Dortmund – Augsburg 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsburg 1:2 (kon.) | Hamburg – Schalke 2:1 (kon.)
Frankfurt – Mohuč 3:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (0:1)
VfL Wolfsburg
Úterý 20.12.2016, 20:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 16. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, tímto vám děkuji za pozornost při sledování textového online přenosu a příště na shledanou! (22:18:49)

Máme za sebou utkání mezi domácí Borussií Mönchengladbach a Wolfsburgem. Hosté si nakonec odvážejí hodně cenné tři body! Hodně důležitou roli v utkání hrála branka už ve čtvrté minutě, kdy šli hosté zásluhou Daniela Caligiuriho do brzkého vedení. První poločas se poté už více méně dohrával ve středu hřiště. Do druhého poločasu ale měly oba celky vynikající vstup – hrál se fotbal nahoru, dolů a všichni se fotbalem bavili. Wolfsburg v utkání nakonec zvítězil v poměru 2:1. Na nejzajímavější momenty a také všechny gólové akce se můžete zpětně podívat v našich animacích.

90+4

90+4
    Daniel Caligiuri mohl definitivně zpečetit vítězství Wolfsburgu, jenže Yann Sommer zachránil svůj tým výborným zákrokem. Probíhají poslední sekundy zápasu!

90+3
    Robin Knoche se ihned po svém příchodu na trávník zapojil do obranných činností. S odraženým míčem si nedělal velkou hlavu a odkopl jej do zámezí.

90+2
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Robin Knoche.

90
    Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem čtyři minuty navíc. To je ještě dostatek času na to, aby domácí něco udělali s výsledkem.

88
    André Hahn se odhodlal ke střele z poměrně velké vzdálenosti. Rána domácímu fotbalistovi ale vůbec nesedla a míč tak skončil pouze na tribuně.

87
    Fotbalisté Wolfsburg drží míč na polovině soupeře. Tohle teď přesně hostům vyhovuje. Naděje Borussie se hodně zmenšují.

86
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Mario Gómez, přichází Borja Mayoral.

85
    Raffael nedokázal zpracoval přihrávku od Tobiase Strobla. Daniel Caligiuri ale zbrkle zakopl míč do zámezí, takže domácí stále zůstanou u míče.

84
    Domácí mají nyní poměrně velký problém dostat se s míčem na útočnou polovinu. Fotbalisté Wolfsburu postavili výborný obranný blok.

83
    Maximilian Arnold vzal odpovědnost na sebe a rozhodl se ze standardní situace vypálit přímo na bránu. Yann Sommer byl ale pozorný a s jeho pokusem si poradil.

82
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paul Seguin, přichází Jakub Błaszczykowski.

81
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Nico Elvedi, přichází Josip Drmić.

80
    André Hahn teď v souboji nestíhal, a tak si musel při bránění Luize Gustava pomoct pouze za cenu nedovoleného zákroku.

78
    Propagační střela Daniela Caligiuriho skončila pouze v náruči gólmana Yanna Sommera. Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

77
    Nico Elvedi si ale s celou situací poradil na výbornou a pronikajícího Juliana Draxlera odzbrojil od míče čistým obranným zákrokem.

76
    Raffael přišel o kontrolu nad míčem těsně před pokutovým územím soupeře. Domácí se teď musí hodně rychle vracet, aby zabránili přečíslení.

Štěpán Hladký

Branky: 52. T. Hazard – 4. D. Caligiuri (Arnold), 58. Mario Gómez (Draxler)

Karty:   22. Stindl (MNC) – 12. Arnold (WOF), 35. Bruma (WOF)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 15:9. Střely mimo: 5:9. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:17.
    Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi (81. Drmić), Christensen, Vestergaard, Wendt – Korb, Strobl, Dahoud, T. Hazard – Stindl (C) (71. Hahn), Raffael.
    Náhradníci: Sippel – N. Schulz, J. Hofmann, Sow, Bénes, Hahn, Drmić.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Bruma, Gustavo, Ricardo Rodríguez – D. Caligiuri, Seguin (82. Błaszczykowski), Guilavogui, Arnold, Gerhardt – Draxler (90+2. Knoche), Mario Gómez (86. Mayoral).
    Náhradníci: Casteels – Träsch, Knoche, Horn, Błaszczykowski, Vieirinha, Mayoral.

Rozhodčí: R. Kampka – R. Kempter, B. Kempkes