NY Islanders – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Toronto 1:2 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 5:3 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 1:0 (kon.)
Florida – New Jersey 4:3 (po pr.) | Chicago – Colorado 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 6:2 (kon.)
Arizona – Nashville 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 2:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Tampa Bay Lightning
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)
Boston Bruins
Pátek 04.11.2016, 00:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.

Zdravím všechny příznivce zámořského hokeje. V noci ze čtvrtku na pátek se bude o body bojovat ve dvanácti arénách, my se zde zaměříme na duel mezi Tampou Bay Lightning a Bostonem Bruins. Duel rivalů z Atlantické divize začne půl hodiny po půlnoci.

Tampa Bay Lightinng

Tampa byla před začátkem sezony pasována na jeden z týmů, který by mohl reálně zabojovat o Stanleyův pohár, takže postup do play-off pro ni není cílem, ale povinností. Momentálně se nachází na 7. místě Východní konference a na 4. místě v Atlantické divizi, takže postupový klíč splňuje.

Celkem zatím Lightning nasbírali v deseti zápasech 12 bodů. A to není úplně zlé na to, že mají čerstvě za sebou sérii šesti zápasů na kluzištích soupeřů. Z tohoto tripu vydolovali přesnou polovinu, tedy 6 bodů. V posledním zápase si pochutnali nad New Yorkem Islanders, který porazili 6:1. Teď na ně čekají čtyři domácí zápasy, které budou proloženy jen cestou na nedalekou Floridu.

Boston by také rád na konci základní části do play-off pronikl, momentálně se nachází na 5. místě Atlantické divize, která za současné konstelace postupová není. Ale do konce základní části zbývá ještě spoustu zápasů. Pro Boston konkrétně 73, protože má zatím na kontě pouze 9 odehraných mačů.

A z nich Bruins získali 10 bodů za pět výher a čtyři prohry. Ani jednou dosud jejich zápas nešel do prodloužení. Venku má Boston bilanci 4-0-0-2 a skóre 16:14, což z něj dělá druhý nejlepší tým Východní konference po Washingtonu. Naposledy se Boston radoval z výhry 2:1 na ledě Floridy. Třízápasový venkovní trip zakončí právě v Tampě.

Vzájemné zápasy

V letošní sezoně se jedná o první vzájemný zápas. V té loňské se Lghtning s Bruins utkaly dvakrát a mírně lepší bilanci měla Tampa, která ukořistila 5 bodů, Boston ale jen o jeden méně. Zajímavé je, že ve všech čtyřech duelech uspěl hostující tým. Z posledních sedmi domácích zápasů, dokázala Tampa nad Bostonem vyhrát v základní hrací době jen jednou.

Poslední vzájemný zápas: Tampa Bay 0:1 Boston (po prodloužení)

Statistiky zahajujících brankářů

Andrej Vasilevskij (TBL): 3 zápasy, průměr 2,05, úspěšnost 92,9 %, 0 čistých kont
    Tuukka Rask (BOS): 5 zápasů, průměr 1,20, úspěšnost 96,1 %, 1 čisté konto

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos (C), Palát – Point, T. Johnson, Killorn – J.T. Brown, Filppula, Callahan – Naměstnikov, Paquette, Boyle.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo (C), Chára, McQuaid, Krug, C. Miller, Liles – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Czarnik, Krejčí, Spooner – J. Hayes, Riley Nash, Kuraly – Acciari, D. Moore, Schaller.

Rozhodčí: Dan O’Halloran, Jake Brenk – Brad Kovachik, Scott Driscoll.

Všechno pomalu směřuje k zahájení zápasu, nejprve ale přijde na řadu slavnostní ceremoniál. Dnešní utkání bude věnováno boje proti rakovině.

Domácí Tampa bude hrát v modrých dresech, hosté z Bostonu ve světlé, bílo-žluté variantě.

00:01

00:10
    Marchand hned vyzkoušel pozornost Vasilevskije.

00:31
    Bergeron nahazoval na bránu domácích zprava.

01:02
    Poprvé se do útoku vrhá také první lajna Lightning.

