Chabarovsk – Novokuzněck 2:0 (kon.) | Vladivostok – Omsk 1:2 (kon.) | Kunlun – Novosibirsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Barys 4:2 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 4:1 (kon.)
Soči – Ufa 4:3 (2:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 1:5 (kon.) | Záhřeb – Riga 1:0 (kon.)
HC Slovan – Minsk 1:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 19.11.2016, 15:00 • Ice Palace • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, užijte si zbytek sobotního večera. (17:33:24)

Hosté ve třetí třetině ještě navýšili svůj náskok z druhé části a pak už bez větších problémů kontrolovali stav zápasu. Domácí sice dokázali ještě snížit na dvoubrankový rozdíl, ale povedlo se jim to až v poslední minutě, kdy už bylo pozdě. Hokejisté Jekatěrinburgu tak po čtvrteční, patrně nejcennější výhře sezony, kdy ukončili sérii neporazitelnosti Petrohradu, připisují do tabulky další tři cenné body. Dnes rozhodla především vyšší efektivita Avtomobilistu a také lepší výkon brankáře.

59:32 Nikolaj KAZAKOVCEV - 2:4

59:32
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Tak alespoň kosmetická úprava skóre od domácího celku. Kagarlickij si za bránou vyměnil puk s Polákem a vzápětí našel před bránou NIKOLAJE KAZAKOVCEVA, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Sochatského. Asistence: Dmitrij Kagarlickij, Vojtěch Polák.

59:05
    Za pískotu fanoušků, kteří si dnes našli cestu do arény v Čerepovci se hostům znovu povedlo poslat puk přes všechny čáry.

58:35
    Hosté se osvobozují a zdá se, že aktéři duelu už taky chápu, že tato přesilovka nic neřeší. Trenér domácích si nevzal oddechový čas ani nedovolal gólmana.

58:14
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Pavel Turbin.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí části.

56:55
    Ježov vyslal od modré čáry dělovku, ale ta byla dosti nepřesná.

56:11
    Střelu od modré čáry Sochatskij pokryl bez větších problémů.

55:57
    Jenomže při další snaze o rychlý protiútok je zastavil ofsajd.

55:32
    Následně znovu úřadoval brankář Jekatěrinburgu, tentokrát vytáhl zákrok lapačkou proti střele Monse z mezikruží. Domácí se snaží ještě alespoň zkorigovat stav utkání.

55:11
    Wilson ve středním pásmu předvedl šikovnou kličku a nahrál Kazakovcovovi, jehož střelecký pokus pozorný Sochatskij vytěsnil.

54:09
    Prudká střela od modré čáry v podání jednoho z hráčů Čerepovce zamířila hodně mimo bránu.

54:03
    Zakázané uvolnění Jekatěrinburgu.
    52:18 Jevgenij ČESALIN - 1:4

52:18
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    A zdá se, že rozhodnuto! Hosté se dostávají do trháku poté, co Torčeňuk přihrál na pravý kruh Timašovovi, jehož dělovku protečoval za Smirjagina JEVGENIJ ČESALIN. Asistence: Nikolaj Timašov, Alexander Torčeňuk.

51:48
    Kagarlickij nahodil puk z rohu do ohně před Sochatského, ten se ovšem i s pomocí obětavých obránců dokázal ubránit.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 4. P. Černov (Masuhr, Kagarlickij), 60. Kazakovcev (Kagarlickij, V. Polák) – 22. Monja (Česalin), 33. Timašov (K. Volkov), 38. Ščitov (Simakov), 53. Česalin (Timašov, Torčeňuk)

Severstal Čerepovec: Smirjagin – Masuhr, Sizov, Stasenko, Jevsejenkov, Wilson, D. Ježov, Chochlov – Kagarlickij, Mons, P. Černov – Trubačjov, Vovčenko, Truňov – Avcin, Karlin, V. Polák – Kazakovcev, Magogin, A. Vorobjov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij – Ščitov, Kivistö, Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Turbin, Žuravljov, Timašov, V. Vasiljev – Tičar, Gubin, A. Garejev – Golyšev, Michnov, Koukal – Česalin, Torčeňuk, Monja – K. Volkov, Simakov, Ivašov.

Rozhodčí: Bělov, Kulakov – Misjur, Jakov