1:7 (0:3)
FK Chrudim
Středa 21.12.2016, 20:10 • Sportovní hala Praha - Eden • Pohár FAČR • Finále

To je pro dnešek z Edenu vše, příjemný zbytek dne a pohodové Vánoce přeje Petr Dejnožka! (21:51:31)

Nyní dojde k předání medailí a poháru pro vítěze Poháru FAČR, kterým je, stejně jako loni, tým FK ERA-PACK Chrudim!

Opět po roce panuje na chrudimské lavičce pohárová radost! ERA-PACK Chrudim dokázal zvládnout finálové utkání proti Benagu Zruč nad Sázavou a zejména díky senzačnímu prvnímu poločasu zvítězil poměrem 7:1 a mohli znovu po roce oslavit zisk pohárové triumfu!

39:56 FELIPE - 1:7

39:56
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Demolice Zruče nad Sázavou v Edenu pokračuje! ERA-PACK našel dalšího dvougólového střelce, FELIPE se na levé straně neunáhlil a propálil brankáře Bezstarosti – 1:7!
    39:03 FELIPE - 1:6

39:03
    Tak to je parádní zakončení dnešního finálového zápasu! FELIPE dostal míč do souboje s brankářem, předvedl ukázkové nůžky a pošesté rozjásal chrudimské fanoušky – 1:6!
    38:06 Matěj SLOVÁČEK - 1:5

38:06
    Máme hotovo! Chrudimští se dočkají další triumfu! Pátý hřebíček do rakve Benaga přidává gólem do prázdné branky MATĚJ SLOVÁČEK – 1:5!

37:51
    Střelecké štěstí znovu pokouší zejména Sidnei, jehož dělovky jsou hodně nepříjemné.

37:40
    Benago se nevzdává a stále pokračuje ve hře bez brankáře.
    37:31 SIDNEI - 1:4

37:31
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    Tak nyní již Chrudim nemohla vzdorovat! Ostřelování Carlose skončilo po prudké dorážce SIDNEIHO, který ukončil střeleckou nemohoucnost Benaga proti ERA-PACKu po 77 minutách – 1:4!

36:43
    A znovu fantastický Carlos vytáhl lehký dloubáček Beleje alespoň na břevno!
    36:17 ZÁRUBA - 0:4

36:17
    RADIM ZÁRUBA dnes při rozcvičce snad nedokázal trefit branku, nyní si ale spravil chuť tím nejlepším možným způsobem! Nejlepší střelec Chrudimi se dostal k balonu před vlastní brankou a ranou přes celé hřiště trefil přesně – 0:4!

36:03
    Nyní měl ERA-PACK velké štěstí, Sidneiho tečovaná střela končí jen milimetry od pravé tyče Carlosovy klece!

Petr Dejnožka

Branky: 38. Sidnei – 10. D. Drozd, 17. Max (Rešetár), 20. Max (10 m kop), 37. Záruba, 39. Slováček (Rešetár), 40. Felipe (Rešetár), 40. Felipe

Karty:   15. Marcelo (ZNS), 15. Vnuk (ZNS) – 24. Slováček (CHR)

FC Benago Zruč nad Sázavou: Bezstarosti (Pytloun) – A. Simitči, Brahimi, Marcelo, Diego, Belej, Kovács, Vnuk, Hochman, Ježdík, Sidnei
    FK Chrudim: Carlos (Žďánský) – Záruba, M. Mareš, Max, Koudelka, D. Drozd, Lukas, Rešetár, Slováček, Felipe

Rozhodčí: Lasch, Nagy – Kresta