčí.

27:36
    Tentýž švédský hráč následně zkoušel českého gólmana Vahalu přelobovat, slavistický brankář byl na své pozici včas připraven.

27:09
    Dvakrát v krátkém sledu pálil domácí Abraham. Poprvé trefil Vahalu, následně mířil mimo.

Radek Klier

Branky: 4. S. Abraham (Legiec), 7. Zhubi, 34. Rossi – 12. Cupák, 18. Cupák, 25. Belej, 27. Záruba (Koudelka), 39. Záruba (Slováček), 40. Vahala

Karty:   10. Asp (SWE), 16. Etéus (SWE) – 17. Rešetár (CZE), 39. Koudelka (CZE)

Švédsko: Armandt (Solberg, Johansson) – Asp, Rossi, Etéus, Stefanson – S. Abraham, J. Abraham, Burda, Legiec, Mönell, Zhubi, Berisha, Kuhi, Söderqvist
    Česko: Vahala (Gerčák) – Cupák, Koudelka, Rešetár, Slováček – Záruba, Novotný, Holý, D. Drozd, Kovács, P. Drozd, Belej

Rozhodčí: Cílek (Česká republika), Glavonjič (Švédsko)