Samara – Spartak 4:0 (kon.) | Groznyj – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Tomsk – Lok. Moskva 1:6 (kon.)
Machačkala – Perm 3:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:1 (2:0)
FK Krasnodar
Čtvrtek 01.12.2016, 16:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga • 16. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:56:37)

Fauly: 15:14.

Těrek Groznyj trochu překvapivě poráží v šestnáctém kole Krasnodar na domácí půdě 2:1.

V prvním poločase si domácí vytvořili dostatečný dvoubrankový náskok, který ve druhé půli udrželi. Nejdříve se prosadil za domácí Píriz, aby o několik málo minut mohl potvrdit vedení z brejku Grozav. Ve druhém poločase již přišlo jen snížení po vlastní brance Ángela.

90+2

90+2
    Už v poslední nastavené minutě se hosté tlačili do vápna, ale Píriz byl faulován ve vlastní šestnáctce a Smolov a další se tak nemohou dostat k zakončení.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Bekim Balaj, přichází Dantas Rodolfo.

89
    Minutu před vypršením základní hrací doby se dostal k míči domácí Píriz. Jeho počínání musel zastavit až faulem Naldo.

88
    Právě po centru z levé strany se dostal k hlavičce Okriašvili. Jeho vysoký pokus končí jen na brance. Gorodov jen hlídal míč, který šel nad.

87
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Dmitrij Torbinskij, přichází Francisco Wánderson.

86
    Eboue chtěl kombinovat s Kaborém, ale zpětná nahrávka do běhu nebyla přesná a tak se míče zmocnil Píriz. Ale ten také neudržel míč dlouho. Po jeho faulu se bude kopat na domácí branku.

85
    Domácí fotbalisté nemohou držet míč na svých kopačkách. Naopak do jsou hosté, kteří se těsně před koncem zápasu derou do útoku.

83
    Posledních zhruba deset minut pro Krasnodar, aby vstřelil ještě jednu branku a odnesl si z dnešního utkání alespoň bod.

82
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Gheorghe Grozav, přichází Ablaye Mbengue.

81
    Na druhé straně Naldo musel hasit velmi rychlou akci domácího celku za cenu žluté karty.

80
    Joaozinho si skvěle sebral míč na středu trávníku. Následně s ním došel až do vápna, ale tam proti němu byla velké přesila hráčů a jeho průnik končí bez zakončení.

79
    Na druhé straně fauluje Eboue a naopak domácí mohou ohrozit branku soupeře. To se ale neděje po nevyvedeném centr do vápna.

78
    Také je Smolov přichycen znovu v ofsajdovém postavení a Těrek může založit útočnou akci z klidové pozice.

77
    Krasnodar se stále žene za vyrovnáním. Po několika přihrávkách ve středu pole, ale přišla nepřesný pas a domácí mohou jít do útoku.