01:28
    Chárova rána od modré pro Vasilevskije nebyla vůbec nebezpečná a v pohodě ji betonem vyrazil.

02:05
    Boston je aktivnější. McQuaidovu střelu zblokoval Koekkoek.

02:58
    První střela domácích, postaral se o ni z pravého kruhu Stralman.

03:19
    Krug vypálil na druhé straně, rána byla sražena Czarnikem nad.

03:54
    Po puku se natahoval před brankou Tampy Pastrňák, ale nedosáhl na něj.

04:01
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston byl na začátku zápasu aktivnější a je zaslouženě odměněn. Po buly se k puku dostal BRANDON CARLO, měl hodně prostoru a s velkým štěstím dokázal procedit puk z úhlu za Vasilevskije, i když byl ruský brankář přitisknutý ke své levé tyči. Druhý gól v sezoně pro Carla. Asistence: Patrice Bergeron
    04:01 Brandon CARLO - 0:1

04:55
    Na druhé straně se nejprve o rychlou odpověď pokoušel Johnson a po něm ještě Point.

05:26
    Tampa po obdrženém gólu ožila a usadila se v útočném pásmu.

05:51
    Boston měl teď náznak přečíslení, ale Stralman předvedl skvělý obraný zákrok proti Nashovi.

06:37
    Střela Davida Krejčího byla sražena mimo.

06:52
    Tentokrát musel být v permanenci Tuukka Rask a poradil si. Vhazovat se bude v útočném pásmu Tampy Bay.

07:17
    J. T. Brown fauloval vysokou holí Pastrňáka, a protože rozhodčí spatřili na tváři Pastrňáka krev, budou to 2+2 minuty pro Browna.

07:31
    Prostor se otevřel před Krugem a ten tak nebezpečně vypálil, Vasilevskij si povyjel a puk zpacifikoval.

07:50
    Hosty zastavuje při přechodu přes modrou ofsajd.

08:10
    Marchand se pokoušel o zakončení, ale byl ubráněn.

08:26
    Další dvě střely Kruga, tento hráč je dnes při chuti. Bruins pošlou na led čersvé síly.

08:32
    Tampa vyhrála buly, ale neosvobodila se.

08:44
    Povedlo se jí to až nyní a následuje další přerušení hry pro ofsajd.

09:08
    Miller střílel od modré z první, další Vasilevsijeho zákrok.

09:30
    Filppula vyhodil a Tampa může vystřídat.

09:58
    Spooner hledal zajímavou přihrávkou Marchanda nebo Pastrňáka, puk k nim ale neprošel.

10:28
    Teď měl Vasilevskij štěstí, pomohla mu tyč po vydařené ráně Toreyho Kruga!

10:47
    Možná tu máme branku! Rozhodčí ještě kontrolují, zda se nejednalo o ofsajd, Tampa si vyžádala challange. Situace je hodně těsná.

10:47
    Rozhodčí prohlásili, že video nebylo dostatečně průkazné, takže tu máme gól. Hosté dlouhou přesilovku tedy proměňují. Puk se dostal po trase Krejčí – Krug až na pravý kruh ke RYANU SPOONEROVI a ten propálil Vasilevskije. Asistence: Torey Krug, David Krejčí.
    10:47 Ryan SPOONER - 0:2

10:47
    Jen připomínám, že Tampa Bay kvůli neuznané challenge ztrácí oddechový čas.

12:46
    Naměstnikov vniknul do útočného pásma a také pak zakončil, a to z levé strany. Rask byl opět jistý a podržel puk ve výstroji.

12:46
    A je tu komerční pauza. Jon Cooper určitě bude mít co říct svým svěřencům.

13:27
    Liles střílel od modré, k nebezpečné dorážce se pak dostával Patrice Bergeron.

14:05
    Vynikající zákrok předvedl Tuukka Rask, po chybě obrany vyplaval do nebezpečného prostoru Point a Rask se musel hodně činit aby jeho střelu zastavil.

14:05
    Braydena Pointa při zakončení zahákoval Adam McQuaid. Přesilovku si zahrají poprvé i domácí.

14:18
    Stamkose vypálil jako první, kotouč ovšem netrefil branku Raska.

