USA – Rusko | 6:1 (kon.) | | | Česko – Japonsko | 3:2 (kon.) | | | Kanada – Švédsko | 5:1 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Litoměřice | 2:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Most | 4:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 4:1 (kon.) |
Prostějov – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Motor ČB – Kladno | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Přerov | 4:3 (3:1 po s.n.) |
Florida – Nashville | 2:1 (kon.) | | | New Jersey – Toronto | 2:4 (kon.) | | | Chicago – Carolina | 2:1 (kon.) |
Colorado – NY Islanders | 2:1 (po pr.) | | | Vancouver – Calgary | 4:2 (kon.) | | | Anaheim – Arizona | 3:2 (po pr.) |
Buffalo – Winnipeg | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – Tampa | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Minnesota | 4:3 (po pr.) |
Novokuzněck – Dynamo Moskva | 0:3 (kon.) | | | Novosibirsk – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Omsk – Jaroslavl | 3:2 (kon.) |
Toljatti – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Minsk – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Jokerit – Čerepovec | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Magnitogorsk | 0:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 1:0 (kon.) | | | Riga – Petrohrad | 1:6 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 3:4 (kon.) |
Nový Jičín – Opava | 2:5 (kon.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 6:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Šumperk | 1:5 (kon.) |
Technika Brno – Vsetín | 5:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Nymburk – Žďár n/S | 6:0 (kon.) |
Kolín – Pelhřimov | 9:4 (kon.) | | | Písek – Tábor | 2:6 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 5:4 (kon.) |
Klatovy – Klášterec nO | 2:4 (kon.) | | | David Servis – Jindř. Hradec | 5:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Sokolov | 11:0 (kon.) |
Kobra – Řisuty | 4:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Trutnov | 3:1 (kon.) |
Kladno – Vsetín | 5:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Olomouc | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Chomutov | 3:4 (po s.n.) | | | Č. Budějovice – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Kolín – Vítkovice | 2:5 (kon.) | | | Slavia – Písek | 3:4 (kon.) | | | Letňany – Havlíčkův Brod | 2:3 (po pr.) |
Třinec – K. Vary | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 1:2 (po pr.) |
Slavia – Vítkovice | 5:4 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 2:4 (kon.) | | | Chomutov – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 4:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Zlín | 3:5 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 3:2 (1:0 po s.n.) |
HC Litvínov – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Mountfield HK – Sparta | 1:8 (kon.) |
Bohumín – Krnov | 4:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Cheb | 4:19 (kon.) | | | Černošice – Lev Benešov | 5:2 (kon.) |
Telč – HC Vimperk | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Příbram – Mělník | 7:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Slaný | 4:5 (kon.) |
Milevsko – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 5:1 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 5:0 (kont.) |
HC Varnsdorf – Frýdlant | 1:3 (kon.) | | | Velká Bíteš – VHK ROBE Vsetín B | 5:3 (kon.) | | | Boskovice – Uh. Hradiště | 7:1 (kon.) |
Kroměříž – Uh.Brod | 1:6 (kon.) | | | Rosice – Uničov | 4:6 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 2:11 (kon.) |
Krnov – H. Benešov | 2:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Břeclav | 4:2 (kon.) | | | Bohumín – Orlová | 3:5 (kon.) |
Lomnice n/P – Louny | 7:2 (kon.) | | | V.Popovice – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Tábor B – Hluboká n.V. | 3:1 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 3:8 (kon.) | | | Hvězda Praha – Roudnice | 4:3 (kon.) | | | Olympik – Letňany | 4:16 (kon.) |
Kaznějov – Tachov | 5:4 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 1:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové | 1:4 (kon.) | | | Studénka Sledge – Karlovy Vary | 2:3 (kon.) | | | Zlín sledge – Litvínov | 12:0 (kon.) |
Č.Budějovice – SOHO Olomouc | 4:3 (kon.) |
konec
Lada Toljatti
4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
57:35
|
Tomáš Mertl dostal dvouminutový trest za držení, a to je zřejmě konec nadějí hostujícího Salavatu.
|
|
48:11
|
Alexej Volgin podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, když byl vyloučen na dvě minuty kvůli nedovolenému bránění, zatímco Stěpan Chripunov dostal na opačné straně menší trest za nafilmovaný pád.
|
|
41:15
|
Zachar Arzamascev podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, když přidržel jednoho z hráčů Togliatti a daroval domácím druhou přesilovou hru, přičemž tu první hráči Lady v úvodu utkání rychle využili.
|
|
28:43
|
Alexandr Bolšakov podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za vysokou hůl.
|
|
20:01
|
V úvodu druhé třetiny se do sebe okamžitě pustili Linus Omark a Alexej Volgin, kteří byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hákování.
|
|
17:05
|
Kristaps Sotnieks dostal dvouminutový trest za hákování a Salavat si v závěru první třetiny zahraje druhou přesilovou hru. První v úvodu utkání nevyužil.
|
|
06:04
|
Alexandr Bolšakov naprosto zbytečně fauloval a za zásah do oblasti hlavy a krku dostal dvouminutový trest, ke kterému ještě přibylo deset minut za nesportovní chování. Dvě minuty za Alexandra Bolšakova odpyká Alexandr Mokšancev.
|
|
01:10
|
Zachar Arzamascev dostal dvě minuty za hákování a Lada si hned v úvodu utkání zahraje přesilovou hru.
|
Branky a nahrávky:
2. Bočarov (Rybin), 6. Mastrjukov (Valujskij), 26. Děmagin, 60. Šenfeld – 18. Loginov (Omark), 26. Mertl (Omark, Hartikainen)
Rozhodčí: Sergej Beljajev, Jevgenij Gamalej. Čároví: Jevgenij Litvinov, Alexandr Sirotkin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Lada Toljatti:
I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks, Kostromitin, Sinicyn, A. Bolšakov, Volgin – A. Ivanov, Valujskij, V. Komarov – Šenfeld, Zernov, Bělousov – Rybin, Achmetov, Děmagin – Mokšancev, V. Strelcov, Mastrjukov – Bočarov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, D. Bodrov, Kornějev, D. Vorobjov, S. Garejev, Kuljaš – Omark, Mertl, Hartikainen – J. Bodrov, Lisin, Chripunov – Kotljarevskij, I. Grigorenko, D. Makarov – Něstěrov, Paršin, Korotkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, D. Bodrov, Kornějev, D. Vorobjov, S. Garejev, Kuljaš – Omark, Mertl, Hartikainen – J. Bodrov, Lisin, Chripunov – Kotljarevskij, I. Grigorenko, D. Makarov – Něstěrov, Paršin, Korotkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergej Beljajev, Jevgenij Gamalej. Čároví: Jevgenij Litvinov, Alexandr Sirotkin
Diváci:
Tomáš Reiner
@ReinyTom