Třinec – Liberec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:5 (po pr.)
Chomutov – Sparta 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 8:2 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 0:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 2:5 (kon.)
Mountfield HK
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 11.11.2016, 18:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Tipsport extraliga • 19. kolo

51:27
    V témže čase vyloučen Josef Stříbrný za podražení.

50:27
    Filip Pavlíka si teď rozhodčí vytáhl z trestné lavice a udělil mu desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

48:12
    Radovan Pavlík přebruslil Tomáše Pavelku a natlačil se před Januse, který jej musel faulovat. Odchází na trestnou za držení.

33:24
    Jenže Bedřich Köhler svého soupeře krosčekoval, takže putuje na trestnou lavici a síly se vyrovnaly.

32:45
    Trest pro hráčkou lavici Litvínova. Severočeši si nepohlídali střídání a rozhodčí byli nekompromisní. Trest odpyká Martin Kokeš.

29:00
    Josef Stříbrný je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Po odpískání totiž "osprchoval" hradeckého gólmana.

08:47
    Rudolf Červený se u mantinelu srazil s Františkem Gerhátem a z nevinného souboje odjel litvínovský útočník skloněn k zemi. Rozhodčí viděli zásah vysokou holí.

05:23
    Karel Kubát v následném souboji po přerušení velmi tvrdě atakoval Zdeňka Čápa. Rozhodčí jej posílají na dvě minuty za napadení.

03:09
    Síly na ledě se však velmi záhy vyrovnávají. Rastislav Dej projížděl kolem brány a Jaroslav Janus jej zasáhl vysokou holí. Trest odpyká Ondřej Jurčík.

02:49
    Michal Dragoun pozdě dohrál svého protihráče a rozhodčí po chvíli váhání udělují hradeckému centrovi dvě minuty za hrubost.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 4. T. Pavelka (R. Hanzl, J. Černý), 34. J. Doležal (Jurčík), 52. Lukeš

Mountfield HK: Rybár – Štajnoch, Newton, Gregorc, Dietz, Pláněk, Vydarený, Čáp – Jarůšek, Dragoun, Šimánek – Bednář (C), Kukumberg, Dej – Köhler, T. Knotek, Červený – R. Pavlík, Nedvídek, Bulík.
    HC VERVA Litvínov: Janus – Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, F. Pavlík, Z. Sklenička, Kokeš – Stříbrný, V. Hübl, Lukeš – Gerhát, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Reichel, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, J. Doležal.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Frodl, Zavřel