Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.) | Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:3 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:0 (kont.) | Nymburk – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Kolín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 0:0 (odl.) | Písek – Pelhřimov 6:5 (po pr.)
Kobra – Bílina 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 5:4 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.)
odloženo
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
0:0 (-:-, -:-, -:-)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 21.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR) • 23. kolo
    Oznámení o odložení zápasu na FB Moravských Budějovic

Zápas byl odložen! Vzhledem ke zdravotním problémům (chřipkové a střevní onemocnění) napříč kabinou A-týmu jindřichohradeckého Vajgaru se středeční utkání v Moravských Budějovicích neodehraje. O dalším vývoji situace kolem zápasu 23. kola přinese vedení klubu v nejbližších dnech. (14:20:58)

V rámci 23. kola druholigové soutěže hostí domácí HC Moravské Budějovice 2005 tým KLH Vajgar Jindřichův Hradec.

Hradečtí v minulém kole podlehli Žďárským Plamenům 1:7. O svém vysokém vítězství rozhodly Plameny zejména ve třetí třetině, kdy odpor domácích zlomili 4 brankami.

Žihadla otočila zápas na ledě Ledních Medvědů v Pelhřimově. Tři body si moravskobudějovičtí zajistili ve třetí třetině, kterou vyhráli 4:0.

Dnešní utkání bude mít charitativní nádech. Po dohodě týmů se po první vstřelené brance domácích ledová plocha naplní plyšovými hračkami, které poputují do nemocnic a dětských domovů.

Vzájemná utkání:

2012/2013

M. Budějovice – J. Hradec 9:5 (příprava)
    J. Hradec – M. Budějovice 1:5 (příprava)
    M. Budějovice – J. Hradec 5:1
    J. Hradec – M. Budějovice 4:5
    M. Budějovice – J. Hradec 1:6
    J. Hradec – M. Budějovice 2:1

2013/2014
    J. Hradec – M. Budějovice 2:2 (příprava)
    M. Budějovice – J. Hradec 6:2 (příprava)
    J. Hradec – M. Budějovice 3:4
    M. Budějovice – J. Hradec 3:6

2014/2015
    M. Budějovice – J. Hradec 2:3 (příprava)
    J. Hradec – M. Budějovice 3:1 (příprava)
    J. Hradec – M. Budějovice 0:1
    M. Budějovice – J. Hradec 4:5p

2015/2016
    J. Hradec – M. Budějovice 0:7(příprava)
    M. Budějovice – J. Hradec 10:2 (příprava)

2016/2017
    J. Hradec – M. Budějovice 3:8 (příprava)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec:

Pírs (Formánek) – Straka, Pípal, Kohút T., Růžek, Tržil, Bureš J. – Jaša, Červený, Beran, Kundrát, Lazorišák, Pichler, Vantuch, Hotař, Jindra, Svatuška.

HC Moravské Budějovice 2005:
    Dudáček (16. Dusík) – Šťáva, Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Pelikán, Polívka, Kabelka, Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Horký, Lupač, Matějka, Šurý, Bulin, Mejzlík.

Delegace rozhodčích:
    Filip Vrba – Ing. Lukáš Linhart, Bc. Jan Kleprlík

Úvodní buly bude vhozeno na zimním stadionu v Moravských Budějovicích v sobotu 21.12.2016 v 18:00 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.