Los Angeles – New Jersey 4:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 2:1 (1:0 po s.n.) | Montreal – Toronto 2:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 2:5 (kon.) | Boston – Winnipeg 4:1 (kon.) | Ottawa – Florida 1:4 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 3:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 3:4 (po pr.) | Washington – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Winnipeg 3:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Buffalo Sabres
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Pittsburgh Penguins
Neděle 20.11.2016, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:06:14)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 18 817 diváků!

1. Anders Nilsson (BUF) 46 zákroků, 1 gól, 97,9 %
    2. Taylor Fedun (BUF) 0+1
    3. William Carrier (BUF) 1+0

Střely na branku: 33 – 47

Je konec! Buffalo poráží Pittsburgh 2:1 po samostatných nájezdech a ukončuje sérii porážek! Domácím se povedlo zaskočit Tučňáky v první třetině. Po deseti minutách hry se totiž prosadil William Carrier ! Pittsburgh mohl ještě před přestávkou vyrovnat, ale Nilsson byl proti. Ve druhé třetině si Buffalo vypracovalo snad pět vyložených šancí, ale Fleury držel akcie Penguins nad vodou. Po přestávce dostal Pittsburgh přesilovou hru a Sidney Crosby poslal duel do prodloužení. V něm měly oba týmy velké možnost, ale oba brankáři skvěle zachytali a poslali duel do nájezdů. V nich byl jediným úspěšným střelcem Cal O´Reilly, jež zajistil Šavlím bonusový bod!

65:00 Cal O'REILLY - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.
    Autorem vítězné branky je CAL O´REILLY!

3. série
    1:0
    Letang si chtěl rozhýbat domácího brankáře a poté vyslal ránu mezi betony. Anders Nilsson si mezírku pohlídal a hokejkou vyrazil puk.

3. série
    1:0
    O´Reilly vyslal nádhernou střelu, na kterou Fleury nedosáhl a Buffalo vede!

2. série
    0:0
    Malkinovi těsně před Nilssonovi utekl kotouč a domácí brankář nemusel vůbec zasahovat.

2. série
    0:0
    Sam Reinhart se rozjel hodně rychle, ale Marc-Andre Fleury se mu vrhl pod nohy a nenechal Reinhartovi místo.

1. série
    0:0
    Sidney Crosby rychle vypálil, ale Nilsson se nenechal překvapit.

1. série
    0:0
    Okposo zkusil bekhendový blafák, ale Fleury si počkal na pohyb a vychytal domácího střelce.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi dnešního souboje nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení. Rozuzlení tedy přinesou až samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:14
    Kyle Okposo si vybruslil do střelecké pozice a zápěstím mířil do horního rohu. Marc-Andre Fleury předvedl parádní semafor a sklidil potlesk celé haly!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 9. Carrier (Fedun), rozh. náj. C. O'Reilly – 46. Crosby (Kunitz, Malkin)