14:49
    Stamkose podruhé, tentokrát z pravého kruhu. Chára nebo Rask dostali puk ze hřiště.

14:59
    Kučerov málem snížil. Zleva střílel Kučerov, Raskovi stínil Point a kotouč nakonec trefil tyčku.

15:09
    Tampa právě vstřelila branku!
    Kučerov ze stejné pozice tentokrát nestřílel, ale vracečkou nahrál VICTORU HEDMANOVI, a ten dokázal propálit po ledě Raska. Před bránou i tentokrát clonil Point. Asistence: Nikita Kučerov, Valtteri Filppula.
    15:09 Victor HEDMAN - 1:2

16:03
    Kučerov se ocitl v útočném pásmu sám proti třem, a tak neměl moc šancí na úspěch. Bruins jej o puk obrali.

16:57
    Point dělá problémy Millerovi při rozehrávce. Tento mladík vypadá dnes velmi dobře.

17:28
    Chára srazil na led Stamkose, bylo to však čisté.

18:05
    Boston pod tlakem, Chára vyhazuje. Zakázané uvolnění to není.

18:49
    Marchandovi vzal puk Filppula, vypadalo to na protiútok, nakonec k němu ale nedošlo.

19:26
    Valtteri Fippula se k zakončení neproháčkoval.

19:50
    Lightning dohrávají třetinu velice aktivně v pásmu Bostonu.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Uvidíme, jestli si Tampa Bay přenese aktivitu i do druhé třetiny. Tu první bychom mohli zhodnotit tak, že hostům se povedl lépe start do zápasu a byli zaslouženě odměněni brankou, i když velmi šťastnou. Poté jim pomohla čtyřminutové vyloučení Bruins, které využil Spooner. Následně začala vystrkovat růžky i Tampa a vše vygradovalo snížením na 1:2, taktéž z přesilovky. Prosadil se od modré bek Hedman. Druhá třetina začne přibližně v 1:40.

Počet střel v první třetině: 11:13

20:01

20:07
    Druhá třetina začíná icingem Tampy.

20:36
    Do útoku vyrazil Boston, puk ale opustil po teči domácích kluziště. Vhazuje se před Vasilevskijem.

21:18
    Bitva Šustra s Pastrňákem o puk u mantinelu v útočném pásmu Tampy.

21:43
    Tampa se možná dočká vyrovnání. Ale opět si musíme počkat na video, ale vypadalo to spíše, že Palát dosáhl gólu kopnutím.

21:43
    A je to přesně, jak jsem naznačil. Palát jasně do kotouče kopl, sám ani moc neslavil. Branka neplatí.

22:27
    Zničehonic se před Raskem objevil Point, finský gólman jej už potřetí v dnešním zápase vychytal.

23:29
    Uvidíme, jak poznamená Tampu, že jí nebyl uznán gól. Hra je teď přerušena kvůli ofsajdu.

23:55
    Millerova střela od modré mířila vedle, pak byla ještě před Vasilevskijem menší skrumáž.

24:20
    Obrana Tampy teď nestíhá. do šancí se dostali Bergeron i Pastrňák.

24:38
    Domácí teď vůbec nestíhali a logicky inkasují branku. Bergeron nahazoval puk do ohně před bránu a trefil při tom DAVIDA PASTRŇÁKA, od jehož nohy kotouč doklouzal za čáru. Asistence: Patrice Bergeron, Brad Marchand.
    24:38 David PASTRŇÁK - 1:3

25:12
    Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou.

26:32
    Dominic Moore držel Stamkose.

27:40
    Přesilovka Tampy zatím moc povedená není.

28:26
    Až teď se usadili Lightning v pásmu.

28:30
    Strålman od modré ještě nestřílel, přihrál TYLERU JOHNSONOVI, ten měl dost času na to, aby přesně zamířil, a to se mu povedlo, trefil přesný růžek Raskovy branky. Opět je to tedy pouze o gól. Asistence: Anton Strålman, Steven Stamkose
    28:30 Tyler JOHNSON - 2:3

29:22
    Rask chytá pokus Koekkoeho pokus zprava.

