Tiradores Ústí n/L – Oranjes Ústí n/L 5:4 (kon.) | Gardenline Litoměřice "B" – Bosnia EU Teplice 3:3 (kon.)
FC NY Tiradores Ústí nad Labem
5:4 (4:1)
Oranjes Ústí nad Labem
Pátek 02.12.2016, 19:15 • hala, Gymnázium Jateční, Jateční 22, Ústí nad Labem • Ústecký krajský přebor • 8. kolo

Tiradores si za svou bojovnost dnes doma nechává cenné tři body do tabulky, které získává za těsnou výhru 5:4 nad týmem Oranjes Ústí nad Labem. Dva góly za domácí vstřelil Lukáš Kohout, který tak velmi přispěl k vítězství svého mužstva.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (20:16:55)

Pozápasové ohlasy:

Daniel Brzák (Tiradores Ústí nad Labem): "Šlo o vyrovnaný duel, který stejně jako v minulém domácím zápase rozhodl první poločas. Výrazně nás podržel brankář Dušan Skála, kromě něj ale musím vyzdvihnout i skvělý výkon všech jeho spoluhráčů, kteří na hřišti nechali maximum. Vyhecovala nás také skvělá divácká kulisa a jsme rádi, že jsme potvrdili skvělou domácí bilanci proti silným soupeřům."

David Walter (Oranjes Ústí nad Labem): "Utekla nám první půle, kterou jsme zaspali. Dostali jsme laciné góly a už jsme nedokázali bohužel vyrovnat. Dali jsme mnoho tyček. Přestože jsme prohráli, tak se jednalo o pěkný zápas."

50
    Tým Oranjes Ústí n/L právě vstřelil branku!
    Jakub Kropáč přihrál připravenému DAVIDU WALTEROVI, který si poradil s obranou domácích a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jakub Kropáč.

48
    Tomáš Pertl (TIR) za faul na Jana Semeráda inkasuje žlutou kartu od rozhodčího Tomáše Vaššika.

48
    Oddechový čas pro hosty.

47
    Pertl zblokoval Kolečka, který mířil z těsné blízkosti.

46
    Švanda pokračuje ve hře.

46
    Švanda po souboji leží na hrací ploše, hra je přerušena.

44
    Konschill z levé postranní čáry vyslal balón nad bránu hostujícího mužstva.

42
    Maričova střela zblokována Skálou na roh.

42
    Oddechový čas pro domácí.

39
    David Řezníček nahrál nikým nechráněnému MATĚJU MARIČOVI, který využil zbytečně velkému výběhu Dušana Skály a snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: David Řezníček.

39
    Skála zblokoval střelu Waltera.

37
    Konshill trefil levou tyč hostující svatyně.

36
    Tiradores kombinuje na útočné polovině.

34
    Koleček z dálky mířil vedle bránu, kterou hájí Skála.

33
    LUKÁŠ ŘEZNÍČEK získal balón od Davida Waltera a bez problémů snižuje opět na tříbrankový rozdíl. Asistence: David Walter.

32
    Skála skvělým zákrokem zabránil gólu od Waltera.

31
    Marič z nařízeného přímého volného kopu Skálu nepřekonal.

30
    Walter rozezvonil střelou z levé strany pravou tyč.

28
    Švanda jen těsně minul svatyni Oranjes.

27
    FC Tiradores Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Tiradores má zpět své čtyřbrankové vedení díky perfektní střele z pravé strany TOMÁŠE ŠIMICE. Bez asistence.

26
    Koleček nedokázal s míčem projít přes pozornou obranu Tiradores.

26

Tiradores dnes hraje ze všech sil a na hřišti nechává všechno. Bojovnost je vidět hned o prvních minut, kdy už ve čtvrté minutě domácí vedli 1:0. Hosté snížili až ve dvacáté čtvrté minutě díky Matěji Maričkovi. Oranjes má na zvrat zápasu ještě celý druhý poločas.

25

24
    David Walter si vytvořil volné pole působnosti, ve kterém byl společně s MATĚJEM MARIČEM. Právě druhý jmenovaný se velmi rychle stihl prosadit a snížit na tříbrankový rozdíl. Asistence: David Walter.

