Kladno – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:1 (kon.)
HC Plzeň – Pardubice 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.)

59:38
    A Dukla vyhazuje do středního pásma. Nyní už to bude mít hostující mužstvo velmi těžké.

59:15
    Mladá Bolelsav má v posleních vteřinách neskutečný tlak!

59:15
    Zakázané uvolnění Dukly.

58:17
    Dukla nyní trestuhodně netrefila prázdnou branku!

57:55
    Mladá Boleslav to zkouší se šesti hráči v poli!

57:55
    Dukla Jihlava si vyžádala oddechový čas!

57:55

57:20
    Hra má velmi rychlý spád, když se Mladá Boleslav nadechla a tlačí jihlavskou Duklu.

56:14
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A pozor je tu dramav posledních minutách! MILNA DANČIŠIN snižuje a bude to ještě jistě zajímavé. Asistence: Lukáš Bednařík a David Marček.

55:57
    Jihlava ve zbývajících minutách spíše brání a soustředí na nedostání branky.

55:25
    Hostující celek si vyžádal oddechový čas!

55:09
    Hra byla přerušena pro signalizování trestu pro hosty. Ovšem jihlavský hráč dojel sám za rozhodčím, že podklouzl on nezaviněně a hra bude pokračovat normálně 5 proti 5. Rozhodně hezké gesto fair-play.

54:31
    Rána Maška prolétla kousek vedle jihlavské brány. Poté se zmocnila kotouče Dukla.

53:43
    Mladé Boleslavi pomalu dochází čas a bude muset o mnoho více přidat, pokud chce myslet na body v dnešním zápase.

53:16
    Groh nyní raději pokryl kotouč ve své lapačce po nešťastném odrazu od mantinelu.

52:48
    Tým Dukly Jihlava hraje v plném počtu.

52:01
    Další vyhozeí Dukly a Boleslav bude muset začít znovu od své svatyně.

51:30
    Hostům se zatím přisilová hra nedaří a Dukla v poklidu brání ve středním pásmu.

50:48
    Dnes se vylučuje poměrně často na obou stranách. Nyní je vyloučen hráč domácích Rezek za sekání.

49:54
    Hosté hrají v plném počtu.

49:24
    Mladá Boleslav vyhazuje přes celé kluziště a může vystřídat.

48:18
    Groh na dvakrát likviduje kotouč a přerušuje hru. Dukla tak zůstává i nadále v útočném pásmu.

47:54
    Přesilová hra Dukly. Za hákování jede pykat Musliu.

47:36
    Dukla hraje při signalizované výhodě a ohrožuje branku soupeře.

47:08
    Kotouč se ztratil rozhodčímu z dohledu u mantinelu a tak raději píská.

46:35
    proti Maškově ráně od modré čáry Brož zasáhl vyrážečkou bezpečně, když na ránu dostatečně viděl.

46:24
    Vzápětí další postavení mimo hru hostujícího celku.

46:02
    Ofsajd, kterým se provinila Mladá Boleslav.

45:51
    Uřidilova rána skončila o pár centimterů vedle brány Brože. Boleslav zůstává u kotouče a kombunuje jolem brány Dukly.

44:54
    Hostům se nedaří usadit se v útočném pásmu a Dukla míří opět na bránu Groha.

44:30
    Mladá Boleslav hraje v plném počtu.

43:34
    Heinrichova rána prosvištěla jen kousek vedle brány Groha.

43:08
    Groh musel zasáhnout po ráně od modré čáry.

42:30
    A je tu možnost pro Jihlavu navýšit své vedení. Za nespotovní chování je vyloučen hostující Bednařík.

42:01
    Jihlava zůstává už přes minutu v útočném pásmu a do slova tlačí soupeře.

41:13
    Dukla vybojovala ve středním pásmu kotouč a míří do útoku.

40:11
    Dukla Jihlava hraje v plném počtu.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli také jednu branku,o kterou se postarala opět Jihlava. Konkrétně se prosadil již po druhé Vojtěch Maštera. Uvidíme, jak tento zápas ještě dopadne. Závěrečná třetina začne cca ve 13:38.

40:00

39:24
    Kuncek měl na holi vyrovnání, když z bezprostřední blízkosti trefil pouze domácího brankáře!

39:12
    Ránu Marčeka od modré čáry bezpečně vyráží Brož do rohu kluziště. Boleslav zůstává u kotouče.

38:11
    A Jihlava jde opět do oslabení. Za držení se jede posadit Pražák.