29:51
    Nash zakončoval při průjezdu kolem brány Tampy bekhendem, nebylo to ovšem nic nebezpečného.

30:36
    Ihned po buly pálil Kučerov, Rask si ale jeho pokus pohlídal. Následuje přerušení a komerční přestávka.

30:59
    Boston byl pod menším tlakem a proto si pomáhá zakázaným uvolněním.

31:14
    Palátova přihrávka mířila přesně mezi dva hráče a Tampa tak ztrácí pásmo.

31:38
    Nejprve vyhrála Tampa Bay závod o puk, aby se nepískal icing, a ten byl pak odpískán Bostonu za vyhození Pastrňáka.

32:00
    Coburne střílel z práve strany od modré, Rask měl odkrytý výhled a neměl problém puk vyrazit.

32:37
    Krejčí byl úplně volný před bránou, velkou šanci ale nevyužil.

32:55
    Killorn je vyloučen na 2 minuty za sekání. Přesilovky dnes obou týmům poměrně jdou.

33:28
    První půlminutka přesilovky uběhla, Czarnik se teď neshodl s Pastrňákem a je to ofsajd.

34:08
    Ostrá rána od modré v podání Davida Krejčího, Vasilevskij vyráží.

34:51
    Tampa se osvobodila a je v plném počtu.

35:34
    Momentálně se hraje převážně ve středním pásmu.

35:52
    Czarnik si půjde odpočinout na trestnou lavici za podražení.

36:23
    Chára svůj tým osvobozuje vyhozením do středního pásma.

36:57
    Dominic Moore se pokusil zaútočit i v oslabení, ke střele se nedostal.

37:31
    Killorn se snažil tečovat Johnsonovu nabídku, to mu ale nevyšlo.

38:09
    Jedovatá rána Garrisona, kterou Rask reflexivně vyrazil.

38:55
    Další závar před Raskem, k dorážce se natahoval Boyle, nýbrž bez úspěchu.

39:21
    A teď měl zase práci na druhé straně Vasilevskij. Stralman byl za bránou obklíčen dvěma protihráči, přišel o puk a Marchand nebezpečně zakončoval.

39:30
    Torey Krug se chtěl opět připomenout střelou od modré, jeho pokus byl ale vyblokován ze hry.

39:39
    Další střela Marchanda z pravé strany, která skončila v rukavici Vasilevskije. Pastrňák čekal před bránou, pokud by mu puk vypadl.

39:59
    Těsně před přestávkou jsme ještě viděli šanci Tampy.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

I druhá třetina nám nabídla velice svižný a atraktivní hokej se spoustou šancí na obou stranách. A viděli jsme i góly., jeden na každé straně. Nejprve dostal díky teči do dvoubrankového vedení Boston Pastrňák, nedlouho poté znovu snížil na rozdíl jedné branky domácí ostrostřelec Tyler Johnson, který proměnil přesilovku. Třetí část zápasu začne přibližně ve 2:40.

Počet střel ve druhé třetině: 9:9

40:01

40:23
    Stralman se pokoušel zakončit bekhendem, ale nebylo mu to umožněno obranou Bostonu.

40:33
    David Pastrňák byl bolestivě dohrán u mantinelu.

40:51
    Czarnik nedosáhl na dlouhou přihrávku, a proto se píská icing.

41:12
    Rychlá střela Spoonera z osy hřiště a zákrok Vasilevskije.

41:49
    Nepříjemné nahození před bránu od Coburnea a byl to Point, kdo se snažil tečovat.

42:28
    Boston se snažil dostat se do pásma Tampy, jeho snažení ovšem přerušili čároví, píská se ofsajd.

42:59
    Koekkoek vyzkoušel ranou z první Raska, ten kotouč chytil.

43:04
    A další střela do modré, i tentokrát byl Rask jistý a nedopustil ani dorážku.

43:11
    A Bolts zůstanou v pásmu Bostonu, píská se zakázané uvolnění.

43:34
    Bruins dostali kotouč za bránu Tampy a mohou vystřídat.

44:01
    Ale Teď už zase svírají Lightning hostující tým.

44:30
    Miller nabral rychlost v obraném pásmu a projel až do toho útočného, tam mu byla střela zblokována.

