Sevilla – Formentera 9:1 (kon.) | Eibar – Gijón 3:1 (kon.) | Osasuna – Granada 2:0 (kon.)
Valencia – Leganés 2:1 (kon.) | La Coruňa – Real Betis 3:1 (kon.) | Barcelona – Hércules 7:0 (kon.)
SD Eibar
3:1 (2:0)
Sporting Gijón
Středa 21.12.2016, 19:00 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar) • Španělský pohár • 4. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:49:09)

Dnešní odveta dopadla tak, jak se dalo očekávat. Eibar si na svém hřišti pohlídal postup a po jasném výsledku postupuje. Hosté nehráli špatně, ale doplácali na špatnou koncovku. Teprve až v závěru zápasu se dokázali gólově prosadit, ale to již bylo pozdě.

90+2

90+2
    Poslední sekundy dnešní odvety, domácí s míčem na polovině Gijónu.

90+1
    Nastavují se ještě dvě minuty, míč má gólman Gijónu, který bude rozehrávat od své branky.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté se nyní musí bránit, domácí útočí po levé straně, Bebé však nepřesně centruje, míč končí v autu.
    89. Rubén SÁNCHEZ - 3:1

89
    Gijón právě vstřelil branku!
    Zaváhání defenzivy Eibaru, která nejprve nechala odcentrovat Dougalse Pereiru a poté i odhlavičkovat RUBÉNA SÁNCHEZE, který posílá míč do branky.

89
    Míč znovu směřuje k Yoelovi, který odkopává od své branky.

88
    Jenže stejně rychle, jak míč získali, ho vzápětí zase ztrácí, autové vhazování domácích, z pravé strany.

88
    Yoel vykopává od své branky, míč ale bleskově získávají hosté.

87
    Nepřesný nákop na Lejeuneho, který se k míči nedostal a ten skončil v autu.

87
    Závěr zápasu jednoznačně v moci Eibaru, který kontroluje průběh hry.

86
    Domácí se drží u půlící čáry a pomalu přechází na útočnou polovinu.

85
    Sudí Jesús Gil ponechal tento zákrok bez potrestání, mezitím hosté vybojovali aut.

84
    Xavi Torres šel loktem do souboje s Juncà, který padl na trávník a drží se za hlavu.

83
    Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Nacho Cases, přichází Cristian Salvador.

82
    Hosté připravují střídání, do hry se chystá Cristian Salvador, který ale musí počkat na to, až domácí rozehrají volný kop.