10:2 (3:0, 5:2, 2:0)
HC Slavoj Zbraslav
Pátek 11.11.2016, 19:30 • Bouchalky • Liga juniorů • 12. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše a přeji Vám krásný zbytek večera. (21:46:21)

Ve třetí třetině byl vidět atraktivní hokej od obou týmů, ale přece jen lépe na tom byli domácí, za které dovršil ve 46.minutě hattrick Michal Nedvěd a poté v 60.minutě dovršil deseti gólovou nadílku Karel Geba.

59:33
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Zbraslav (Kvaček – 2 min., sekání).

59:14
    Žďár právě vstřelil branku!
    Po přihrávce Davida Jankovského zakončil do odkryté brány KAREL GEBA. Asistence: David Jankovský

58:49
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Zbraslav (Dongres Matěj – 2 min., hákování).

57:32
    Ihned po vhazování střílel Strauch z pravého kruhu, ale kotouč skončil v ochranné síti.

56:04
    Puk skončil po střele jednoho z hostů v ochranné síti.

54:57
    Sůva střílel od modré, ale Peška chytá puk do lapačky.

54:25
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Juráš – 2 min., podražení).

52:30
    Strauch střílel od modré čáry, ale domácí brankář puk posílá pryč vyrážečkou.

51:14
    Domácí vyhazují puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Peškou.

50:05
    Veselý střílel z mezikruží, ale puk skončil v ochranné síti.

48:35
    Veselý se dostal přes domácí obranu, ale brankovou konstrukci netrefil.

45:58
    Němec nahodil puk přes polovinu hřiště, kde se k němu dostal MICHAL NEDVĚD a kličkou vstřeluje hattrick. Asistence: Adam Němec

45:45
    Ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

44:20
    Po Nedvědově přihrávce se do šance dostal Geba, ale poskakující kotouč netrefil.

43:45
    Jeden z hostů střílel od červené čáry, ale puk mířil mimo bránu.

42:55
    Po střele Šmídy se hra přerušuje.

42:20
    Ani jednomu týmu se nedaří založit kombinaci.

40:45
    Po střele Veselého puk skončil za zády domácího gólmana, ale ten ho stihl skrýt pod lapačku dřív, než přešel brankovou čáru.

40:15

40:01

Ve druhé třetině byli opět aktivnější domácí. Hosté ve 23. minutě snížili, a sice zásluhou Marka Dongrese, ale domácí se rychle vzpamatovali a za Oliverova záda poslali další tři střely. Ve 37. minutě hosté opět vykřesali jiskru naděje, ale tu zhasla rychlá odpověď v podobě dalšího gólu žďárského celku. Stav utkání po druhé třetině – 8:2 pro domácí.

40:00

39:02
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:15
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jankovský – 2 min., podražení).

37:19
    Hosté střídají brankáře a do klece míří opět Černík.

37:19
    Po přihrávce Daniela Šmídy dostává MICHAL NEDVĚD puk za Oliverova záda. Asistence: Daniel Šmída

36:34
    Zbraslav právě vstřelila branku!
    Hosté snižují! Po přihrávce od modré čáry se FILIP KASÍK dostal přímo před Pešku a blafákem se trefil do odkryté brány. Asistence: Jan Kasík

35:45
    Domácí brankář přerušuje hru dalším zákrokem. Po střele jednoho z hostů stihl včas srazit betony a zabránit tak puku v cestě.

34:20
    Hosté jsou v útoku, ale nedaří se jim zakončit.

32:52

32:22
    Nedvěd se dostal do samostatného úniku, ale jeho střelu se hostujícímu gólmanovi podařilo poslat vyrážečkou do ochranné sítě.

31:24
    Domácí dávají gól v oslabení! Ve středním pásmu se po chybě v obraně hostů k puku dostal LUKÁŠ JURÁŠ a v samostatném úniku se blafákem trefil do pravého rožku brány. Bez asistence

30:52
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Němec A. – 2 min., vysoká hůl).

30:45
    Hosté posílají Černíka pryč z brány a zkoušejí hru v šesti!

29:09
    Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho a dávají gól! Šmída nahrál z pravého kruhu na PATRIKA PRCHALA, který se trefil do odkryté brány. Asistence: Daniel Šmída

28:24
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Zbraslav (Hrdlička – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

27:50
    Domácím se nedaří vyvinout tlak.

26:55
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Zbraslav (Kasík Jan – 2 min., nedovolené bránění).

25:55
    Domácí navyšují vedení! Z mezikruží se po přihrávce přesnou střelou mezi betony trefil MICHAL NEDVĚD. Asistence: Patrik Prchal

25:23
    Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho a pěkná akce nakonec skončila gólem. Na levém kruhu se k JIŘÍMU SPURNÉMU dostala přihrávka a ten se trefil do levého horního rohu. Asistence: Lukáš Juráš

24:55
    Matěj Dongres se nehlídaný dostal mezi kruhy do otevřeného výhledu před Pešku, ale ten si s jeho střelou poradil pohotovým zákrokem lapačkou.

