Třinec – Interobal Plzeň 3:4 (kon.) | Litoměřice – Zruč n/S 3:2 (kon.) | Hodonín – Vysoké Mýto 3:4 (kon.)
FC Tango Hodonín
3:4 (2:3)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 25.11.2016, 20:30 • TEZA Hodonín - Lipová alej 4110/23 • 1. Futsal liga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěkný víkend a zase někdy příště.
    Napočtenou

Pozápasové ohlasy z obou táborů:
    Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín):
    „Marian Berky byl velmi nespokojený s tím, co předvedli jeho svěřenci. V týdnu čekají některé z nich pohovory s trenérem. K soupeřům podotknul pouze to, že tak „hodné“ Mýto v historii nepamatuje, a že pokud nebudeme doma porážet takové týmy, tak nutně budeme mít problémy!“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto):
    „Opět to byl ten starý Nejzbach. Všichni kluci bojovali a hráli na sto procent. Byl to po vedený výkon, kluci futsalově bojovali. Na hru Tanga jsme byli připravení, obzvlášť na jejich power play, kterou hráli domácí posledních šest minut. Dá se říct, že z power play neměli šanci. Vítězství je podle mého zaslouženě, protože jsme po dlouhé době dali čtyři branky, což se nám moc nedaří. Je to o gólech.“ (22:08:17)

Utkání sledovalo 438 platících diváků.

Skončilo utkání, ve kterém nakonec padlo 7 branek a vítězně naladěni odjíždějí hosté z Vysokého Mýta, když vyhráli nejtěsnějším rozdílem a to 3:4. V posledních minutách ale bylo ve sportovní hale hodně horko, neboť domácí hráli power-play. Domácím stále trvá krize, která doufají všichni hodoňáci brzy skončí.

39:00
    Domácí hrají opět power – play.

38:23
    Vodrážka mohl využít dalšího zaváhání domácí, ale nevyužil.

37:14
    Višváder nahrával před branku a míč jen trochu lízl tyč.

35:56
    Žlutou kartu dostává Belaník (FC Tango Hodonín).

35:18
    Veselovský ve velké šanci trefil pouze bránícího hráče.

34:36
    Domácí hrají power – play

34:36
    Oddechový čas pro hosty.

34:29
    Domácí nyní ve čtyřech, hosté přesilovky nevyužili.

33:54
    Hodonínští zatím statečně brání.

33:12
    Lupač nyní zachránil domácí, když bravurně vytáhl střelu jednoho z hostujících hráčů.

32:40
    Vágner tvrdě střílel, ale Lupač byl na místě.

32:33
    Domácí ve třech.

32:23
    Červenou kartu dostává Cenek (FC Tango Hodonín).

31:58
    Levčík opět nastřeloval před bránu, kde si míč málem srazil do vlastní branky jeden z hráčů Nejzbachu.

31:44
    Levčík se krásně uvolnil a nahrával před bránou Doubravskému, který branku přestřelil.

30:59
    Stav akumulovaných faulů 1:2

30:33
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Po nedorozumění Doubravského s Višváderem přišel trest v podobě vstřelené branky, o kterou se postaral VÁCHA.

30:07
    Višváder byl zcela sám před Gerčákem, ale hlavou nedokázal míč dopravit do brány.

29:37
    Belaník svou střelou pouze trefil hráče ve zdi.

29:30
    Šabata fauloval Buršíka těsně před vápnem a domácí mají velkou příležitost.

29:30
    Žlutou kartu dostává Šabata (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto).

28:34
    Vysoko vysunutá obrana Hodonína vůbec neumožňuje vysokomýtským přejít polovinu hřiště.

26:42
    Domácí si dobře vyměňují balóny, ale pohyb míče je jen na půlce hřiště.

25:46
    Oba týmy se moc neženou do útoku a soustředí se spíše na obranu.

