Club América – Real Madrid 0:2 (kon.)
Club América
0:2 (0:1)
Real Madrid
Čtvrtek 15.12.2016, 11:30 • International Stadium, Jokohama • Mistrovství světa klubů • Semifinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (13:37:52)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:10.
    Real postupuje do do finále po výsledku 2:0

Real Madrid si zahraje finálový zápas proti japonské Kašimě.

Dnesk byl španělský celek jednoznačně lepším týmem na trávníku. Vytvořil si několik brankových příležitostí, ale dokázal se prosadit jen v nastaveních časech obou poločasů. V prvním zakončil akci Karim Benzema. Ve druhém poločase se také dočkal portugalský střelec. Ronaldo zazdil v průběhu zápasu několik šancí a až v třiadevadesáté minutě přidal pojistku k postupu svého týmu.

90+3
    90+3. RONALDO - 0:2

90+3
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Real udeřil také v nastavení druhého poločasu. CRISTIANO RONALDO dostal přihrávku za obranu a prostřelil po zemi brankáře soupeře. Portugalský snajpr přidává druhou branku svého týmu a posouvá ho do finále Mistrovství světa klubů.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+2
    Nacho musel ještě zastavil jednu rychlou akci soupeře. Byl příliš agresivní a vidí ještě v úplném závěru žlutou kartu.

90+1
    Lukas Vazquez dostal přihrávku od Maraty. Určitě by si za dnešní výkon zasloužil branku, ale nyní mu vypíchl míč ve vápně Aguilar.

90
    Marcelo našel zpětnou přihrávkou střídajícího Moratu. I ten byl velmi těsně bráněn, ale dokázal se protlačit ke střele. Jeho dělovka z hranice vápna jen proletěla kolem pravé tyče.

89
    Mexickému týmu dochází čas. Navíc nyní se provinil proti pravidlům ve středovém kruhu Da Silva a hráči Realu mohou pokračovat v klidné kombinaci.

88
    Arroyo přinesl na trávník velké oživení útočné fáze. Nyní se snažil vysunout Peraltu do vápna, ale jeho centr končí až za brankovou lajnou.

87
    Techničtí hráči Realu kombinují ve středu pole. Marcelo si naběhl na pas na levé straně. Poslal prudký centr do vápna, kde byl Ronaldo. Hlavní hvězda Realu byla skvěle střežena.

86
    Real Madrid se pomalu začíná stahovat také do obrany. Mexický tým se pokouší o závěrečný tlak. Dokonce pálil z velké dálky Peralta, ale nebyl přesný.

85
    Také kapitán Realu Marcelo se připomněl ve druhém poločase. Vystihl přihrávku na středu hřiště, ale pas na Moratu neposlal přesně.

84
    Cristiano Ronaldo si chtěl vzít míč, který směřoval do vápna. Ještě před ním, ale sebral balon ze vzduchu brankář mexického klubu.

83
    Lucas Vazquez dnes hraje vynikající zápasu. Nyní vybojoval po střele z velkého úhlu rohový kop. James Rodriguez ale zakroutil míč jen k Muňozovi.

82
    Club América má posledních zhruba deset minut, aby vstřeleným gólem vybojovala prodloužení zápasu.