Slavia – Dukla Praha 2:6 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Příbram – Brno 2:0 (kon.)
FK Příbram
2:0 (2:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 20.11.2016, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, na počtenou. (15:07:49)

Utkání nakonec rozhodly dvě branky domácích v první půli, které vstřelil Majtán. Ve druhé půli se ani jeden celek neprosadil a domácí tak nakonec berou tři body za výhru 2:0.

90+2

90+1
    Domácí zahrávali ještě jeden přímý kop, ten obrana Brna odvrátila, ale na vyrovnání už je pozdě.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Januška, přichází Bělohlávek.

89
    Míč z něj byl ale hodně přetažený, hosté o balón přicházejí.

88
    Rohový kop pro Zbrojovku.

87
    Ale hráči v zeleném raději podrželi míč v rohu hřiště a ušetřili cenné vteřinky u rohového praporku.

85
    Další akci Zbrojovky přerušil útočný faul, dopředu míří Příbram.

84
    Další nebezpečný centr z levé strany směřoval do vápna Ulbrich, jeho přízemní přihrávka se však stala jen pobídkou pro Milana Švengera.

84
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Vávra, přichází Blažík.

83
    Utkání pomalu, ale jistě směřuje k závěrečným minutám a zdá se, že o vítězi je již rozhodnuto. Příbram míří za ziskem tří bodů.

82
    Nakonec musel zakročit Švenger, který ale dokázal míč po centru na zadní tyč vyrazit a zažehnat tak celou nebezpečnou situaci hostů.

81
    Navíc byl na levé straně hranice vápna stržen k zemi Ondřej Vintr, hostům se skýtá další možnost k ohrožení branky soupeře.

79
    Dlouhý nákop ale příliš úspěchu nesklidil, po výkopu Veselého vyráží dopředu opět hosté.