Kometa Brno – Zlín 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Písek 6:5 (po pr.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 6:5 (po pr.)
Jihlava – Havířov 4:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 3:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
SC Marimex Kolín
Pátek 25.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga staršího dorostu • 25. kolo

57:47
    Jakub Adam (HBR) neudržel nervy na uzdě a po zákroku za vlastní bránou je vyloučen na 2 minuty za napadení.

56:44
    Vasyl Zheliznyak sedral dopředu, Viktor Horák (HBR) ho ale složil k zemi a je vyloučen za nedovolené bránění.

48:25
    Teď se výhoda ještě zdvojnásobí, Matěj Poul (KOL) si odpyká trest za podražení.

47:46
    Bruslaři navíc dostávají početní výhodu, Daniel Rulc (KOL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

39:57
    Krátce před koncem prostředního dějství se ještě vylučuje, Vojtěch Veverka (HBR) šel neohroženě do souboje za bránou, provinil se ale faulem a putuje na trestnou lavici za faul loktem.

30:04
    Hosté vyhráli buly ve středním pásmu, Matěj Poul (KOL) ale nechal hůl pod bruslemi jednoho z domácích hráčů a je vyloučen na 2 minuty za podražení.

25:47
    Teď mají ovšem Kozlově dvouminutovou početní výhodu 5 na 3, Pavel Zvěřina (HBR) obdržel menší trest za sekání.

23:17
    Tomáš Lachman (HBR) ve středním pásmu trefil soupeře kolenem a ten se jen těžce zvedá z ledu. Domácí obránce je potrestán na 5 minut + osobní trest do konce utkání za faul kolenem. Trest odpyká Jakub Adam.

21:00
    Teď se ale Kolín musí bránit, Pavel Grauer (KOL) je vyloučen za nedovolené bránění.

00:38
    Kolín bude pokračovat v útočení, Viktor Horák (HBR) je potrestán 2 minutami za vysokou hůl.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 17. Veverka (Přibyl), 46. Teplý (Veverka), 56. Donda (TS) – 33. Gorás (Kronus, Zdeněk), 35. Zdeněk, 52. Poul (Vasilev), 58. Kronus (Zdeněk, Březina)

BK Havlíčkův Brod: Folvarský (Blažek) – Zvěřina, Pejchal, Lachman "A", Horák, Rubner, Adam, Polák – Teplý "C", Křehlík, Donda – Přibyl "A", Veverka, Tecl – Pokorný, Cachnín, Piskač
    SC Marimex Kolín: Březina (Mašek) – Dotter, Štěpánek, Zdeněk "C", Grauer "A", Mikula, Nutil – Gorás, Kronus "A", Rolc, Zheliznyak, Dytrych, Plíhal, Poul, Vasilev, Kalista

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Jan Jeletz, Jaroslav kuřítko