Novokuzněck – Kazaň 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Toljatti 3:1 (kon.) | Omsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 1:4 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Záhřeb 0:1 (kon.)
Riga – Minsk 1:4 (kon.)
Spartak Moskva
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Čtvrtek 24.11.2016, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

59:26
    Drew MacIntyre si připsal opravdu důležitý zákrok! Hostující brankář skvěle vykopl svůj levý beton proti ráně z mezikruží a odražený puk rychle přikryl lapačkou!

58:25
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Nikita Bespalov už zůstává na střídačce. Spartak zkusí štěstí s odkrytou brankou!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

45:27
    Domácí si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za hákování si odpyká Alexandre Giroux.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:59
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mike Glumac – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jaroslav Dyblenko – 2 min., hrubost).

34:08
    Anatolij Nikoncev se parádní kličkou mezi kruhy zbavil obránce a ocitl se sám před brankářem Medveščaku! Domácí hokejista však zápěstím trefil jen MacIntyrovu brusli!
    32:07 Mike GLUMAC - 0:1

32:07
    Medveščak právě vstřelil branku!
    A máme tady první branku! Medveščak se ujímá vedení! Hosté předvedli parádní akci. Alexandre Bolduc se nejlépe zorientoval před Bespalovem a poslal odražený puk na brankoviště, kde jej důrazný MIKE GLUMAC dopravil do sítě! Asistence: Alexandre Bolduc.

28:31
    Rozjetý Lucas Lessio se krásnou kličkou do středu kluziště natlačil mezi kruhy a parádní bekhendovou střelou zvedl kotouč jen o malý kousek nad břevno!

28:02
    Vylučovat se ale bude také na straně Medveščaku! Edwin Hedberg dostává dvě minuty za hraní zlomenou holí.

26:00
    Další vyloučení na domácí straně! Pět minut za sekání dostává Dmitrij Kalinin Pro hosty se rýsuje zajímavá možnost.

25:02
    Bobby Butler se opřel do puku od modré čáry a jeho dělovka příklepem jen těsně minula zadní tyč domácí svatyně! Medveščak zůstává u puku!

24:26
    Přesilovou hru si tentokrát zahraje Medveščak. Igor Mirnov dostává dvě minuty za hákování.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

16:56
    Další vyloučení na hostující straně! Shaone Morrisonn dostává dokonce pět minut za podražení!

12:03
    Další obrovská šance Spartaku! Igor Mirnov vystihl nepřesnou rozehrávku Medveščaku, natlačil se před obránce, ale před brankáře nezachoval chladnou hlavu a MacIntyre mu ukradl puk!

11:32
    Dobrá šance domácího celku! Vjačeslav Leščenko si sjel na přihrávku na levý kruh a svižnou střelou protáhl hostujícího brankáře!

08:33
    Bude se znovu vylučovat! Vrátka se tentokrát otevírají na straně domácího mužstva. Vjačeslav Leščenko vyfasoval dvě minuty za podražení.

06:59
    Ale přesilová hra Spartaku je velmi brzy u konce. Lukáš Radil totiž naprosto zbytečně dostává dvě minuty za hákování.

06:38
    Bude se znovu vylučovat. Přesilovku si tentokrát zahraje Spartak. Dvě minuty za podražení dostává Nathan Perkovich.

02:37
    Bude se vylučovat! První přesilovou hru dnešního zápasu si zahraje Medveščak. Dvě minuty za krosček dostává Nikita Li.