Nacional – Boavista 0:2 (kon.) | Braga – Moreirense 2:1 (kon.) | Feirense – FC Ferreira 2:0 (kon.)
Belenenses – Sporting 0:1 (kon.) | Chaves – Estoril 1:0 (kon.)
CD Feirense
2:0 (1:0)
FC Paços Ferreira
Čtvrtek 22.12.2016, 20:00Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

Díky dvěma proměněným penaltám vyhrávají domácí fotbalisté o dvě branky. Hosté nedokázali najít recept na obranu domácího týmu. (21:54:21)

90+5

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavovaného času.

90+3
    Hostující Welthon se dostal do zakončení, ale jeho pokus byl nepřesný.

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane, šance k vidění nejsou, ani jeden celek se nesnaží hrát aktivně.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Machado, přichází Ícaro.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Domácí tým rozehrává rohový kop, míč do hry uvede Vítor Bruno.

87
    Hraje se na polovině trávníku. Ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme poklidný závěr zápasu.

85
    Paços Ferreira se snaží něco vymyslet před brankou soupeře něco vymyslet, ale nedaří se to.

85
    Konec druhého poločasu se blíží poměrně rychle z pohledu hostujícího celku.

83
    Hostující volný kop rozehrával Ricardo. Čas na vyrovnání nebo zdramatizování se krátí.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu. Hostující celek se nemůže dostat před branku soupeře.

79
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Ricardo Valente, přichází Gleison Moreira.

79
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Mateus da Silva, přichází Leandro Silva.

79
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Fabiňo, přichází Aurélio.

78
    Domácí Platiny se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.

75
    Monteiro rozehraje z poloviny hrací plochy volný kop hostujícího celku. Ferreiře se krátí čas, který má na zdramatizování zápasu.

73
    Žlutou kartu dostává Luís Rocha (CD Feirense). Již třetí v letošní sezóně portugalské ligy.

72
    Fabiňo rozehrával rohový kop domácího celku, k ohrožení branky ale nedošlo, obrana si poradila, a tak se směr hry přesouvá.

71
    Domácí tým vede o dva góly, má nahráno a nyní je na hostujícím týmu aby se pokusil s výsledkem něco udělat. Zatím se aços Ferreira marně snaží dostat před branku soupeře.

68
    Mnoho krásných fotbalových momentů k vidění v tomto zápase rozhodně není.

66
    Minhoca se propracoval ke střele z velké dálky, domácí brankář Vana neměl s jeho pokusem výraznější problém.

65
    Hosté mají k dispozici rohový kop, ale nepodařilo se jim rozehrát dobře. Výborně hrají domácí před vlastní brankou.

65
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Andreziňo, přichází Minhoca.

63
    Feirense právě vstřelilo branku!
    Domácí měli k dispozici v tomto zápase již druhý pokutový kop. Míč si na puntík postavil PLATINY. Jeho střela k tyčce byla hodně odvážná, ale zakončil důrazně, a tak míč končí v brance.

62
    Žlutou kartu dostává Monteiro (FC Paços Ferreira). Za záchrannou brzdu zatáhl nyní hostující hráč a vidí za to kartu. Následuje pokutový kop.

62
    Hostující celek se marně snaží najít recept na hru domácí defenzivy. Ta působí velmi jistým a neprostupným dojmem.

59
    Flávio Ramos rozehrávla volný kop, rozhodl se pro centr spoluhráči do běhu. Přihrávka se však ukázala jako příliš dlouhá. Následuje odkop od branky.

59
    Následně se do zakončení dostal Platiny, jehož střelecký pokus byl nepřesný.

59
    Defendi musel zasahovat proti dalekonosné střele protihráče, nechybělo mnoho a domácí vedli o dva góly.

58
    Domácí dostali možnost rohového kopu, rozehrál jej Fabiňo, následně nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji zakončit.

55
    Hostující celek je nyní aktivnější, gólman Vana musel opět zasahovat.

53
    Od rohového praporku rozehrával Pedriňo. Následně se ke střele dostal Monteiro, jehož rána končí mimo branku.

53
    Po rychlé akci se hosté dostali do dobré střelecké pozice, a tak musel brankář domácích zasahovat. Míč vytáhl na rohový kop.

52
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Barge, přichází Alcénat.

51
    Domácí brankář bude odkopávat od své branky. Na hrací ploše se mnoho zajímavých akcí neděje, sledujeme klidnější pasáž hry.

47
    Sledujeme klidný fotbal v úvodu druhého poločasu, ani jeden celek se nikam nežene.

46
    Žlutou kartu dostává Mateus da Silva (FC Paços Ferreira). Po naprosto zbytečném faulu na polovině hrací plochy přichází žlutá karta.

46

Díky proměněné penaltě vedou po prvním poločase domácí fotbalisté. Mnoho fotbalové krásy jsme během 45 minut rozhodně neviděli.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Jedna minuta se nastaví nad rámec pětačtyřiceti.

