Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Jokerit 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Minsk 1:3 (kon.) | Omsk – Riga 9:3 (kon.) | Záhřeb – Magnitogorsk 6:3 (kon.)
HC Slovan – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Admiral Vladivostok
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Barys Nur-Sultan
Středa 21.12.2016, 10:30 • Fetisov Arena • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u dalšího online přenosu! (12:53:23)

Československá stopa

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Barys Astana vítězí na ledě Admiralu Vladivostok 4:1! Hosté byli od začátku zápasu lepším týmem a od 8. minuty nepřišli ani na chvíli o vedení. Domácí sice ve třetí třetině rychle vstřelili kontaktní branku na 1:2, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Po rychlých brejcích naopak dvěma góly pojistil vítězství Barysu Dustin Boyd.

59:05
    Barys se v poklidu brání a domácí budou muset překousnout pátou porážku z posledních šesti zápasů.

58:03
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Corey Trivino – 2 min., hákování).
    56:31 Dustin BOYD - 1:4

56:31
    Astana právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Další rychlý brejk hostů končí dalším úspěšným zásahem DUSTINA BOYDA, který si před Bobkovem zpracoval kotouč bekhendovou stranou hole a následně forhendem zakončil přesně pod víko. Asistence: Nikita Ivanov a Corey Trivino.
    55:01 Dustin BOYD - 1:3

55:01
    Rychlý brejk hostů končí gólem! Do otevřené obrany se řítila hned trojice hráčů Astany, DUSTIN BOYD měl prostor, takže vzal zakončení na sebe a střelou mezi beton a lapačky pojistil vedení Barysu. Asistence: Brandon Bochenski a Maxim Semjonov.

53:48
    Bobkov přerušuje hru, vhazovat se bude v obranné třetině Admiralu.

53:02
    Hosté vyvezli kotouč do útočné třetiny, Sabolič hledal zpoza branky spoluhráče v mezikruží, jenže přihrávka byla nepřesná a kotouč doletěl až k bráně Astany, takže hosté musí zakládat útok od začátku.

51:12
    Při obrovských šancích na obou stranách se teď vyznamenali oba gólmani! Poulin zastavil nepříjemnou střelu Barbaševa a o chvíli později musel dvakrát zasáhnout Bobkov, který neprve vyrazil střelu Dawese a následně si poradil i s dorážkou Bochenskiho.

50:01
    Začíná poslední desetiminutovka základní hrací doby. Podaří se Vladivostoku vyrovnat?

49:42
    Kazakov vypálil dobře z úhlu, ale Poulin vyrazil puk ramenem.

48:55
    Poulin likviduje nepříjemnou střelu a raději přerušuje hru.

48:08
    Hosté se teď snaží hrát aktivně a nepřepouštět iniciativu hráčům Vladivostoku, kteří mají ještě poměrně dost času na srovnání.
    Jakub Jeřábek - Adam Polášek. Čtvrtý a pátý nejproduktivnější bek KHL!

Gólová radost Kuby Jeřábka!???? #ccmhockey #madeofhockey (Repost @narodnitym)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 41. Krasnoslobodcev (Sabolič, Grigorjev) – 8. Puškarjov (Šalapov, Barker), 31. R. Starčenko (Barker), 56. Boyd (Bochenski, M. Semjonov), 57. Boyd (N. Ivanov, Trivino)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Zemčjonok (C), Bartulis (A), Volčenkov (A), Grigorjev, Gavrilenko, Koněv, Kurašov – Sabolič, Sajustov, Tkačjov – Krasnoslobodcev, Wright, Lugin – Barbašev, Makarenko, Kazakov – Sigarjov, J. Jakovlev, K. Voronin – I. Ivanov.
    Barys Nur-Sultan: Poulin (H. Karlsson) – M. Semjonov (A), Dallman, Lipin, Savčenko, Barker, Šalapov, Trjasunov – Dawes, Boyd (C), Bochenski – Chudjakov, Kučin, N. Ivanov – St. Pierre (A), R. Starčenko, Paňukov – Puškarjov, Trivino, Belgibajev – Grenc.

Rozhodčí: Artur Kuljov, Martin Fraňo – Piotr Aljošin, Jurij Ivanov