22:53
    Hosté dávají gól a snižují! Z pravé strany zavezl puk do útoku Karel Sůva a po přihrávce se z levého kruhu trefil MAREK DONGRES. Asistence: Karel Sůva

22:08
    Hra přerušena, vhazovat se bude před Oliverem.

20:35
    Prchalova střela z levého kruhu letěla příliš vysoko.

20:01

První třetina vyšla rozhodně lépe domácímu celku, který svému rivalovi vstřelil hned tři góly, a to v průběhu prvních šesti minut. Ze strany hostů bylo k vidění pár mnohdy nebezpečných střel, ale domácí brankář zatím drží čisté konto. Stav utkání po první třetině – 3:0 pro domácí.

20:00

19:48
    Hosté vyhazují puk a mohou jet střídat.

19:03
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:29
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Zbraslav (Veselý – 2 min., hákování).

18:06
    Hru přerušuje další skvělý zákrok domácího brankáře.

16:51
    Domácí teď chvíli pobyli v útoku, ale hostům se podařilo získat puk a vyhazují.

16:26
    Ofsajd hostů. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

15:35
    Z levého kruhu teď střílel Filip Kasík, ale trefil pouze vnější síť domácí brány.

14:45
    Domácí teď kombinují v útočném pásmu a snaží se zakončit.

13:44

13:41
    Rozhodčí píská ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

13:28
    Domácím se podařilo vyhodit puk z obranného pásma.

12:58
    Domácí gólman si připisuje skvělý zákrok lapačkou po střele jednoho z hostů od pravého kruhu.

12:12
    Hosté jsou v útoku a Peška teď skvěle zasáhl betonem proti Strauchově střele od modré.

11:44

10:55
    Hrdlička získal puk a vyrazil do útoku. Jeho střelu z levé strany však Peška chytil do lapačky.

10:38
    Hra se teď přesouvá do obranného pásma Zbraslavi.

10:03
    Rezek zavezl puk do útočného pásma, ale jeho střelu od vrcholku levého kruhu vyrazil domácí gólman betonem.

09:09
    Hosté se zdrželi v útoku a domácí vyhazují až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po Peškově levici.

08:10
    Radim Němec teď vystřelil od modré, ale jeho střelu zastavil bruslí jeden z hostů.

07:14
    Strauch vystřelil od modré čáry, ale Peška jeho střelu vyrazil do ochranné sítě a hra se přerušuje.

06:43
    Ofsajd hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

06:16
    Hosté se snaží vyvinout tlak v útočném pásmu, ale domácí obrana jim znemožňuje zakončení.

05:34
    Po přihrávce z pravé strany se z mezikruží prosazuje DAVID JANKOVSKÝ a posílá domácí do tříbrankového vedení. Asistence: Radim Němec

05:03
    Hosté se drží v útoku a domácí gólman teď skvěle zasáhl proti jednomu z nich.

03:14
    Domácí velmi rychle využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Po Jurášově přihrávce se přesně mířenou střelou trefuje DANIEL ŠMÍDA. Asistence: Lukáš Juráš

02:33
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Zbraslav (Išchoev – 2 min.).

01:34
    Domácí otevírají skóre utkání! Žďárští hokejisté se ihned po vhazování dostali do útočného pásma a LUKÁŠ JURÁŠ se po přihrávce z pravé strany trefuje přesně z levého kruhu.

00:52
    Ofsajd hostujícího celku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:10
    Ihned po vhazování se do útoku dostali hosté, ale ke kombinaci nakonec nedošlo.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 2. Juráš, 4. Šmída (Juráš), 6. Jankovský (Němec R.), 26. Spurný (Juráš), 26. Nedvěd (Prchal), 30. Prchal (Šmída), 32. Juráš, 38. Nedvěd (Šmída), 46. Nedvěd (Němec A.), 60. Geba (Jankovský) – 23. Dongres Marek (Sůva), 37. Kasík Filip (Kasík Jan)

SKLH Žďár nad Sázavou: Peška (Neubauer) – Klíma, Jankovský, Geba, Macky, Němec A. – Prchal, Němec R., Nedvěd, Šmída, Spurný, Juráš, Partl
    HC Slavoj Zbraslav: 38. Černík (21. Oliver) – Strauch, Hrdlička, Kasík J., Išchoev, Dvořák – Veselý, Sůva, Kvaček, Dongres Marek, Dongres Matěj, Káninský, Hnilička, Kasík F., Rezek