Vsetín – Slavia 3:5 (kon.) | Olomouc – Letňany 0:6 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:0 (kon.)
Havířov – Havlíčkův Brod 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Plzeň – Mountfield HK 0:4 (kon.) | Kolín – Kladno 3:11 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:5 (kon.) | Vítkovice – Písek 7:0 (kon.)
K. Vary – Jihlava 4:2 (kon.)
konec
HC Olomouc
0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
HC Letci Letňany
Sobota 17.12.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám, že jste s námi sledovali změny stavu na olomouckém zimním stadionu a budu se těšit zase někdy příště, napočtenou. (14:05:13)
   
  V poslední části už se Letňany nikam nehnaly a držely si svůj pohodlný náskok. Olomouci se naskytla ještě jedna přesilová hra, tu však nedokázala využít. Oproti tomu Letňany svou početní výhodu využily a na konečných 0:6 tak upravil Martin Gebell.
   
  Konec zápasu.
   
  59:37
  V poslední třiadvaceti vteřinách čeká Letňany ještě poslední přesilovka. Dvě minuty za sekání obdržel Ludvík Rutar (OLO).
   
  50:31
  Letňany právě vstřelily branku!
  Uplynulo jen dvanáct vteřin z přesilovky a síťka za zády Schejbala se opět rozvlnila. Úspěšným střelcem byl MARTIN GEBELL. Asistence: Karel Klikorka, Adam Bílek.
   
  50:19
  Do čtyř půjdou pro změnu domácí. Dvě minuty za hrubost si odsedí Josef Podlaha (OLO).
   
  48:14
  I tentokrát se hosté bez potíží ubránili a drží Hamalčíkovo čisté konto.
   
  46:14
  Kohouti mají další šanci připravit brankáře Hamalčíka o čisté konto! Dvě minuty za faul kolenem si jde odsedět Martin Schönbauer (LET).
   
  Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Vstup do druhé třetiny vyšel Letňanům na výbornou a už po třiceti vteřinách je poslal do vedení Tomáš Fabiánek. Olomouc mohla odpovědět v přesilové hře, to se jí však nepodařilo a hosté tak šli v 35. minutě už do čtyřbrankového vedení, opět po zásahu Tomáše Fabiánka, který o dvě minuty později zkompletoval hattrick i navzdory početní nevýhodě. K obratu ve třetí třetině už by Kohouti nejspíš potřebovali zázrak, ale to se dozvíme přibližně v 13:30.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  36:10
  Letňany právě vstřelily branku!
  Neuplynuly ani dvě minuty od posledního gólu a TOMÁŠ FABIÁNEK při oslabení kompletuje svůj hattrick! Asistence: Lukáš Rousek.
   
  35:43
  Olomouc má asi poslední šanci ještě se vrátit do hry. Dvěma minutami za faul kolenem byl potrestán zákrok Matěje Jelínka (LET).
   
  34:19
  Letňany právě vstřelily branku!
  Letňany dál prokazují svou střeleckou produktivitu. Po souhře Larsen – Rousek – TOMÁŠ FABIÁNEK jdou do vedení už o čtyři branky. Asistence: Lukáš Rousek, Peter Eg Larsen.
   
  23:30
  Olomouc svou první výhodu nevyužila, Letňany jsou opět v plném počtu.
   
  21:30
  Přesilovou hru si vyzkouší také domácí. Hákováním se provinil Karel Klikorka (LET) a je odeslán na trestnou lavici.
   
  20:30
  Letňany právě vstřelily branku!
  Letňany se do druhé třetiny vřítily jak divoká voda a už po třiceti vteřinách se prosazuje TOMÁŠ FABIÁNEK! Asistence: Lukáš Rousek, Peter Eg Larsen.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.

  Martin Vavruša


  Hledáme zpravodaje z extraligy st. a ml. dorostu pro tým HC Letci Letňany. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 9. Nedorost (Kocík, Lytvynov), 14. Rousek (Klikorka, Lytvynov), 21. Fabiánek (Rousek, Larsen), 35. Fabiánek (Rousek, Larsen), 37. Fabiánek (Rousek), 51. Gebell (Klikorka, Bílek)


  HC Olomouc: Schejbal – Dajčar, Bahounek, Kažimír, Klesla, Holiš, Rutar – Krátký, Podlaha, Spatharis, Aulehla, Paťava, Pěcha, Skopal, Karpíšek, Kořenek, Janečko, Štefka.
  HC Letci Letňany: Hamalčík – Klikorka, Gebel, Antoš, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Soukup, Bílek, Larsen, Rousek, Jelínek.

  Rozhodčí: Kika – Doležel, Nazad

  Diváci: 45