Buffalo – Tampa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:1 (kon.)
Ottawa – Nashville 1:5 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.) | Minnesota – Boston 1:0 (kon.)
Dallas – Colorado 3:2 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.) | Anaheim – New Jersey 3:2 (kon.)

Dmitrij Jaškin (STL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:04
    Tomáš Hertl (SJS) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:10 (04:43:01)

Ve třetí třetině branka nepadla, a tak si výhru odnášejí domácí hráči. San Jose zaznamenalo po třech výhrách druhou porážku v řadě, takže pokračuje v dosti nevyrovnaných výkonech. Já se s Vámi loučím a přeji příjemné páteční probuzení!

59:59
    Burnsovu střelu v samém závěru vyrazil skvělý Allen.

59:44
    Thornton nabil Pavelskimu, jeho dělovku mířila nad.

59:05
    Jones zůstává na střídačce, San Jose hraje přesilovku 6 na 4.

59:05
    Hosté budou mít velkou šanci srovnat. Brodziak (STL) je vyloučen na 2 minuty za vyhození puku.

58:22
    Labanc se prokličkoval do zakončení, avšak minul. Mezitím Jones odjel na střídačku, hosté hrají v šesti!

57:46
    Couture z velkého úhlu netrefil branku, Žralokům už mnoho času nezbývá.

57:03
    Vlasic od modré zamířil jen do lapačky strážce domácí svatyně.

56:36
    Rozjetý útok San Jose zastavuje postavení mimo hru.

56:30
    Reaves od pravého hrazení mířil velmi nepřesně.

55:21
    Thornton mohl dorážet do poloprázdné brány, letící kotouč ale baseballovým úderem nezasáhl.

54:48
    Tarasenko si srovnal puk na hůl, avšak trefil pouze připravenou vyrážečku Jonese.

54:18
    Počet střel: St. Louis – 23, San Jose – 25.

54:04
    Hra se po zakázaném uvolnění St. Louis stěhuje před domácí bránu.

53:41
    Z křídla střílel Pavelski, zamířil pouze do znaku Blues na hrudi Allena.

53:17

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 11. Schwartz (Pietrangelo), 29. Schwartz, 36. Perron (Stastny, Fabbri) – 7. Couture (Donskoi, J. Ward), 30. Labanc (J. Thornton, Braun)

St. Louis Blues: Allen – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Lindbohm – Jakupov, Stastny, Schwartz – Tarasenko, Lehterä, Fabbri – Perron, Berglund, Jaškin – Reaves, Brodziak, Upshall.
    San Jose Sharks: M. Jones – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – J. Ward, J. Thornton, Pavelski (C) – Donskoi, Couture, Bødker – Labanc, Hertl, Marleau – Wingels, Tierney, Nieto.