37:18
    Mladá Boleslav se stále tlačí více a více do útoku, ale zatím jí chybí potřebné štěstí ke vstřelení kontaktní branky.

36:44
    Zakízané uvolnění Dukly.

35:57
    Srnský nyní jel zcela sám na Groha, ale v poslední fázi nepřesně vystřelil a rána skončila pouze na zadním mantinelu.

35:36
    Brož s přehledem chytá nahození od modré čáry. Následuje buly v obranném psámu Dukly.

34:58
    Peterka se pokoušel ujet jihlavský zadákům po pravé straně, ale nakonec se mu to nepovedlo a Dukla je u puku.

34:36
    Jihlava hraje v plném počtu.

34:21
    Dukla opět vyhazuje a toto oslabení zatím zvládá na jedničku.

33:39
    Bruslařský klub už je opět v pásmu domácích a pokouší se udělat něco z nepříznivým stavem utkání.

33:07
    Dukla se vydala do rychlého brejku, který skončil sraženou střelou do ochranné sítě. Jihlava zůstává v útočném pásmu, kde se bude vhazovat.

32:36
    Další možnost na snížení pro hostující celek. Za vražení na hrazení je vyloučen jihlavský Rezek.

31:55
    Další přerušení po zákroku hostujícího gólmana a i přes potyčku po odpískání se vylučovat nebude.

31:33
    Hraje se v dobrém tempu a hra se stěhuje z jedné strany na druhou. Pro oko diváka se jedná o jistě velmi hokejové utkání.

30:36
    Další zákrok Groha, když nyní skryl kotouč ve své výstroji.

30:04
    Maštera zavezl kotouč do útočného pásma, kde našel přihrávkou svého spoluhráče, který však jen oprášil beton brankáře Groha.

29:26

28:48
    Rána Marčeka skončila jen vysoko nad bránou v ochranné síti. Buly v obranném pásmu Dukly.

28:08

27:26
    Síly na ledě se nám vyrovnají. Zbytečný zákrok Uřidila u mantinelu posílá Boleslav do čtyř.

27:12
    Dukla vyhazuje přes celé kluziště a může vystřídat.

26:58
    Boleslav se usadila v útočném pásmu a kombinuje.

26:06
    Hosté budu mít možnost ke snížení. Na trestnou lavici odjíždí Heindrich za hákování.

24:08
    Následně dochází ke střídaní gólmanů, když brankáře Kroftu střídá jeho kolega Groh.

24:08
    Dukla právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba hostující brankáře darovala gól Dukle. Nejprve po špatné rozehrávce Krofty nevyužila Jihlava šnaci át gól do prázdné brány, ale poté už se jí to podařilo díky VOJTĚCHU MAŠTEROVI. Asistence: René Geier.

23:38
    Rána boleslavského Straky skončila pouze na betoně brankáře Brože.

22:43
    Dukla se vrhla do útočného pásma, kde moc dlouho nepobyla a hra se stěhuje opět na druhou stranu.

21:31
    Tak nyní měla Jihlava obovské štěstí! Dančišin zkoušel překvapit střelou z úhlu Brože a tomu střela nadělala málem velkou paseku, když kotouč skončil těsně na brankové čáře.

20:53
    Brož si připisuje úspěšný zákrok lapačkou po střele od modré.

20:36
    Prokop zavezl kotouč do pásma Dukly, kde ale o něj za nedlouho přišel. U kotouče je tak Dukla.

20:01

Je za námi první třetina, ve které jsme viděli jednu branku. O tu se postaral v 17. minutě Vojtěch Maštera a Dukla jde tak do kabin o něco spokojenější. Další třetina začne cca ve 12:53.

20:00

19:36
    Dukla zakládá poslední útok třetiny, zdá se však, že už toho moc nestihne a do kabin se půjde za stavu 1:0.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:46
    Brož si připisje další úspěšný zákrok po ráně od modré čáry. Následuje vhazování po jeho pravici.

18:06
    Dukla už toho příliš nevymyslela a Mladá Boleslav je kompletní.

17:02
    Dukla pokračuje i nadále v přesilové hře, když hraje se hraje 5 na 4.

16:59
    A Jihlava využívá přesilovou hru! VOJTĚCH MAŠTERA se prosazuje z levého kruhu, když se trefil přesně k tyči. Asistence: Patrik Hrabaň.

16:40
    Dukla kombineje před Kroftem a snaží se ohrozit bránu soupeře.

16:06
    A Mladá Boleslav půjde do tří. Za hrubost je vyloučen jeden z boleslavských hráčů.

