FC Košice – Poprad 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Trnava B 0:2 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (2:1)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 20.11.2016, 13:00 • Štadión Dolná Ždaňa • MONACObet liga

To je odo mňa všetko, prajem vám ešte pokojný zvyšok nedele. (15:31:29)

FK Pohronie zdolalo v dnešnom zápase ŠK Slovan Bratislava B po výsledku 2:1. Zápas dohrávalo iba 20 hráčov, všetky tri góly padli v prvých dvadsiatich minútach duelu. Rezerva Slovana má po 18 kolách na konte chabých 14 bodov a prezimuje na 9. mieste skupiny Západ. FK Pohronie vďaka dnešnej výhre získava do tabuľky ďalšie tri body a jesennú časť ročníka 2016/2017 ukončí s 24 bodmi a ôsmou priečkou.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 6:5.

90+2

90+2
    A ešte posledný strelecký pokus zápasu, postaral sa oň jeden z domácich hráčov.

90+2
    Domáci futbalisti držia loptu pri rohovej zastávke Slovana, brankár Packo je tak v bezpečí.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Hudák.

90
    Pohronie kontroluje hru, hostia majú problém sa k lopte čo i len priblížiť.

89
    Faul hostí a lopta pre Pohronie. Som zvedavý, koľko minút nadstaví štvrtý rozhodca.

88
    Po rohovom kope sa zranil jeden z hráčov, ale po niekoľkých sekundách pokračujeme v hre.