Lorient – Rennes 2:1 (kon.) | Lille – Caen 4:2 (kon.) | Dijon – Monaco 1:1 (kon.)
Dijon FCO
1:1 (0:1)
AS Monaco
Úterý 29.11.2016, 21:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:48)

Utkání končí zaslouženou remízou, Monako dnes nepředvedlo vůbec nic, hlavně ve druhé půle to byl hodně slabý výkon, který nepodpořil ani Radamel Falcao, který se dostal na trávník jako náhradník. Dijon ve druhé půli zlepšil hru, tlačil se do koncovky a nakonec se i dočkal zaslouženého vyrovnání.

90+4

90+2
    Frédéric Sammaritano rozehrál, poslal míč před branku, kde hlavou odvrací Glik.

90+1
    Pozor, domácí mají k dispozici roh!

90
    Poslední minuta, sudí nastavil ještě čtyři.

89
    Domácí se v pohodě ubránili a nyní si věří, jdou do útoku.

88
    Sidibé bude zahrávat rohový kop Monaka.
    87. Frédéric SAMMARITANO - 1:1

87
    Dijon právě vstřelil branku!
    Ano, to, o co si hosté koledovali, přišlo! Domácí se dočkali vyrovnání poté, co FRÉDÉRIC SAMMARITANO dopravil míč z malého vápna za záda Subašiće.

84
    Žlutou kartu dostává Frédéric Sammaritano (Dijon FCO) za nesportovní chování, kdy odkopl míč
    .

83
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Kylian Mbappé Lottin.

82
    Odkop od branky, ale až po vystřídání v sestavě hostů.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto utkání, domácím nelze upřít snaha, dočkají se vyrovnání?

79
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Vincent Rüfli, přichází Jordan Marié.

78
    João Moutinho se hnal za míčem do vápna Dijonu, ale Ádám Lang odehrál míč.

77
    Jsme v závěru zápasu, hosté sice drží jednobrankový náskok, ale rozhodně to není koncert v jejich podání.