Sevilla – Formentera 9:1 (kon.) | Eibar – Gijón 3:1 (kon.) | Osasuna – Granada 2:0 (kon.)
Valencia – Leganés 2:1 (kon.) | La Coruňa – Real Betis 3:1 (kon.) | Barcelona – Hércules 7:0 (kon.)
Deportivo La Coruňa
3:1 (1:0)
Real Betis
Středa 21.12.2016, 21:00 • Estadio Municipal de Riazor, La Coruña • Španělský pohár • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:12:13)

Je dobojováno, domácí tým dokázal smazat ztrátu z prvního utkání a postoupit do dalšího kola. Ve druhé půli Deportivo udeřilo dvakrát, nejprve se v 54. minutě parádně trefil Luisinho a o pět minut později přidal další gól Ryan Babel. Všechno vypadalo jasně, ale v 66. minuté snížil Cristiano Piccini a bylo tu drama. To mohl ukončit Joselu, musel by však ale proměnit pokutový kop. Ale vše nakonec dopadlo dobře pro La Coruňu, Real Betis potřebný snižující gól nedal a ze soutěží se loučí. Konečný výsledek dnešního zápasu je 3:1.

90+4

90+3
    Gólman Rubén už s rozehrou nikam nepospíchá.

90+2
    Přímý kop si vzal na starost Çolak, tvrdou ranou ovšem trefil pouze zeď Realu Betis.

90+1
    Jonas Martin fauloval kousek před vápnem a za zákrok dostal žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    A hned je tu i poslední střídání, Pedro Mosquera byl nahrazen Celsem Borgesem.

89
    Druhá změna domácích, Ryan Babel má dnes odehráno, na trávník vyběhl Emre Çolak.

88
    Po rozehrání se pískalo proti hostů, další šance na snížení uhasla.

87
    V další šanci byl Jonas Martin, na pravé straně si zpracoval křížný pas, následnou bombu ale Sidnei srazil na roh.

86
    Střela Rubéna Castra nebyla vůbec marná, rána z úhlu gólmana domácích vystrašila a ten byl rád, že si zvládl vytěsnit.

85
    Gutiérrez hledal prudkou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, domácí tuto rychlou kombinaci dokázali zastavit ještě před vlastním vápnem.

84
    Alegría fauloval v pokutovém území, Martinův centr tak přišel vniveč.

83
    Náznak akce Realu Betis skončil bez zakončení.

82
    Poslední střídání hostů, končí Ryan Donk, hrát bude Felipe Gutiérrez.

81
    Stále se hraje spíše poblíž branky hostů, než naopak, Deportivo si svůj náskok hlídá opravdu dobře.