Třinec – Olomouc | 4:0 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 4:1 (kon.) |
K. Vary – Vítkovice | 5:4 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 4:0 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) |
Litvínov – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) |
Montreal – Detroit | 5:0 (kon.) | | | Tampa – San Jose | 1:3 (kon.) | | | New Jersey – Buffalo | 4:2 (kon.) |
Philadelphia – Minnesota | 3:2 (kon.) | | | Carolina – Washington | 5:1 (kon.) | | | Florida – NY Islanders | 3:2 (po pr.) |
Pittsburgh – Toronto | 4:1 (kon.) | | | Columbus – St. Louis | 8:4 (kon.) | | | Nashville – Anaheim | 5:0 (kon.) |
Arizona – Boston | 1:2 (kon.) | | | Calgary – NY Rangers | 1:4 (kon.) | | | Winnipeg – Los Angeles | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Vancouver – Dallas | 5:4 (po pr.) | | | Ottawa – Minnesota | 1:2 (po pr.) |
Barys – Jekatěrinburg | 4:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – CSKA Moskva | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Jaroslavl – Petrohrad | 1:7 (kon.) |
Viťaz – Čerepovec | 4:0 (kon.) |
Lublaň – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Tábor – Slavia | 1:5 (kon.) | | | HC Plzeň – PZ Kladno | 6:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 0:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Žďár n/S | 3:4 (po pr.) | | | Kobra – Sparta | 3:7 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 3:1 (kon.) |
Warriors Brno – HK MD Šumperk | 1:11 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 4:5 (po pr.) | | | K. Vary – Letňany | 3:1 (kon.) |
Zvolen – Nové Zámky | 4:3 (kon.) | | | Žilina – Lipt. Mikuláš | 7:3 (kon.) | | | Nitra – Banská Bystrica | 1:4 (kon.) |
Košice – Poprad | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Martin | 3:4 (kon.) |
Litoměřice – Kobra | 6:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Poděbrady | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 4:21 (kon.) | | | Telč – Humpolec | 2:6 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Strakonice | 1:5 (kon.) |
Velká Bíteš – Uničov | 4:3 (po pr.) | | | Břeclav – Uh. Hradiště | 4:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 5:14 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Studénka | 5:6 (kon.) | | | Kaznějov – Chotíkov | 6:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – Louny | 2:2 (kon.) |
HC Varnsdorf – HC Turnov | 4:8 (kon.) | | | Bohemians – Roudnice | 3:9 (kon.) | | | Žirovnice – Radomyšl | 6:3 (kon.) |
Žižkov Praha – Letňany | 4:13 (kon.) | | | Slaný – Černošice | 5:3 (kon.) | | | Č. Krumlov – Soběslav | 8:1 (kon.) |
HC Vimperk – Hluboká n.V. | 9:3 (kon.) | | | Frýdlant – HC Děčín B | 6:5 (po pr.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Jaroměř – Náchod | 2:4 (kon.) | | | Nový Bydžov – Dvůr Králové n. L. | 3:8 (kon.) | | | Hronov – Nová Paka | 7:2 (kon.) |
Moravská Třebová – Chotěboř | 6:3 (kon.) | | | Litomyšl – Choceň | 6:5 (kon.) | | | Světlá nS – Ledeč n. S. | 3:1 (kon.) |
Hlinsko – Polička | 4:3 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – Uh.Brod | 3:13 (kon.) | | | Žabonosy – Příbram | 3:1 (kon.) |
Rakovník – V.Popovice | 6:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 11:5 (kon.) | | | Chrudim – Česká Třebová | 4:10 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Motor ČB B | 6:5 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 7:4 (kon.) |
Litoměřice – Kobra | 5:3 (kon.) |
konec
HC Stadion Litoměřice
6:1
(1:0, 0:0, 5:1)
HC Kobra Praha
56:40
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Vokurka – 2 min., faul kolenem).
|
|
38:02
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Koliš.
|
|
32:25
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Cerman – 2 min., hákování).
|
|
32:18
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Lukáš – 2 min., krosček).
|
|
30:53
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Čapek – 2 min., hrubost).
|
|
29:10
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sup – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Drokin.
|
|
27:23
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Fábry – 2 min., hákování).
|
|
21:56
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kratochvíl – 2 min., podražení).
|
|
19:13
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Student – 2 min., podražení).
|
|
17:46
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Zelenka – 2 min., podražení).
|
|
15:01
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kněžek – 2 min., krosček).
|
|
6:59
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Švalich – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
3. Fábry (Vokurka), 43. Vokurka (Student, Cerman), 45. Smola (Neudeker), 51. Smola (Neudeker, France), 58. Fábry, 58. Švalich – 43. Koliš (Kněžek, Hrbek)
Rozhodčí: Krebs – Ruchař, Derfler
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Litoměřice:
Kuneš (Skokan) – Bacílek, Čapek, France, Kamp, Racek, Student – Cerman, Fábry, Hruška – Chňapko, Neudeker, Smola – Švalich, Tipán, Vaněk – Vokurka.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha: Sup (Mičán) – Hrbek, Kratochvíl, Kozák, Zelenka, Pěnkava, Hruška, Moška – Koliš, Šálek, Beyer – Zmeškal, Soeldner, Mucha – Kněžek, Flídr, Vávra – Lukáš, Drokin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha: Sup (Mičán) – Hrbek, Kratochvíl, Kozák, Zelenka, Pěnkava, Hruška, Moška – Koliš, Šálek, Beyer – Zmeškal, Soeldner, Mucha – Kněžek, Flídr, Vávra – Lukáš, Drokin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Krebs – Ruchař, Derfler
Diváci:
Barbora Koťová