NY Islanders – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Toronto 1:2 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 5:3 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 1:0 (kon.)
Florida – New Jersey 4:3 (po pr.) | Chicago – Colorado 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 6:2 (kon.)
Arizona – Nashville 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 2:3 (kon.)
Florida Panthers
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 04.11.2016, 00:40 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to pro dnešní duel vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou. (03:29:08)

Československá stopa v utkání

Jaromír Jágr (FLA) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:54
    Pavel Zacha (NJD) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:19

1. Vincent Trocheck (FLA) 2+0
    2. Aaron Ekblad (FLA) 1+0
    3. Damon Severson (NJD) 0+2

Utkání je u konce! Florida v tomto strhujícím utkání zvítězila v prodloužení a bere tak bod navíc.

První třetina skončila za stavu 1:0 pro Floridu, která se prosadila ve své první přesilové hře. Aaron Ekblad těžil z dobré přihrávky od Keitha Yandla a své přesné rány.

Domácí celek se ve druhé třetině prosadil v další přesilové hře prosadil a díky Denisu Malginovi vedl již o dvě branky. V závěru třetiny využili výhodu i Devils, Travis Zajac trefil odkrytou branku.

Florida se ve třetí třetině sice díky Vincentu Trocheckovi dostala do vedení o dvě branky, ale hostům se díky P.A. Parenteauovi a Pavlu Zachovi povedlo vyrovnat. Čekalo nás prodloužení, které svou brankou rozhodl v poslední minutě Vincent Trocheck.

Střely na branku: 31:34

64:17 Vincent TROCHECK - 4:3

64:17
    Florida právě vstřelila branku!
    Michael Cammalleri se natlačil do brankoviště, kde ovšem puk ztratil, a tak přišel trest! VINCENT TROCHECK se po pravé straně dostal do zakončení, které sice na první pokus neproměnil, ale následná dorážka v brance již skončila! Bez asistence.

63:29
    Schneider nyní vyrazil střelu z mezikruží. K dorážce se dostával Sceviour, který ale bekhendem zamířil mimo branku.

62:27
    Domácí celek se pokouší dostat do nějakého tlaku v útočném pásmu, ale to se mu zatím nedaří. Uvidíme, co nám přinesou další momenty.

61:27
    Do útoku se dostali také domácí. Keith Yandle zakončoval z levého kruhu, odkud se mu ale branku Schneidera trefit nepovedlo.

60:38
    Taylor Hall se prodral ještě do větší šance, ale v samostatném úniku Jamese Reimera střelou mezi betony nepřekonal!

60:21
    Do první střelecké pozice se dostal Taylor Hall, kterému se ovšem nepovedlo Jamese Reimera překonat. Pozorně zakročil domácí brankář.

60:01

Třetí třetina je u konce! Domácí celek se sice díky Vincentu Trocheckovi dostal do vedení o dvě branky, ale hostům se díky P.A. Parenteauovi a Pavlu Zachovi povedlo vyrovnat. Čeká nás tedy prodloužení!

Střely na branku: 28:33

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:09
    Zajímavě to ovšem zkusil aktivní Vincent Trocheck, kterému se ale nyní Schneidera překonat nepovedlo. Hostující brankář předvedl další výborný zákrok.

58:40
    Florida nyní kotouč vyhodila jen mimo své obranné pásmo až k brance Schneidera. Tam se kotouče ujímají hokejisté New Jersey.

David Panuška

Branky a nahrávky: 13. Ekblad (Yandle, Marchessault), 27. Malgin (Demers, Sceviour), 45. Trocheck (Jágr, Pysyk), 65. Trocheck – 39. Zajac (Palmieri, Severson), 45. Parenteau (J. Moore, Lappin), 57. Zacha (B. Bennett, Severson)

Florida Panthers: Reimer – Ekblad, Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – Sceviour, Trocheck, R. Smith – Rau, Malgin, McCann – Harper, MacKenzie (C), McKegg.
    New Jersey Devils: Cory Schneider – Severson, A. Greene (C), Lovejoy, Auvitu, Quincey, J. Moore – Cammalleri, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Parenteau – Smith-Pelly, Zacha, B. Bennett – Lappin, Fiddler, Kalinin.

Rozhodčí: Skilliter, Watson – Amell, Alphonso

Diváci: 11 597