Vsetín – SHK Hodonín 6:5 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 5:4 (po pr.)
Technika Brno – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:4 (po pr.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 07.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 24. kolo

38:15
    za hosty Jan Poruba – 2 minuty nafilmovaný pád, hraje se 4 na 4.

38:15
    Současně vyloučení hráči. Za domácí Miroslav Mikel – nedovolené bránění,

34:03
    Z protiútoku Kopřivnice byl nucen Miroslav Mikel faulovat a tak daroval hostům přesilovou hru, 2 minuty – hákování.

27:36
    Teď se to hostům společně se šťastnými odrazy podařilo, dostali se i do pěkné šance, Tomáš Brunec však zatáhl za záchranou brzdu a Bobři budou hrát oslabení 5 na 3.

26:11
    Vyloučen domácí Kubo, 2 minuty – vysoká hůl.

23:14
    Hostující Pargáč je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl, domácí Bobři budou mít tedy početní výhodu.

17:53
    Domácí si opět zahrají přesilovou hru, vyloučen je Ondřej Sluštík, 2 minuty, sekání.

13:16
    Domácí obránce Žabčík byl vyloučen na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

09:26
    Bobři budou hrát přesilovku, za sekání je na 2 minuty vyloučen Poruba.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 20. Studený (Nedbálek, Dvořák), 32. Fojtík (Dvořák), 45. Dvořák (Kývala, Studený), 55. Kývala (Studený, Báchor.) – 14. Teper (Červenka), 47. Poruba (Ollender, Pargáč)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Mikel, Nedbálek, Pernický, Báchor, Žabčík, Varga Mar. Kubo, Fojtík, Kývala, Martiník, Dalajka, Pořický, Baroš, Brunec, Dvořák, Varga D., Hlaváč, Podešva, Studený
    HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Fendrich) – Krutil, Teper, Čintala, Marek, Merenda, Chalupa, Kowalczyk, Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík, Vyčesaný, Bartošák, Kabeláč, Pargáč, Mach, Červenka, Ollender

Rozhodčí: Koziol – Rychlý, Vengřín