Michalovce – Topoľčany 4:2 (kon.) | Skalica – Prešov 3:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 1:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:2 (0:0, 0:0, 4:2)
HC Topoľčany
sk Pátek 18.11.2016, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR) • 24. kolo

V napínavom závere tretej tretiny napokon stálo šťastie na strane domácich, ktorí víťazia v tomto zápase 4:2! (19:17:48)

59:54
    Dukla Michalovce dala gól!

Michalovce strieľajú svoj štvrtý gól v tomto zápase a tak je zrejme už definitívne rozhodnuté! Autorom gólu na 4:2 je RADOVAN CÚTT.
    Asistencia: Martin Drotár, Zdeněk Král.

58:29

Neuveriteľný záver tretej tretiny! Domáci celok sa opäť dostáva do vedenia o jeden gól. Autorom gólu na 3:2 je MARTIN DROTÁR.
    Asistencia: Gleb Luchnikov.

58:01
    Topoľčany dali gól!

Avšak opäť je vyrovnané! Autorom gólu na 2:2 je DOMINIK HEGYI.
    Asistencia: Filip Nemček, Albín Podstavek.

55:50

Dlho však vyrovnaný stav neplatil, pretože krátko na to domáci idú opäť do vedenia! Autorom gólu na 2:1 je ĽUBOŠ FAJČÁK.
    Asistencia: Roman Kohutiar.

55:28

Tesne pred koncom tretej tretiny sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Autorom gólu je JURAJ GAŠPAROVIČ.
    Asistencia: Peter Šťastný, Ľuboš Dobrý.

53:16
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Nitriansky – 2 min., sekanie).

53:16
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Hančák – 2 min., sekanie).

52:49
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Fajčák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

51:37
    Domáci v plnom počte.

49:37
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Drotár – 2 min., hákovanie).

40:38

V úvode tretej tretine je tu prvý gól tohto zápasu, strieľajú ho domáci a tak sa ujímajú vedenia 1:0! Autorom gólu je RADOVAN CÚTT.
    Asistencia: Tomáš Baláž, Tomáš Bánovský.