23:25
    Doubravský chtěl dostat do šance Veselovského, tomu zabránil fakt, že si nerozuměli a Veselovský zůstal stát.

21:53
    Vágner svou pěknou střelou z půlky protáhl Lupače.

21:04
    Belaník se nyní hodně tlačil na Vágnera, který ale zachoval chladnou hlavu a míč bez problémů uklidil do bezpečí.

20:07
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Hodonín rozehrával rohový kop a nahrál Višváderovi, který jej okamžitě nastřelil před bránu, kde již čekal CHADZIDIS a ten míč uklidil do brány hostů.

20:01

Skončil nám první poločas, ve kterém padlo celkem 5 branek a pojdme si jej zrekapitulovat: Nejprve se ve 4. minutě trefil hodonínský Doubravský, který zaznamenal svůj první gól v letošním ročníku ligy a po této brance přišel 11-ti minutový gólový půst, který utnul až v 15. minutě Novák. Hned po 13-ti vteřinách ovšem stihl odpovědět Višváder a po další minutě se prosadil kapitán Nejzbachu Vágner. A poslední branku prvního poločasu vstřelil Kubát.
    Uvidíme, co nám ukáže druhý poločas utkání a vy zůstaňte s námi.

Druhý poločas začne přibližně v 21:20.

20:00

17:52
    Vácha se dobře uvolnil od dvou hodonínských hráčů a nahrál KUBÁTOVI, který měl jednoduchou úlohu, a to trefit prázdnou bránu a tu splnil.

16:19
    Po sletu branek se oba týmy uklidnili a opět postupně kombinují.

15:41
    Oddechový čas pro domácí.

15:41
    Před Lupačovou bránou vznikl chuml hráčů a míč se dostal k nebráněnému VÁGNEROVI, který jej poslal přesně k pravé tyči.

14:44
    Belaník rozehrával přímý kop a napálil jej před bránu, kde se míč odrazil k JURAJI VIŠVÁDEROVI a ten již neměl velký problém s dopravením míče do Gerčákovy svatyně.
    Hodonín opět vede!!!!! Bez asistence.

14:31
    Kubát se výborně uvolnil od Chadzidise a nahrál míč před bránu NOVÁKOVI, který jej poslal do Lupačovy brány.

14:04
    Řezníček zkoušel z rohu přímo na bránu a doufal v odraz, který se ovšem neuskutečnil.

13:16
    Stav akumulovaných faulů 3:2

11:41
    Hra je zatím bez větších šancí a týmy se stále přetahují o míč.

10:30
    Žlutou kartu dostává Kubát (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto).

10:20
    Doubravský se dobře uvolnil od Nováka, jenže si míč dal daleko od nohy.

08:44
    Belaníkova dobrá střela z rohu hřiště doletěla až ke Gerčákovi, který si s ní naneštěstí pro domácí poradil.

07:07
    Dobrá a obětavá obrana Hodonína zabránila dalšímu ohrožení Lupačovy branky.

06:13
    Cenek se po Řezníčkově přihrávce dostal do zakončení, jeho střelu Gerčák vyrazil.

05:34
    Vácha dobře střílel po zemi, ale jeho střelu Lupač chytil.

03:43
    DOUBRAVSKÝ se uvolnil od bránícího hráče a poslal Gerčákovi míč mezi nohama do brány. Bez asistence.

03:06
    Ve hře obou celků je hodně nepřesností.

01:13
    Ke střele se dostal Belaník, který ovšem míč netrefil dobře.

00:41
    Šabata první střelou utkání prověřil Lupače, který míč bez problémů chytil.

Delegát FAČR: Venc Radek

Rozhodčími dnešního utkání jsou pánové Martin Štipčák a Radim Čep. Delegátem FAČR je pan Radek Venc.