45:15
    Nash ukradl kotouč hráčům Tampy a byla z toho zajímavá střela.

46:17
    Pastrňák ztratil kotouč a Boyle toho využil a alespoň nahodil puk na Raska.

47:13
    Čas se pomalu ale jistě krátí, Tampa se stále snaží o vyrovnání.

47:38
    Boston teď dobře napadá v útočném pásmu, Palát ale ukázkově dohrál Accieriho u mantinelu.

48:08
    Hayes nahazoval kotouč na Vasilevskije, pro Rusa to byla lehká práce, ovšem rozehrát se neodvážil. Je tu další komerční přestávka.

48:40
    Pastrňák ukázal, jak si rozumí s pukem na hokejce, prohodil si jej mezi nohama a ještě dokázal zakončit.

49:16
    Spooner na chvíli unikl obraně Tampy a ocitl se sám před Vasilevskijem. Dobře mu zakončení znepříjemnil Šustr a navíc tak, že to ani nebyl faul. Vyznamenal se i Vasilevskij.

50:04
    Další porada s videorozhodčím poté, co Tyler Johnson tečoval puk do brány, ale hokejku měl možná moc vysoko.

50:04
    Tampa vyrovnává! Boston svou šanci neproměnil, Tampa ano. Od modré z pravé strany střílel Coburn, před bránou stál TYLER JOHNSON a puk tečoval. Hokejka podle rozhodčím byla pod horní tyčkou, takže gól platí. Asistence: Braydon Coburn, Slater KoekKoek.
    50:04 Tyler JOHNSON - 3:3

51:43
    Další šance domácích, tentokrát puk nemířil mezi tři tyče brány Tuukky Raska.

52:11
    Po komerční přestávce je tu hned další přerušení kvůli zakázanému uvolnění Tampy.

52:27
    Marchandovu střelu z úhlu ztečoval vedle Hedman

53:09
    Stamkos nezištně přihrál Kučerovovi, ten střílel na prázdnou bránu, ale Carlo stál na správném místě a puk do brány nepustil.

54:09
    Killorn vypustil na Raska skrytou střelu za obráncem, finský brankář si však poradil, a na programu je další reklamní pauza.

54:11
    Další střela Alexe Killorna, tentokrát hned po vhazování.

55:06
    Pastrňák se snažil projít s pukem přes modrou, ale byl zdržen Hedmanem a máme tu ofsajd.

55:59
    Czarnik kombinoval s Krejčím, ani jeden ale nevystřelil a nakonec z pásma vybruslil s pukem Palát.

56:26
    Koekkoek byl ve velké šanci. Jeho střela byla tečovaná Killornem, Rask se hodě zapotil.

56:30
    Další střelu Koekkoeka srazil vedle Dominic Moore.

57:30
    Boyle se snažil z rohu nahodit puk na Raska, kotouč byl ale sražen mimo hřiště.

57:40
    Krátké sólo Marchanda skončilo střelou z levého kruhu na lapačce Vasilevskije.

57:55
    Střela Stralmana od modré po buly byla zblokována a Tampa ztratila pásmo.

58:23
    Kučerov ve velké příležitosti! Bekhendem ale Raska z blízkosti nepřekonal.

59:30
    Blíží se konec třetiny, Boston měl šanci zaútočil, ale raději nahodil puk a vystřídal.

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Po šedesáti minutách nevstřelil ani jeden tým více gólů než ten druhý, a tak uvidíme prodloužení. To bude trvat 5 minut a jako je tomu už druhou sezonu, uvidíme hru tři na tři. Ve třetí třetině jsme viděli jedinou branku, tečí se prosadil Tyler Johnson.

Střely na bránu ve třetí třetině: 8:6

60:01

60:24
    Stamkose se ocitl po příhře Kučerova sám před bránou, Rask zasáhl. Pak ještě z mezikruží střílel Hedman a Rask vytáhl další vynikající zákrok lapačkou.

60:28
    Krejčí Stamkose při jeho zakončení zahákoval. Tampa bude hrát 4 na 3.

60:28
    Oddechový čas pro domácí.

