Hoffenheim – Hamburg 2:2 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 1:2 (kon.)
1:2 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 20.11.2016, 17:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga • 11. kolo
    Werder loni poslal celek Frankfurtu do baráže. Dnešní pomsta však vyšla Eintrachtu dokonale.

Fotbalisté Eintrachtu Frankfurt vítězí v Brémách díky povedenému druhému poločasu 1:2! Domácí poslal ve 38. minutě do vedení Florian Grillitsch, ale po přestávce už byl lepší Eintracht. Hostující ofenzivu hodně oživil střídající Alexander Meier, který v 52. minutě vyrovnal a poté si vytvořil další dvě velké šance. Rozhodující gól ale přišel až v závěru utkání. Hrdinou duelu se stal osmnáctiletý Aymen Barkok, jenž skóroval při své bundesligové premiéře. Frankfurt se tak opět dotáhl na pohárové příčky, naopak Werder je zase více namočen v boji o záchranu. (19:29:08)

90+4

90+3
    Hosté drželi míč v rohu hřiště. Nakonec je z toho další rozehrávka od rohového praporku.

90+3
    Fabián to udělal takticky skvěle. Vybojoval pro hosty roh.

90+1
    Ještě tři minuty, které nastaví sudí Kampka.
    90. Aymen BARKOK - 1:2

90
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Tak tohle je debut v Bundeslize jako hrom! Domácí sice přestáli obrovský závar po rohovém kopu, ale vzápětí ztratili míč, ke kterému se při signalizované výhodě dostal AYMEN BARKOK. Ten z nějakých 20 metrů levačkou vyslal nádhernou technickou střelu, která zapadla ke vzdálenější tyči. Zřejmě rozhodující gól – 1:2.

89
    Rebić nedostal míč před bránu, ale vybojoval pro domácí alespoň rohový kop.

88
    Zápas se blíží ke svému konci. Už se hraje opatrněji.

86
    Po dlouhém nákopu Hradeckého míč pohlídal Gebre Selassie, jenž ho zkontroloval až do náruče domácího gólmana.

84
    Domácí se dožadovali odpískání přímého kopu, ale rozhodčí Kampka hru pouští a Frankfurt může dopředu.

83
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Branimir Hrgota, přichází Ante Rebić.

83
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Claudio Pizarro, přichází Lennart Thy.

81
    Je tu už poslední desetiminutovka utkání. Uvidíme, zda se podaří některému z týmů vstřelit vítězný gól.