24
    Hosté si vytvářejí tlak ale zatím bez větších gólových příležitostí.

21
    Kohout z velmi malé vzdálenosti nastřelil pouze brankáře Oranjes.

20
    Tomáš Pertl nahrál PETRU KOLÁTOROVI, kterému nedělalo problém se z velkého brankoviště trefit čtvrtý gól pro svůj tým. Asistence: Tomáš Pertl.

18
    Dušan Skála vyslal míč volnému PAVLU ŠVANDOVI, který se však nakonec musel vypořádat s pečlivou obranou hostů. Druhý jmenovaný se nakonec o míč popral silněji a z první vystřelil přesně za záda Luana Bakiu. Asistence: Dušan Skála.

17
    Kolátor šel sám na bránu, ale jeho dělovku Bakiu vyrazil do bezpečí.

16
    Podruhé se do černého trefuje LUKÁŠ KOHOUT, který se tentokrát nemýlil střelou z těsné blízkosti. Bez asistence.

15
    Walter hlavičkou odrazil pokus Šimiceho.

13
    Kolátor se z předbrankového prostoru nedokázal trefit do černého.

11
    Doležálek z dálky minul bránu pořádajícího mužstva.

9
    Hejduk z ostrého úhlu těsně minul svatyni hostů.

9
    Walter se z těsné blízkosti trefil pouze nad bránu Tiradores.

7
    Domácí si i nadále drží míč na svých sálovkách a hosty do větších šancí nepouštějí.

6
    David Řezníček (OUL) zabránil ve střele Lukášovi Kohoutovi a sudí Josef Lutka uděluje žlutou kartu.

4
    LUKÁŠ KOHOUT zahlédl velmi rychle po neúspěšné střele Vojtěcha Konschilla skulinku v bráně Oranjes a posílá svůj tým rychle do vedení. Bez asistence.

4
    Konschill téměř z poloviny hřiště namířil nad.

2
    Šimice fauloval na útočné polovině Doležálka.

1
    Walter z pravé postranní čáry nakopl pouze vnější stranu domácí svatyně.

1

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála – Konshill, Švanda, Šimice – Pertll, Kolátor – Kohout, Hejduk – připraveni Brzák, Soukup, Jakubec. Hrající trenér: Daniel Brzák.

Oranjes Ústí nad Labem: Bakiu – Walter, Kropáč, Koleček, Semerád – Hajas, Doležálek – Marič, Řezníček. Hrající trenér: David Walter.

Rozhodčí: Lutka, Vaššik.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí: Josef Lutka
    Druhý rozhodčí: Tomáš Vaššik.

Poslední tři zápasy z pohledu obou celků:

5. kolo:
    Gardenline Litoměřice B – FC NY Tiradores Ústí nad Labem 11:4 (5:2)
    GOLD COMBIX Ústí nad Labem B – Oranjes Ústí nad Labem 2:6 (0:1)

6. kolo:
    FC NY Tiradores Ústí nad Labem – FC Killers Lovosice 8:3 (5:0)
    Oranjes Ústí nad Labem – Relax Ústí nad Labem (zatím neodehráno)

7. kolo:
    ACZ Lovosice – FC NY Tiradores Ústí nad Labem 4:2 (1:2)
    FC Killers Lovosice – Oranjes Ústí nad Labem 2:9

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC NY Tiradores Ústí nad Labem:
    7 zápasů: 2 výhry, 0 remíz, 5 porážek; skóre 33:48, 6 bodů, 10. místo.

Oranjes Ústí nad Labem:
    6 zápasů: 3 výhry, 0 remíz, 3 porážky; skóre 31:21, 9 bodů, 6. místo.

Příjemný páteční večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlaouho začne 8. kolo Ústeckého krajského přeboru. Celek FC NY Tiradores Ústí nad Labem vyzve tým Oranjes Ústí nad Labem.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 19:15 hod.

Stadion: hala Gymnázium Jateční, Jateční 22, Ústí nad Labem;
    kapacita: 230 míst;
    rozměry hřiště: 36 x 18 m.

Tereza Košťálová

Branky: 4. Kohout, 16. Kohout, 18. Švanda (Skála), 20. Kolátor (Pertl), 27. Šimice – 24. Marič (Walter), 33. Řezníček (Walter), 39. Marič (Řezníček), 50. Walter (Kropáč)

Karty:   48. Pertl (TIR) – 6. Řezníček (OUL)

Rozhodčí: Lutka, Vaššik