Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.) | Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:3 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:0 (kont.) | Nymburk – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Kolín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 0:0 (odl.) | Písek – Pelhřimov 6:5 (po pr.)
Kobra – Bílina 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 5:4 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.)
HC Kobra Praha
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
HC Draci Bílina
Středa 21.12.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 23. kolo

Utkání je za námi, výhra byla udřená, ale počítá se za 3 body. Ve třetí části nejprve přidal gól Vlach, o pár minut později snížil Teubenekr. Poslední branku přidal v závěrečné minutě do prázdné branky Švaříček.

To je ode mě pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek večera a krásné svátky. (20:16:07)

Hráči utkání bylo vyhlášení Jakub Jedlička a Zdeněk Petráš.

59:27
    Kobra právě vstřelila branku!
    FILIP ŠVAŘÍČEK vyhodil přes celé hřiště padáček a trefil prázdnou branku!
    Asistence: Dominik Šteiner.

59:05
    Kobra vyhazuje.

58:45
    Bílina bez gólmana, bude se hrát tedy 5 na 4!

58:45
    Oddechový čas pro hosty.

58:45
    Petráš zachytil přihrávku a jel sám, Bílek chytá. Ještě se poté strhla mela a bude se vylučovat.
    Petráš dostává trest za napadení, Verbík za hrubost.

58:27
    Kobra vyhazuje přes celé hřiště.

58:00
    Slanina drží puk v útoku, tam mu ho ale už sebral Polák.

57:34
    Moravec zpracoval puk na modré rukou, střela mu pak ale nesedla a pomalu došla k Bílkovi, který bez problémů přerušil.

57:10
    Cvrk se prokličkoval do útoku, tam ale o puk přišel.

56:29
    Petrášův pokus končí na Bílkovi.

56:03
    Zakázané uvolnění Bíliny.

55:17
    Bílina začala po skončeném oslabení opět útočit, nyní přerušuje Bílek.

54:37

54:21
    Puk opět u Bílka.

54:00
    Až nyní byla Kobra v přesilovkovém rozpoložení, jejich akce končí na Spěšném.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 20. Matějček (Vlach), 44. Vlach (Jedlička), 60. Švaříček (Šteiner) – 47. Trubenekr (Petráš)

HC Kobra Praha: Bílek P. (Ponikelský) – Vacek, Šteiner, Švaříček, Bílek D., Verbík, Cafourek (A) – Antončík, Jedlička, Jakeš (C), Tuma, Matějček, Slanina (A), Matějek, Kysela, Hlinka, Kuchta, Vlach, Pulkrab, Kučera
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Draci Bílina: Spěšný (Mouček) – Polák (A), Machač, Kolíček, Fučík, Fryč, Brettschneider, Šefl – Trubenekr, Havlíček, Petráš, Cvrk, Štěpka, Moravec, Pokorný, Procházka (C)
    Trenér: Kanis Miroslav

Rozhodčí: Luczków – Votrubec, Ševic