Chabarovsk – Novokuzněck 2:0 (kon.) | Vladivostok – Omsk 1:2 (kon.) | Kunlun – Novosibirsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Barys 4:2 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 4:1 (kon.)
Soči – Ufa 4:3 (2:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 1:5 (kon.) | Záhřeb – Riga 1:0 (kon.)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Tak alespoň kosmetická úprava skóre od domácího celku. Kagarlickij si za bránou vyměnil puk s Polákem a vzápětí našel před bránou NIKOLAJE KAZAKOVCEVA, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Sochatského. Asistence: Dmitrij Kagarlickij, Vojtěch Polák.

58:14
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Pavel Turbin.
    52:18 Jevgenij ČESALIN - 1:4

52:18
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    A zdá se, že rozhodnuto! Hosté se dostávají do trháku poté, co Torčeňuk přihrál na pravý kruh Timašovovi, jehož dělovku protečoval za Smirjagina JEVGENIJ ČESALIN. Asistence: Nikolaj Timašov, Alexander Torčeňuk.

51:48
    Kagarlickij nahodil puk z rohu do ohně před Sochatského, ten se ovšem i s pomocí obětavých obránců dokázal ubránit.

47:58
    To snad není pravda, co teď spálil Simakov! Při přečíslení dva na jednoho mu stačilo doklepnout puk bekhendem do poloprázdné brány. To se mu ale nepovedlo. Už mohlo být prakticky rozhodnuto.

44:35
    Polák nabil zpoza brány do mezikruží Kagarlickému, který stoprocentní šanci neproměnil!

38:45
    Michnov se šikovně proháčkoval před Smirjagina, jehož tváří v tvář nepřekonal.
    37:18 Nikita ŠČITOV - 1:3

37:18
    Tak to jsem zakřikl! Hosté výhodnou přesilovou hru čtyři na tři využili. Simakov nabil na levý kruh NIKITU ŠČITOVOVI, který propálil všechny před sebou včetně gólmana Smirjagina. Asistence: Alexej Simakov.

35:53
    Z tresty se teď roztrhl pytel. Nikolaj Stasenko nepohlídal svou hokejku a putuje na trestnou lavici za hru vysokou holí.

35:47
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Dvě minuty za sekání totiž obdržel i další český hokejista hrající dnešní zápas Vojtěch Polák v dresu Čerepovce. Na trestných lavicích teď figurují oba čeští hráči, kteří dnes nastupují do duelu.

35:38
    Další přesilová hra pro Severstal. Dvě minuty za krosček obdržel Petr Koukal.

33:14
    Šance pro Čerepovec srovnat stav duelu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Valerij Vasiljev.
    32:06 Nikolaj TIMAŠOV - 1:2

32:06
    Přesilová hra hostům vůbec nevyšla, nedlouho po jejím skončení se ale prosazují a otáčejí stav utkání! NIKOLAJ TIMAŠOV si vyměnil puk s Volkovem a z bezprostřední blízkosti našel skulinu mezi vyrážečkou a tělem Smirjagina, kam poslal svou bekhendovou střelu. Asistence: Konstantin Volkov.

28:43
    Přesilová hra pro Jekatěrinburg. Dvě minuty za hákování obdržel Trubačjov.

23:55
    Trubačjov se dostal do rychlého brejku, ale jelikož byl tísněný obráncem, musel pálit z nepříliš pohodlné pozice a Sochatskij si poradil.
    21:50 Dmitrij MONJA - 1:1

21:50
    Jinak ovšem zkraje třetiny útočili hosté, kteří se i dočkali vyrovnávací branky! Smirjagina prostřelil expardubický forvard DMITRIJ MONJA. Asistence: Jevgenij Česalin.

20:21
    Kagarlickij se dostal zkraje druhé části do dobré příležitosti. Na levém křídle měl spoustu času i prostoru, nabruslil před Sochatského, jehož ovšem zblízka nepřekonal.

18:11
    Přece jen si hosté vytvořili velkou šanci. Gubin našel před bránou volného Garejeva, který nedokázal na dvakrát překonat Smirjagina.

16:34
    Hosté si na závěr třetiny zahrají svou první přesilovku. Dvě minuty za hákování obdržel Kazakovcev.

09:36
    Hosté budou hrát navíc oslabení. Dvě minuty za vražení obdržel Dmitrij Megalinskij.

05:59
    Mons se ocitl v bezprostřední blízkosti Sochatského, ovšem ve stoprocentní šanci jej vychytal brankář Jekatěrinburgu.
    03:35 Pavel ČERNOV - 1:0

03:35
    Domácí sice spálili v rychlém sledu dvě vyložené šance, na potřetí už to ale domácím vyšlo. Kagarlickij nabil na pravý kruh Adamu Masuhrovi, jehož dělovka se s pomocí teče PAVLA ČERNOVA dostala za Sochatského záda. Asistence: Adam Masuhr, Dmitrij Kagarlickij.

00:19
    Kagarlickij bleskově vjel do útočného pásma, nahrál před bránu Monsovi, který zblízka vyzkoušel připravenost Sochackého.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 4. P. Černov (Masuhr, Kagarlickij), 60. Kazakovcev (Kagarlickij, V. Polák) – 22. Monja (Česalin), 33. Timašov (K. Volkov), 38. Ščitov (Simakov), 53. Česalin (Timašov, Torčeňuk)

Severstal Čerepovec: Smirjagin – Masuhr, Sizov, Stasenko, Jevsejenkov, Wilson, D. Ježov, Chochlov – Kagarlickij, Mons, P. Černov – Trubačjov, Vovčenko, Truňov – Avcin, Karlin, V. Polák – Kazakovcev, Magogin, A. Vorobjov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij – Ščitov, Kivistö, Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Turbin, Žuravljov, Timašov, V. Vasiljev – Tičar, Gubin, A. Garejev – Golyšev, Michnov, Koukal – Česalin, Torčeňuk, Monja – K. Volkov, Simakov, Ivašov.

Rozhodčí: Bělov, Kulakov – Misjur, Jakov