Mouscron – Westerlo 0:0 (kon.) | Mechelen – Charleroi 1:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Sint-Truiden 3:1 (kon.)
Waasland-Beveren
3:1 (2:0)
Sint-Truiden VV
Úterý 20.12.2016, 20:30Belgická liga • 20. kolo

Domácí fotbalisté díky výbornému prvnímu poločasu dokázali tento zápas vyhrát. Sint-Truiden VV dokázal proměnit penaltu, ale více toho hosté nepředvedli. (22:24:45)

90+3
    A víc už nic.

90+3
    Domácí hrají aktivně, hosté se nemohou dostat před branku soupeře. Takticky hrají domácí výborně.

90+1
    probíhá nastavený čas. Rozehrávat budou domácí od své branky.

90
    Uvidíme, zda rozhodčí budou něco nastavovat.

88
    Hostující brankář volí pro rozehrávku dlouhý nákop. Mnoho času už Sint-Truiden VV nemá.

87
    Probíhají poslední tři minuty druhého poločasu. Zápas se v poklidném tempu dohrává.

85
    Žlutou kartu dostává Ibrahima Seck (KV Red Star Waasland-Beveren).

85
    Hosté se snaží, ale zatím se jim nedaří něco vymyslet před brankou soupeře.

82
    Domácí fanoušci neustále podporují své oblíbence, kteří vedou o dva góly. Hosté se nemohou probojovat do šance.

80
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Oliver Myny, přichází Niels de Schutter.

79
    Domácí brankář podpoří útočnou akci svého celku dlouhým výkopem.

77
    Sint-Truiden VV dokázal díky proměněné penaltě snížit, momentálně ale domácí pokračují v aktivní hře a nedávají soupeři mnoho šancí na snížení.
    75. Yohan BOLI - 3:1

75
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Jeden z domácích hráčů zahrál rukou v pokutovém území a následovala penalta. Tu zkušeně proměnil. YOHAN BOLI.

72
    V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.

70
    Dvacet minut zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek se ani nesnaží s výsledkem něco udělat. Domácí pokračují v aktivní hře.

68
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Peeters, přichází Ono.

67
    Domácí Cerigioni se dostal ke střele na branku, kterou dokázal hostující brankář v pohodě chytit.