60:52
    Tampa zatím jen kombinuje.

61:03
    První vypálil Hedman, ale mimo. Po něm také netrefil bránu Stamkose.

61:45
    Kučerov trefil jen brusle Bergerona a Bruins vyhodili a mohou vystřídat.

62:24
    Killorn pálil z pravého kruhu, ale trefil jen hruď Raska.

62:45
    Krejčí naskočil z trestné lavice do hry a ocitl se v dobré příležitosti.

63:35
    Spooner střílel z úhlu, Vasilevskij zasáhl. A až teď je hra přerušena a znovu budeme hrát tři na tři.

64:15
    Marchand byl faulován, hosté mají výhodu.

64:22
    I na straně Tampy je vyloučen český hráč, Palát si půjde sednout za držení.

64:33
    Marchanda, který pálil z pravé strany vychytal Vasilevskij.

64:57
    Střílel ještě Bergeron, ale i toho Vasilevskij vychytal.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Uvidíme samostatné nájezdy.

Střely na bránu v prodloužení: 2:3

Samostatné nájezdy začínají.

začínat bude Tampa.

Filppula (TBL) střílel na vyrážečku, Rask se překvapit nenechal.

Spooner (BOS) najížděl hodně z boku, ale minul.

Kučerov (TBL) se snažil rozhýbat Raska, ale neprostřelil jej.

Marchand (BOS) se rozjel hodně rychle, Vasilevskij zasáhl betonem.

Stamkos (TBL) střílel na rameno Raska.

Ani Pastrňák (BOS) se neprosadil. Pastrňák trefil jen beton.

Point (TBL) vytasil bekhendový blafák a překonal Raska.

Nash (BOS) předvedl podobné zakončení a také skóroval.

Palát (TBL) neuspěl.

Bergeron (BOS) Vasilevskije nepřekonal.

Johnson (TBL) trefuje tyčku.

Krejčího (BOS) zázračně vychytal Vasilevskij.

Ani Killorn (TBL) gól nedává.

Krug (BOS) neuspěl na druhé straně.

Callahan (TBL) nedokázal rozhýbat Raska.

Moore (BOS) byl Vasilevskijem vytlačen a k pořádnému zakončení se nedostal.

Strlaman (TBL) vystřelil mimo.

Czarnik také svým zakončením Vasilevskije nepřekvapil.

Naměstnikov (TBL) mířil mezi betony, ale tam měl Rask hokejku.

Hayes (BOS) rozhoduje zápas! Vasilevskij nechal příliš prostoru u své levé tyče a toho JIMMY HAYES využil. Boston tedy vítězí 4:3 po samostatných nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Boston Bruins.
    Autorem vítězné branky je JIMMY HAYES.
    Jimmy HAYES - 3:4

Dnešní utkání sledovalo 19 092 diváků.

Viděli jsme velmi pěkný zápas, který nerozhodlo ani prodloužení, ve kterém měly oba týmy po jedné přesilovce. Utkání tedy dospělo do nájezdů, ve kterých nakonec až v desáté sérii rozhodl Jimmy Hayes.

Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 25:48

Mi už nezbývá než poděkovat za pozornost, a rozloučit se s Vámi. Budu se těšit u nějakého dalšího zápasu. Přeji dobré ráno, nebo krásný zbytek noci. (04:07:28)

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 16. Hedman (Kučerov, Filppula), 29. T. Johnson (Strålman, Stamkos), 51. T. Johnson (Coburn, Koekkoek) – 5. Carlo (Bergeron), 11. Spooner (Krug, Krejčí), 25. Pastrňák (Bergeron, Marchand), rozh. náj. J. Hayes

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos (C), Palát – Point, T. Johnson, Killorn – J.T. Brown, Filppula, Callahan – Naměstnikov, Paquette, Boyle.
    Boston Bruins: T. Rask – Carlo (C), Chára, McQuaid, Krug, C. Miller, Liles – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Czarnik, Krejčí, Spooner – J. Hayes, Riley Nash, Kuraly – Acciari, D. Moore, Schaller.

Rozhodčí: O’Halloran, Brenk – Kovachik, Driscoll

Diváci: 19 092