45
    Žlutou kartu dostává Vítor Bruno (CD Feirense).

45
    To už probíhá poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, zda bude sudí nastavovat.

44
    Hostující celek má míč na své polovině, kde kombinuje, do zakončení se Paços Ferreira nežene.

43
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.

41
    Fabiňo, autor první branky, rozehrává rohový kop, do zakončení se dostal Cristiano Conceição Carvalho S. Jeho pokus ovšem končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

40
    Domácí fotbalisté dál pokračují v aktivní hře a snaží se přidat další gól.
    37. FABIŇO - 1:0

37
    Hostující brankář si na míč možná sáhl, ale nedokázal jej zastavit. Domácí FABIŇO se štěstím uspěl, proměnil penaltu, a tak posílá své spoluhráče do vedení.

36
    Žlutou kartu dostává Santos (FC Paços Ferreira). Za faul v pokutovém území přichází karta a penalta.

35
    K vidění není mnoho zajímavého. Ani jeden celek se nedostává do šancí.

31
    A nyní to byl právě Pedriňo, kdo vystřelil na branku a domácí gólman musel zasahovat. Hosté jsou mírně aktivnějším týmem.

30
    Pedriňo rozehrával rohový kop, následně se k míči dostal Ivo Rodrigues, jehož zakončení minulo prostor vymezený třemi tyčemi.

29
    Momentálně sledujeme znovu klidnější pasáž hry. Tu ovšem narušil hostující celek, který se nadvakrát dostal do zakončení. Oba pokusy chytil brankář Vana.

27
    Volný kop mají k dispozici domácí, rozehrávat bude Oghenekaro Etebo.

27
    Další cesta domácích na útočnou polovinu končí poměrně rychle, přihrávka od půlící čáry byla totiž nepřesná.

25
    Paços Ferreira má k dispozici rohový kop, rozehrává ho Filipe Ferreira. K ohrožení branky nedošlo, hostující hráč hlavičkoval mimo branku.

23
    Domácí fotbalisté se pokoušeli probojovat do střelecké pozice, ale nepodařilo se jim to.

21
    Dvacet minut hry je pryč, mnoho důvodů k radosti fanoušci nemají. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útoku.

19
    Domácí měli k dispozici další rohový kop, znovu jej rozehrával Vítor Bruno. Ani tentokrát nedošlo ke střele na branku.

17
    Rohový kop budou mít k dispozici domácí fotbalisté. Rozehraje ho Vítor Bruno.

16
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nedostává do zakončení.

14
    Nyní se hosté dostali do zakončení, autorem střely byl Ivo Rodrigues. Domácí brankář byl pozorný a dokázal si poradit. Snadná práce.

13
    Defendi musel zasahovat po nepříliš povedené střele protihráče. Hostující brankář byl pozorný a neměl problém.

12
    Domácí obránce Barge nejprve zblokoval střelu, pak se do zakončení dostal hostující Ricardo Valente. Jeho rána končí mimo branku.

11
    Na hrací ploše se neděje vůbec nic, ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme poklidný fotbal.

6
    Domácí fotbalisté mají k dispozici volný kop, rozehrával ho Luís Rocha.

4
    Vana odkopl míč od své branky daleko za polovinu hrací plochy.

3
    Ani jeden tým se do zakončení nežene, sledujeme klidný úvod zápasu.

1

CD Feirense: Vana – Semedo, Machado, Fabiňo, Luís Rocha, Cristiano Conceição Carvalho S, Flávio Ramos, Barge, Vítor Bruno, Oghenekaro Etebo, Platiny
    Náhradníci: Peçaňa – Ícaro,Karamanos, Guima, Alcénat, Aurélio, Paulo Monteiro

FC Paços Ferreira: Defendi – Monteiro, Santos, Welthon, Pedriňo, Mateus da Silva, Ricardo, Andreziňo, Ivo Rodrigues, Filipe Ferreira, Ricardo Valente
    Náhradníci: Mário Felgueiras – Minhoca, Góis, Osei, Gleison Moreira, Leandro Silva, Vasco Rocha.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Oba týmy mají v poslední době problémy se vstřelením více branek v zápase, a tak lze očekávat, že ani tento zápas nebude přehlídkou gólových akcí. V tabulce jsou hosté dvanáctí (4-4-6; 16 bodů) a domácí sedmnáctí (3-2-9; 11 bodů).

Tým CD Feirense z posledních pěti zápasů prohrál všechny. Nestačil na Bragu 2:6, Moreirense 1:2, Aroucu 0:2, FC Porto 0:4 a Maritimo 0:2.

FC Paços Ferreira z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Boavistu 2:1 a Belenenses 1:0. Naopak nestačil na Vilafranquense 0:1, Aroucu 0:1 a Bragu 0:3.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Portugalské Premiera Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CD Feirense a FC Paços Ferreira.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.