15:48
    Mašek si jede odpočinout za vražení na hrazení a Dukla bude hrát přesilovku.

15:42
    Nakonec už je Peschout na střídačce s pomocí lékaře a zdá se, že by mohl být v pořádku. Nutno říci, že hráč je hodně otřesený.

14:18
    Na ledě zůstává ležet jihlavský Peschout, když byl dohrán u mantinelu a to nevypadá vůbec dobře.

13:58
    Krejčík se pokusil po střele dobře tečovat kotouč, ale pro něj bohužel neúspěšně, když protečoval kotouč pouze do ochranné sítě.

13:52
    Brána za Brožem je opět posunuta a na led už musí domácí četa.

13:05
    Až nyní se podařilo Jihlavě vyhodit kotouč do útočného pásma a může vystřídat.

12:42
    Hosté jsou nyní v mírném tlaku a Dukla musí pečlivě bránit.

12:00
    Dukla hraje v plném počtu.

11:53
    Brána Jihlavy je posunuta a hra je přerušena.

11:12
    Mladá Boleslav se usadila v útočném pásmu až nyní a kombinuje před Brožem.

10:35
    Jihlava vybojobala ve svém pásmu kotouč a mířila do přečíslení 2 na 1, ale i s trochou štěstí Krofta vše zvládl.

10:00
    A je tu první přesilová hra zápasu, kterou bude mít k dispozici Mladá Boleslav. Na trestnou lavici odchází Maštera za vysokou hůl.

09:44
    Dukla nepřesně rozehrála v útočném pásmu a do útoku už se žene hostující mužstvo.

09:04
    Kotouč mimo kluziště a je pískáno.

08:12
    Je pískána vyskoá hůl Dukly a hra se stěhuje zpět do jihlavského obranného pásma.

07:26
    Je za námi odehráno pár minut hry a hostující celek působí na ledě o něco aktivnějším dojmem než ten domácí. Uvidíme, co nás čeká ve zbývajících minutách hry.

06:30
    Pozorný musel být i domácí brankář, když i on zasahoval lapačkou.

06:17
    Krofta si připisuje úspěšný zákrok lapačkou po ráně Kraučuka.

05:09
    Aktivní Maštera opět vyzkoušel pozornost boleslavského brankáře, ale i nyní neměl Krofta žádný problém jeho ránu pokrýt.

04:38
    Hosté nepřesně rozehráli a je pískáno zakázané uvolnění.

04:11
    Dukla nyní nepříliš dobře střídala a využít toho mohla Mladá Boleslav, nakonec si však Dukla vše pohlídala a řítí se do útoku.

03:18
    Pozorný musel být i gólman na druhé straně, když musel Kofta zasahovat po ráně Maštery.

02:53
    Druhý ofsajd Jihlavy během krátké chvíle.

02:35
    Rána Peterky byla zblokována do rohu kluziště, kde se o puk následně bojuje.

01:47
    Brož si připisuje svůj první zákrok, když zasahoval po lehkém nahození od modré čáry. Následuje vhazování jeho levici.

01:30
    Ofsajd Jihlavy. Buly ve středním pásmu.

00:56
    Na druhé straně Dukla přišla o kotouč také a u kotouče už je opět Mladá Boleslav.

00:18
    Jako první jeli do útočného pásma hosté ze severu, ovšem po krátké době o kotouč přichází.

00:01

HC Dukla Jihlava: Brož – Pospíchal, Pražák, Srnský, Váňa, Kadlec, Hrabaň, Krtek – Maštera, Hendrych, Heinrich, Mejzlík, Berka, Peschout, Geier, Kraučuk, Rezek

BK Mladá Boleslav: Krofta – Linhart, Mattis, Mašek, Uřidil, Chujac, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu,Toth, Kuncek, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Veselý, Bednařík

Rozhodčí: Doležal – Křivohlavý, Klouda.

Dobrý den, vítejte u dalšího zápasu DHL Extraligy juniorů. Dnes se na utká domácí HC Dukla Jihlava proti BK Mladá Boleslav. Uvidíme, jak tento jistě napínavý duel dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 17. Maštera (Hrabaň), 25. Maštera (Geier) – 57. Dančišin (Bednařík, Marček)

BK Mladá Boleslav: Krofta (25. Groh) – Linhart, Mattis, Mašek, Uřidil, Chujac, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu,Toth, Kuncek, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Veselý, Bednařík

Rozhodčí: Doležal – Křivohlavý, Klouda