Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.) | Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:3 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:0 (kont.) | Nymburk – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Kolín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 0:0 (odl.) | Písek – Pelhřimov 6:5 (po pr.)
Kobra – Bílina 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 5:4 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HC Klatovy
Středa 21.12.2016, 18:002. liga skupina Západ • 23. kolo

Konec zápasu. (20:07:33)

58:00
    V Jablonci probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a vše nasvědčuje tomu, že domácí v utkání zvítězí.

52:44
    Domácí jsou aktivní a hra je momentálně před hostujícím brankářem.

51:32

50:42
    Osobní trest pro Kokošku (KLT). Ve třetí třetině si už nezahraje, protože obdržel desetiminutový trest za nesportovní chování.

49:31
    Tondr se dopustil hákování a půjde si odpočinout na trestnou lavici. Šance pro Klatovy!

47:56
    Vlci právě vstřelili branku!
    Jablonec využívá přesilovku a dostává se do trháku! Bříška přihrál LUKÁŠI TONDROVI, který zvyšuje už na 4:1! Asistence: Kamil Bříška.

47:05
    Přesilovka pro Jablonec! Dvouminutový trest za podražení si odpyká Michal Špaček.

44:30
    Hra před domácím gólmanem.

43:58
    Brankář hostujícího celku se teď vyznamenal, když dokázal zlikvidovat šanci po velkém závaru.

42:33
    Snažení domácího celku zastavuje ofsajd.