1.FC NEJZBACH VYSOKÉ MÝTO:
    Pozice: 7.
    Body: 12
    Skóre: 20:23

Ani Nejzbachu se v posledních třech zápasech příliš nedaří, ale přece jenom o bod víc urvali než Hodonínští. 4.11. se postavili doma proti poslednímu Třinci, se kterým dlouho prohrávali, ale nakonec se v 35. minutě trefil Vladyka, který nakonec zastavil skóre zápasu na 2:2. Za týden se postavili v Praze proti Slavii a odvezli si 1 bod. A před týdnem se doma postavili proti Rádiu Krokodýl Helas Brno a prohráli poměrně jasně 0:4. Kanadské bodování Vysokého Mýta vede Petr Vladyka (4+3).
    No a nemůžeme zapomenout na jistotu v bráně, kterou je reprezentační gólman Libor Gerčák.

Kanadské bodování:
    1. 7 bodů – Petr Vladyka (4+3)
    2. 4 body – David Novák (4+0), Lukáš Merkl (3+1), Martin Šabata (1+3)

Skóre: 37:31

Poslední výsledky Hodonína se dají shrnou do věty – nedaří se, neboť za poslední 3 zápasy získali Hodonínští 1 bod a nepříznivé skóre 7:11. V posledním zápase s Litoměřicemi k tomu hodně přispěli rozhodčí svým velmi špatným výkonem, s čím souhlasí i vedení Litoměřic. V kanadském bodování se příznivci Tanga Hodonín můžou spolehnout na dvojici hráčů s 10 body, konkrétně na Milana Svobodu (3+7) a na Marka Belaníka (7+3).

1. 10 bodů – Milan Svoboda (3+7), Marek Belaník (7+3).
    2. 8 bodů – Dimo Chadzidis (3+5), Tomáš Veselovský (8+0)
    3. 6 bodů – Juraj Višváder (4+2)

FC Tango Hodonín : Gardenline Litoměřice – 2:4 (0:0)

Předzápasové ohlasy z obou táborů:

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín):
    „Zápas s Vysokým Mýtem je poslední na domácí půdě v tomto roce, proto se budeme snažit hrát tak, abychom potěšili naše skvělé diváky. Vysoké Mýto má ve svých řadách reprezentačního brankáře, který je velkou oporou jejich týmu. Nejzbach hraje dost zvláštní systém, dlouhé nakopávané míče do brankoviště a všechny souboje dohrává. Bude to velmi nepříjemný soupeř.“

„Prohráli jsme po šesti zápasech, ale mrzí nás také remízy v předchozích utkáních. Remizovali jsme doma s Třincem a na Slavii. Obě utkání se dala vyhrát. V minulém utkání jsme podali tragický výkon. Někteří hráči hráli nehráli. Doufám, že se zlepšíme. Rozhodně nás nečeká nic lehkého. Pokud nebudeme hrát všichni na sto procent, tak nemůžeme v lize bodovat.“

Příjemný páteční večer z Hodonína, kde se uskuteční utkání 10. kola Chance futsal ligy mezi domácím týmem FC Tango Hodonín a hostujícím Nejzbachem Vysoké Mýto. ´

Plánovaný začátek utkání je ve 20:30 a srdečně vás k němu zve Kryštof Škodák.

Branky: 4. Doubravský, 15. Višváder, 21. Chadzidis (Višváder) – 15. Novák (Kubát), 16. Vágner (Vladyka), 18. Kubát (Vácha), 31. Vácha

Karty:   36. Belaník (HOD) – 11. Kubát (VMY), 30. Šabata (VMY)   33. Cenek (HOD)

FC Tango Hodonín: Lupač (Dvořák), – Chadzidis (C), Veselovský, Buršík, Belaník, Višváder, Řezníček, Doubravský, Cenek, Levčík.

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák, (Simon), – Kubát, Vágner (C), Novák, Rališ, Vladyka, Vácha, Šabata, Vodrážka, Koblasa.

Rozhodčí: Štipčák Martin, Čep Radim, Delegát FAČR: Venc Radek

Diváci: 438 platících