Olomouc – Zlín 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 01.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 27. kolo

Vyhrocený závěr utkání přináší všechny tři body pro karlovarské dorostence a zároveň čisté konto pro Jakuba Kašpara. Z dnešního utkání se loučí Pavel Pelčák a u dalších přímých přenosů na počtenou. (20:17:02)

59:40
    Domácí vyhazují puk přes všechny čáry.

59:27
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jakub Habr – 2 min., podražení).

59:14
    Puku se ujímají hosté.

59:10
    Z týmu Piráti Chomutov jsou vyloučeni Radek Procházka (CHM) vyšší trest plus osobní trest do konce utkání za krosček a Jakub Štochl (CHM) za hrubost. Za Karlovy Vary je vyloučen Otakar Šik (KVA) za sekání. Hra bude pokračovat 4 na 4.

59:10
    Kapitáni obou týmů nyní rozmlouvají z rozhodčím jaké padnou tresty, pokud vůbec nějaké.

59:10
    Otakar Šik se po necelé minutě zvedá z ledu a s pomocí spoluhráčů je odveden na střídačku.

59:10
    Necelou minuty před koncem třetí třetiny je tvrdě sražen karlovarský hráč a nezvedá se z ledu.

58:24
    Karlovy Vary úspěšně vyhazují puk z obranného pásma.

58:14
    Zajímavá situace necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny. Na dvě minuty je za podražení vyloučen Michal Maydl (KVA).

58:09
    Necelé dvě minuty před koncem se píská zakázané uvolnění hostů.

57:15
    Jan Tlačil dokázal vystřelit i přes dva clonící obránce, ale střela skončila na mantinelu za bránou.

57:02
    Hra je přerušena po zalehnutí puku Kalou.

56:20
    Energetici se však osvobozují a dostávají se do útočného pásma.

55:59
    Další střela z hokejek hostů!

55:10
    Piráti se snaží udržet v útočném pásmu a v poslední minutě se to týmu vůbec nedaří.