Chabarovsk – Novokuzněck 2:0 (kon.) | Vladivostok – Omsk 1:2 (kon.) | Kunlun – Novosibirsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Barys 4:2 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 4:1 (kon.)
Soči – Ufa 4:3 (2:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 1:5 (kon.) | Záhřeb – Riga 1:0 (kon.)
HC Slovan – Minsk 1:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 19.11.2016, 15:00 • Ice Palace • KHL

58:14
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Pavel Turbin.

35:53
    Z tresty se teď roztrhl pytel. Nikolaj Stasenko nepohlídal svou hokejku a putuje na trestnou lavici za hru vysokou holí.

35:47
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Dvě minuty za sekání totiž obdržel i další český hokejista hrající dnešní zápas Vojtěch Polák v dresu Čerepovce. Na trestných lavicích teď figurují oba čeští hráči, kteří dnes nastupují do duelu.

35:38
    Další přesilová hra pro Severstal. Dvě minuty za krosček obdržel Petr Koukal.

33:14
    Šance pro Čerepovec srovnat stav duelu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Valerij Vasiljev.

28:43
    Přesilová hra pro Jekatěrinburg. Dvě minuty za hákování obdržel Trubačjov.

16:34
    Hosté si na závěr třetiny zahrají svou první přesilovku. Dvě minuty za hákování obdržel Kazakovcev.

09:36
    Hosté budou hrát navíc oslabení. Dvě minuty za vražení obdržel Dmitrij Megalinskij.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 4. P. Černov (Masuhr, Kagarlickij), 60. Kazakovcev (Kagarlickij, V. Polák) – 22. Monja (Česalin), 33. Timašov (K. Volkov), 38. Ščitov (Simakov), 53. Česalin (Timašov, Torčeňuk)

Severstal Čerepovec: Smirjagin – Masuhr, Sizov, Stasenko, Jevsejenkov, Wilson, D. Ježov, Chochlov – Kagarlickij, Mons, P. Černov – Trubačjov, Vovčenko, Truňov – Avcin, Karlin, V. Polák – Kazakovcev, Magogin, A. Vorobjov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij – Ščitov, Kivistö, Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Turbin, Žuravljov, Timašov, V. Vasiljev – Tičar, Gubin, A. Garejev – Golyšev, Michnov, Koukal – Česalin, Torčeňuk, Monja – K. Volkov, Simakov, Ivašov.

Rozhodčí: Bělov, Kulakov – Misjur, Jakov