Saint-Étienne – Nancy 0:0 (kon.) | Bordeaux – Nice 0:0 (kon.) | Lille – Rennes 1:1 (kon.)
Lyon – Angers 2:0 (kon.) | PSG – Lorient 5:0 (kon.) | Bastia – Marseille 1:2 (kon.)
Dijon – Toulouse 2:0 (kon.) | Monaco – Caen 2:1 (kon.) | Nantes – Montpellier 1:0 (kon.)
Méty – Guingamp 2:2 (kon.)
FC Nantes
1:0 (1:0)
Montpellier HSC
Středa 21.12.2016, 20:50Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:42:44)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:12.

Dnešní utkání je za námi. Domácí to nakonec zvládli a v dnešním utkání vítězí 1:0! Jedinou branku dnešního utkání vstřelil v 13. minutě Luca Lima z pokutového kopu. Hosté se ve druhém poločase tlačili za vyrovnáním, ale nakonec se jim to nepodařilo i díky skvěle chytajícímu Dupému. Domácí si tak po dnešní výhře 1:0 připisují do tabulky důležité tři body.

90+4

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že domácí dnes zvítězí.

90+2
    Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině domácích. Hosté ale nemohou vyzrát na pevnou obranu domácích.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Žlutou kartu dostává Diego Carlos (FC Nantes).

88
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku, který ale nevyřešili příliš dobře a hrát tak mohou opět hosté.
    87. Bérigaud nedokázal překonat Dupého.

87
    Berigaud se dostal k hlavičce ve vápně soupeře po centru z levé strany. Jeho následný hlavičkový pokus ale dokázal Dupé fantasticky vyrazit mimo tři tyče!

86
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Amine Harit, přichází Oswaldo Vizcarrondo.

85
    Skhiri napřáhl ke střele z hranice vápna. Svou střelou ale trefil pouze jednoho z obránců.

84
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mathieu Deplagne, přichází Souleymane Camara.

84
    Centr Deplagneho z pravé strany skončil jen v zámezí.

83
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

82
    Hosté momentálně riskují a nechávají otevřená vrátka ve své obraně. Domácí toho ale zatím nevyužili.

81
    Kačaniklič se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus, nebo spíše přihrávku Pionnier vyrazil k jednomu ze svých spoluhráčů, a ten už neměl problém míč poslat daleko od své branky.