Novokuzněck – Soči 1:0 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Omsk – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Ufa – Toljatti 4:2 (kon.) | Minsk – Vladivostok 0:3 (kon.) | Jokerit – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Riga – Kunlun 2:5 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Úterý 08.11.2016, 15:00 • Uralec Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (18:10:32)

Střely na branku: 26 – 32

Československá stopa v dresu Jekatěrinburgu

Petr Koukal – 1+0, 1 střela, čas na ledě 16:36

Je konec! Slovan Bratislava vítězí na půdě Jekatěrinburgu a získává důležité body! Slovan vstoupil do zápasu aktivně a Jonathan Cheechoo ve 12. minutě otevřel skóre! Domácí ale ještě do přestávky vyrovnali, když se trefil Koukal! Slovan o své výhře rozhodl v prostřední periodě, kdy se v přesilovce dvakrát prosadil Žiga Jeglič! V závěrečné třetině se domácí snažili přiblížit na dostřel, ale Justin Pogge podržel slovenský celek dobrými zákroky. Při závěrečné hře bez brankáře ještě stvrdil výhru Slovanu Žiga Jeglič , jež tak vsítil hattrick!

59:39 Žiga JEGLIČ - 1:4

59:39
    Slovan právě vstřelil branku!
    Slovan potvrzuje své vítězství! Gólem do prázdné branky rozhoduje o třech bodech pro slovenský celek ŽIGA JEGLIČ, jež tak kompletuje hattrick!

59:11
    Hosté si berou oddechový čas! Miloš Říha chce svým svěřencům dopřát chvilku na oddech!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:00
    Do konce utkání scházejí pouhé tři minuty a Slovan drží soupeře daleko od své branky.

56:10
    Domácí se snaží vytvořit si tlak, ale Starosta nyní dojel nahození za branku Slovanu a výhozem o mantinel osvobodil slovenský celek.

55:05
    Smoleňák si prodloužil pobyt na ledě, vlétl před branku domácího celku z levé strany, ale zakončení se mu zrovna nepovedlo.

54:35

54:23
    Radek Smoleňák nahodil puk za branku. Domácí brankář vyrazil ze své klece a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

53:50
    Ivan Švarný dostal přihrávku do výborné pozice, ale domácí brankář jeho dělovku reflexivním zákrokem zneškodnil!

53:09

52:35
    Vylučuje se ale také na straně domácího celku! Anatolij Golyšev dostává dvě minuty za hákování.

52:01
    Dmitrij Monja se protlačil mezi kruhy k odraženému kotouči a zkusil štěstí bekhendem! Jeho pokus srazili zadáci Slovanu nad branku!

51:20
    Slovan však uspěl na vhazování v obranném pásmu a hosté dokonce vyvezli kotouč až za branku Jekatěrinburgu. Domácím se pomalu ale jistě krátí čas.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Koukal – 12. Cheechoo (Taffe, Smoleňák), 28. Jeglič (Švarný), 39. Jeglič (Nedorost), 60. Jeglič

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij – Kivistö, Ščitov, Andersén, Megalinskij, Timašov, Alexej Vasilevskij, Žuravljov – Simakov, Tičar, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Česalin – A. Alexejev, K. Volkov, A. Romanov – Mingalejev.
    HC Slovan Bratislava: Pogge – Meszároš, F. Novák, Švarný, Plastino, Starosta (C), Ďaloga – Cheechoo, Taffe, Smoleňák – Šťastný, Jeglič, Nedorost – Kopecký, Zigo, Valský – Lušňák, Chipchura, M. Hlinka.

Rozhodčí: Vasiljev, Gofman – Gorděnko, Tomilov