Novokuzněck – Soči 1:0 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Omsk – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Ufa – Toljatti 4:2 (kon.) | Minsk – Vladivostok 0:3 (kon.) | Jokerit – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)

Slovan právě vstřelil branku!
    Slovan potvrzuje své vítězství! Gólem do prázdné branky rozhoduje o třech bodech pro slovenský celek ŽIGA JEGLIČ, jež tak kompletuje hattrick!

59:11
    Hosté si berou oddechový čas! Miloš Říha chce svým svěřencům dopřát chvilku na oddech!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

53:50
    Ivan Švarný dostal přihrávku do výborné pozice, ale domácí brankář jeho dělovku reflexivním zákrokem zneškodnil!

52:35
    Vylučuje se ale také na straně domácího celku! Anatolij Golyšev dostává dvě minuty za hákování.

52:01
    Dmitrij Monja se protlačil mezi kruhy k odraženému kotouči a zkusil štěstí bekhendem! Jeho pokus srazili zadáci Slovanu nad branku!

51:09
    Bude se znovu vylučovat! Domácí si zahrají další přesilovku! Žiga Jeglič dostává dvě minuty za držení!

46:06
    Bude se vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Tomáš Kopecký.

39:31
    Petr Koukal si sjel před branku Slovanu na přihrávku z pravé strany, ale zakončení se mu vůbec nepovedla a Pogge raději zastavil nebezpečný útok soupeře!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
    38:56 Žiga JEGLIČ - 1:3

38:56
    Slovan zvyšuje své vedení na 3:1! Hosté využívají další přesilovou hru! Slovan vlétl do útočného pásma. ŽIGA JEGLIČ rozdal přihrávku na levou stranu, dojel odražený puk a sám jej dotlačil za brankovou čáru! Asistence: Václav Nedorost.

38:29
    Přesilovou hru si tentokrát zahraje Slovan Bratislava! Dvě minuty za podražení dostává Dmitrij Monja!

35:49
    Ale Jekatěrinburg si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Lušňák.

33:22
    Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Jekatěrinburg! Dvě minuty za držení dostává brankář Pogge.

32:32
    Golyšev se hnal na branku Slovanu Bratislava, ale domácí útočník z levého kruhu poslal nepřesnou střelu. Odražený kotouč už hostující gólman ukryl v lapačce!
    29:10 Další obrovská šance Hostu

29:10
    Další obrovská šance Slovanu! Do dobré střelecké pozice si sjel Taffe, ale Ustinskij se včas přemístil a vyrazil kotouč!
    27:23 Žiga JEGLIČ - 1:2

27:23
    Slovan si bere zpět ztracené vedení! Také slovenskému celku se podařilo zužitkovat přesilovou hru! Hosté se udrželi v útočném pásmu. Švarný držel kotouč, všiml si dobře postaveného spoluhráče a ŽIGA JEGLIČ příklepem rozvlnil síť! Asistence: Ivan Švarný.

27:00
    Přesilovou hru si tentokrát zahraje Slovan Bratislava! Domácí špatně střídali a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě!

23:38
    Domácí si zahrají další přesilovku! Dvě minuty za podražení dostává Novák.

22:02
    Jeglič dostal nabito na pravou stranu a domácí brankář vyrazil puk jen před sebe! Naneštěstí pro Slovan se před brankou nepohyboval nikdo v bílém.
    19:14 Únik Simakova

19:14
    Na druhé straně ujel obraně Slovanu aktivní Alexej Simakov! Domácí hokejista si rozhýbal brankáře, jenže Justin Pogge nakonec utěsnil mezeru mezi betony!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!
    18:45 Skvělá šance hostů

18:45
    Václav Nedorost obdržel přihrávku do jízdy a zakončoval do poloodryté branky. Igor Ustinskij se fantasticky dokázal přemístit a zlikvidoval velkou šanci Slovanu!
    17:38 Obrovská šance domácich

17:38
    Do obrovské šance projel Jeff Taffe! Hostující hokejista se natlačil před obránce, zamíchal před brankou pukem, ale Igor Ustinskij se blýskl skvělým zákrokem!

16:44
    První přesilovou hru si zahraje také Slovan! Dvě minuty za sekání dostává Rok Tičar.
    15:39 Petr KOUKAL - 1:1

15:39
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Jekatěrinburg využívá přesilovou hru 5 na 3! Domácí vlétli do útočného pásma jako velká voda, PETR KOUKAL projel před branku po levé straně a jeho nahození proskákalo za brankovou čáru! Bez asistence.

15:12
    Bude se znovu vylučovat! Hokejisté Slovanu půjdou do tří! Dvě minuty za podražení si odsedí Radek Smoleňák!

13:55
    Bude se vylučovat! Domácí budou hrát další přesilovku! Dvě minuty za sekání si odsedí Tomáš Starosta!
    13:09 Fantastický zákrok brankáře

13:09
    Neskutečný zákrok hostujícího brankáře! Justin Pogge se v brankovišti skvěle roztáhl proti bekhendovému pokusu a schoval puk v lapačce!

11:46
    Rozhodčí ukazuje do středu kluziště! Branka platí a Slovan se tak ujímá vedení!

11:46
    Videorozhodčí zkoumá situaci opravdu dlouho! Hráči čekají na jeho verdikt!

11:46
    Tak pozor! Rozhodčí ještě po protestech zkoumají, zda branka nevypadla ze svého postavení!
    11:46 Jonathan CHEECHOO - 0:1

11:46
    Slovan se dostává do vedení! Elitní formace slovenského celku kombinovala v útočném pásmu. Puk si za brankou vzal Taffe, jež vymyslel parádní přihrávku před branku a JONATHAN CHEECHOO překonal bezmocného brankáře! Asistence: Jeff Taffe, Radek Smoleňák.
    09:00 Dobrá šance domácích

09:00
    Alexandr Torčeňuk se před brankou Slovanu dostal k odraženému kotouči, ale šancí byl natolik překvapen, že nakonec vůbec nezakončil!

08:06
    Bude se vylučovat! Jekatěrinburg si zahraje první přesilovku! Dv minuty za hákování dostává Andrej Meszároš.

05:08
    Igor Ustinskij měl nyní dobře zakrytý výhled, ale i přesto dokázal najít cestu ke střele od mantinelu. Domácí měli z pekla štěstí!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Koukal – 12. Cheechoo (Taffe, Smoleňák), 28. Jeglič (Švarný), 39. Jeglič (Nedorost), 60. Jeglič

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij – Kivistö, Ščitov, Andersén, Megalinskij, Timašov, Alexej Vasilevskij, Žuravljov – Simakov, Tičar, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Česalin – A. Alexejev, K. Volkov, A. Romanov – Mingalejev.
    HC Slovan Bratislava: Pogge – Meszároš, F. Novák, Švarný, Plastino, Starosta (C), Ďaloga – Cheechoo, Taffe, Smoleňák – Šťastný, Jeglič, Nedorost – Kopecký, Zigo, Valský – Lušňák, Chipchura, M. Hlinka.

Rozhodčí: Vasiljev, Gofman – Gorděnko, Tomilov