Leverkusen – Monaco 3:0 (kon.) | Tottenham – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Real Madrid – Dortmund 2:2 (kon.)
Legia – Sporting 1:0 (kon.) | Club Bruggy – Kodaň 0:2 (kon.) | Porto – Leicester 5:0 (kon.)
Lyon – Sevilla 0:0 (kon.) | Juventus – Dinamo Záhřeb 2:0 (kon.)
Club Bruggy KV
0:2 (0:2)
FC Kodaň
Středa 07.12.2016, 20:45 • Jan Breydelstadion, Bruges • Liga mistrů • Skupina G

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších on-line přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc. (22:52:34)
    Club Bruggy se stal 18. celkem v historii LM, který prohrál všech svých šest zápasů v základní skupině!

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 7:4. Fauly: 15:12.

Utkání je u konce! Hostující fotbalisté si ve druhém poločase pohlídali svůj dvoubrankový náskok z prvního poločasu a zvítězili na půdě Bruggy 2:0.

O branky se postarali Mechele (vlastní) a o sedm minut později také stoper hostů Jørgensen. V konečném součtu to tak znamená, že belgický celek zakončuje skupinu bez zisku jediného bodu, zatímco hosté, i když možná trochu zklamáni, postupují ze třetího místě ve skupině do jarní fáze Evropské ligy!

90+2

90+1
    Ale ten nic zajímavého nepřinesl, neboť se Claudemir nacházel v ofsajdovém postavení. Utkání směruje ke svému konci.

90+1
    Střídající Tom Høgli fauloval na obranné polovině, domácí budou zahrávat ještě jeden zajímavý přímý kop.

90
    Nastavují se dvě minuty!

89
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Peter Ankersen, přichází Tom Høgli.

88
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Andrija Pavlović, přichází Aboubakar Keita.

87
    Ten další šanci hostů nepřinesl, u míče jsou hostující fotbalisté, kteří opět pošetří čas v kombinaci.
    87. Hlavička Delayneho

87
    Po jeho rozehrání se dostal k nenápadné hlavičce Delaney, nicméně Butelle měl co dělat, aby míč dokázal vytáhnout na další rohový kop!

87
    Rohový kop pro Kodaň.
    85. Rána Wesleyho!

85
    První větší šance ve druhé půli a dost možná také vůbec první šance domácích v zápase! Wesley si na hranici vápna odclonil obránce a dostal se ke střele, nicméně Olsen jeho pokus dobře udržel v rukavicích.

83
    A nakonec Michael Oliver vytáhl ze své kapsičky žlutou kartu, jejím adresátem je Denswil.

83
    Faulem ve středu hřiště se provinil Claudemir, uvidíme co na to hlavní rozhodčí.

82
    Z prakticky stejné pozice, ale o kousek blíž brance, mohl vzápětí nacentrovat do vápna Gedoz, ale tomu byl odmáván ofsajd. Vykopává brankář Olsen.